רישום קטין על שליש דירה.כדי להיפטר ממס רכישה על דירה שנייה.אפשרי???

אני שואל מ''בורות''...האם יש אפשרות להכניס קטין ע''ש הדירה שלי ואשתי ,כדי שלא יהיה לי יותר משליש דירה.ובכך יהיה לי פטור ממס רכישה ושבח.ואם כן..אז אני יכול לרשום את הילד שלי ???

גדול מרבן שמו

משתמש מקצוען
המשתמש נחסם
אם המדובר במס שבח, ניתן לקבל החזר של עשרות אלפי שקלים, תלוי כמה שני בני הזוג הרוויחו ב4 השנים האחרונות.

דורהלה

משתמש פעיל
אתה ואשתך וכל ילד מתחת לגיל 18 נחשבים ליחדת מיסוי אחת ברשות המיסים ולכן עדיין אחזקתכם תהיה מעל שליש.
בלי קשר להעביר דירה ע"ש קטין צריך אישור של האפוטרופוס הכללי שסביר להניח שלא יאשר העברת שליש כשניכר שזו עיסקת קש והמטרה היא התחמקות ממיסוי.

גדול מרבן שמו

משתמש מקצוען
המשתמש נחסם
אינני רו"ח ואינני יודע למה הכוונה.
אבל הרו"ח שלי קוראת לזה פריסה, וקיבלתי החזר של 28,000 ש"ח.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  22  פעמים

לוח מודעות

למעלה