ריצוף סיני - פריד מאיר/פרפקט ליין

אביטל טאביב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הייתי היום בפריד מאיר, ומצאתי שם ריצופים מאוד יפים לטעמי, בגודל 80X80. מבריק [לא רציתי מט/לפטו], ב-85 ש"ח. סיני! והאיטלקי וכדו' מתחיל בסביבות ה-200 ש"ח.
לעומת זאת בפרפקט ליין ישנה [לכאו'] אותה הסחורה, גם סיני, אבל ב-60 בקושי...

האם ישנו הבדל בין סיני לסיני? האפ הסיני של פריד איכותי יותר מהסיני של פרפקט ליין?
במידה וזה אכן שונה, האם שווה את התוספת של ה-25 שקל למ"ר [2000 ש"ח בסה"כ] בשביל פריד?

אשמח לייעוצכם, מנסיון.

תודה!

VB200

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אני לא יודע להצביע ספציפית על דגמים אלו אך כיום לרוב האבדל בין סני לשאר זה רק בכסף צריך רק לבדוק .

VB200

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
כלומר שברור שיש הבדל בין סיני לסיני אך הפערים של פעם בין איטלקי /ספרדי /טורקי - לסיני לרוב זה רק מותג יבואן וכו' ולא באמת ,

אביטל טאביב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אם אני מבינה אותך נכון:
בין סיני לסיני יש הבדל, ובין סיני לאיטלקי וכדו' אין הבדל. [ובכל אופן, לא שווה את פער המחיר בינהם].

זה אכן כך?
כי הפערים בין המחירים הוא של 100 אחוז. זה באמת [כמעט] רק מותג?

ולגבי הסיני, האם שווה להשקיע בסיני של פריד, או שאין הרבה הבדל בינהם?

תודה!

נערך לאחרונה ב:

VB200

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
כך פורצלן איכותי עם קבלות חיתוך לייזר לא משנה סיני איטלקי וכל זה.
אך בין סיני לסיני כמו בכל דבר יש את איכות הציפוי וכן לפעמים יש הנילון שמגן על האריח והוא לא יוצא וכו

עוד אחד

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
נסו את מזלו קרמיקה, יש שם לפעמים מחירי רצפה

עוד אחד

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עימוד ספרים

להודות ולהלל!

משתמש מקצוען
כך פורצלן איכותי עם קבלות חיתוך לייזר לא משנה סיני איטלקי וכל זה.
אך בין סיני לסיני כמו בכל דבר יש את איכות הציפוי וכן לפעמים יש הנילון שמגן על האריח והוא לא יוצא וכו
היום רץ ריצוף הודי בזול 0 בטן אני בדקתי 65 שח 1.20 על 60האם שמעת? ואיזה דברים צריך לבדוק בריצוף?

אביטל טאביב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
ולכלל חברי הפורום:
יש למישהו נסיון עם הסיני של פריד והוא מרוצה ממנו?

ואשמח גם להמלצות על עוד חנויות
אציין, אינני מחפשת ריצוף זול. ממש לא!

תודה!

אביטל טאביב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
@להודות ולהלל! ביררתי, וזה לא 110 אלא 120-125, אבל אולי אפשר לבקש ממנו גם בפחות. מה שלא יהיה, זהו מחיר זול מאוד.
ואגב, הוא טוען שכמעט שאין הבדל בין הסיני [הטוב] לאיטלקי, ואדרבה, חלק מהשיקולים הם לטובת הסיני, למשל לענין כתמים האיטלקי לא ימחק ומהסיני ימחק.
לשיקולכם!

050-4151205 | 050-4119042
קהילות יעקב 21 בני ברק.

leahnew

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
לא קראתי את כל הנידון,אבל לעצם השאלה ברור שיש הבדל בין הסינים כמו בכל מוצר אחר, [יש סופר מותגים, בכל התחומים שמיוצרים כיום בסין והם באיכות מעולה]
מניסיון אני יכולה לומר לך שגם כל חניות היוקרה בירושלים מחזקים סיני כדוג' 'אליצור טופלסקי' 'בר עמי' 'עוז' ועוד ועוד, לי בבית יש פרקט סיני מ'אליצור טפולסקי' ואני מרוצה מאוד, לכן לדעתי אם אין לכם כסף מיותר....עדיף שתשקיעו בקבלן אמין ואיכותי מאשר ריצוף ממותג, מה שכן עד כמה שקונים סיני ברור שהייתי הולכת רק על חנות גדולה ומכרת שמכבדת את עצמה [בחניות כאלה לא שווה להם להתעסק בסחורה זבל ולדפוק את השם שלהם]
את פריד אישית אני לא מכירה אבל אני יודעת שבבני ברק הם נחשבים חנות אמינה.
בהצלחה

משה גל

משתמש מקצוען
סיני. איטלקי או אינדונזי,
כדאי לבדוק במקום שאין 'בטן' למרצפת.
זה יכול להתנקם בעבודת הרצפות ובתוצאה הסופית.

מצמידים שני מרצפות כמו סנדוויץ', עם הדוגמה כלפי פנים, ומייד רואים אם הם ישרים לגמרי או שמתעגלים קצת.
בד"כ הריצוף הזול הוא עם בטן. לפעמים זה משהו זניח שעדיין שווה את המחיר, במיוחד אם יש לכם רצף טוב שיודע 'לשחק' עם כל מרצפת (יש רצפים שלא יודעים לעבוד עם 60*120.)

נערך לאחרונה ב:

אביטל טאביב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לא קראתי את כל הנידון,אבל לעצם השאלה ברור שיש הבדל בין הסינים כמו בכל מוצר אחר, [יש סופר מותגים, בכל התחומים שמיוצרים כיום בסין והם באיכות מעולה]
מניסיון אני יכולה לומר לך שגם כל חניות היוקרה בירושלים מחזקים סיני כדוג' 'אליצור טופלסקי' 'בר עמי' 'עוז' ועוד ועוד, לי בבית יש פרקט סיני מ'אליצור טפולסקי' ואני מרוצה מאוד, לכן לדעתי אם אין לכם כסף מיותר....עדיף שתשקיעו בקבלן אמין ואיכותי מאשר ריצוף ממותג, מה שכן עד כמה שקונים סיני ברור שהייתי הולכת רק על חנות גדולה ומכרת שמכבדת את עצמה [בחניות כאלה לא שווה להם להתעסק בסחורה זבל ולדפוק את השם שלהם]
את פריד אישית אני לא מכירה אבל אני יודעת שבבני ברק הם נחשבים חנות אמינה.
בהצלחה
מודה לך מאוד על התגובה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה