ריצוף הודי. מי יחכימני?

בשורה התחתונה רק האריחים האיטלקים והספרדים מגיעים עם טקסטורה איכותית ויפה, כל הסיני וההודי מגיע חלש מאד בכל הגוון והטקסטורה.
בחנות לפעמים מביאים אריחים שנראים טוב, ובסוף כשמגיעה הסחורה האכזבה רבה...
לוידת מאיפה הבאת את זה
אני סקרתי כבר את כל החנויות שציינו פה ואף יותר. ראיתי אריחים סיניים והודיים בעיצוב ליגה!!
רכשתי אחד מהם(בחברה גדולה עם אבא- זה חשוב) - פשוט כי באמת לא התחברתי לדוגמאות של הספרדי/איטלקי שראיתי- הזוי אה? לא היה אחד ששבה את ליביי, ובטח שלא בתמורה למחיר היקר....
וכשהוא הגיע הביתה- הריצוף ההודי/סיני- היתי עוד יותר מאושרת. לא הגוון ולא הטקסטורה לא הגיעו חלשים, ההפך לגמרי. הכל מודגש ויפה בטוב טעם!
הוא מהמם! שלמות! ואני אנינת טעם...
מבחינת איכות אני באמת לא פונקציה כי זה לא נמצא אצלי הרבה זמן. מן הסתם שהמחיר לא סתם יקר ויש כנראה תמורה באיכות. אבל בקפיצת מחירים שיש היום- צריך לחשוב טוב אם זה שווה, זה כבר נהיה יותר מכפול...
בכל מקרה- מבחינת היופי ההתחלתי? הזוי לומר שיש הבדל....
בנוגע לשריטות- כמו שכבר אמרו, וכמו שכבר שמעתי מכולם בתחקיר שעשיתי- ריצוף מבריק הוא ריצוף מלא שריטות. אין לזה שום פתרון. גם אם תקנו אריח ב 500 שקל, אם מבריק- הוא יהיה שרוט. וכן גם מיד אחרי הריצוף, ריאתי את זה בעיני אצל אח שקנה את הדגם הכי יוקרתי- איטלקי! בחנות מובחרת שכבר ציינו פה את שמה...
בכל מקום שהתענינו על איטלקי- אמרו לנו מראש שההבדל הוא לא בשריטות, כי שריטות יהיה לכולם.
בכל מקרה שימו לב- שבאיכות יש מקום מאד גודל לרצף שעושה את הבעודה. יותר מכל פרמטרט אחר. זה משמעותי בטירוף אחרי זה לסדקים וכו...אז אל תזלזלו בזה

נתי בא -און

משתמש רשום
מישהו מכיר את חברת שיק הודית שחנות חרש מוכרת
אם למישהו יש ניסיון איתה נשמח לשמוע
תודה רבה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה