ריצוף הודי. מי יחכימני?

ישתבח שמו

משתמש פעיל
ניסיתי לחפש באשכולות לא הגעתי למידע מספק. מה זה אומר ריצוף הודי בטווח המחירים שבין 80 ל100 על מרצפת לגודל120/60 , מה הטיב? רמת השחיקה? לאי מי יש נסיון עם זה?

ככר השוק

משתמש מקצוען
ניסיתי לחפש באשכולות לא הגעתי למידע מספק. מה זה אומר ריצוף הודי בטווח המחירים שבין 80 ל100 על מרצפת לגודל120/60 , מה הטיב? רמת השחיקה? לאי מי יש נסיון עם זה?
קניתי ריצוף שנטען שהוא הודי. מבריק- לא ברמה הכי גבוהה. תוך שנה הוא כבר היה שרוט לחלוטין ודהוי.

משתדל לזרום

משתמש פעיל
המליצו לנו לרכוש ריצוף וכלי סניטריה בחנויות בכפרים הערביים-
האם יש למישהו ניסיון עם זה?
והאם פער המחירים גדול?
כפרים ערביים זה סוגיא....
צריך לבוא עם מישהו שמבין כי הם מומחים בלעבוד עלייך בלי להניד עפעף, (לא שבחנויות היהוגיות זה לא ככה, אבל...)
מניסיון שלי הם יותר זולים
איזה אזור בארץ מדובר?

ת. ב. ב.

משתמש פעיל
חלק מהמוכרים אמרו לנו שיש הבדל גדול ואין להשוות בכלל לריצוף הספרדי או האיטלקי אבל כולם אמרו פה אחד שתלוי איזה מוכר זה... כי באיטליה יש גם מוכרים זבל ובסין יש גם מוכרים טובים מאוד... צריך לשאול שם בחנות.. אבל אנחנו עכשיו גם מאוד מתלבטים בין הודי וסיני או ספרדי ואיטלקי (שהם עולים כפול....) אבל עד שכבר משפצים שזה קורה פעם בחצי יובל בערך... אז שווה להשקיע... אגב, לאינסייד (שהבנתי שזה עוז קרמיקה וזה סניף לחרדים, שכל העובדים שם הם חרדים מהשורה ויש שם אווירה מאוד טובה) יש את המבחר הכי גדול ובינתיים- הם היו הכי זולים והם לא מוכרים בעיקרון סיני או הודי.. (יש להם, לפי הבנתי... אבל הם ממש לא ממליצים וזה בכלל לא מוצג בתצוגה).... קשה מאוד להחליט.. בפרט כשכל מוכר אומר לך היום דבר אחר... ואגב, היינו גם במקום ערבי- שהוא מכר רק סיני או הודי והיה ממש זול אבל שתדעו שצריך משהו טוב כי בלטות זה סויגה שלמה ואני לא הייתי ממליצה לכם לקנות במקומות ערביים כי חוץ מהשריטות, ראיתי במקום אחד שבערך חצי שנה אחרי שריצפו מבריק- כל הרצפות נהיו מאט!!! אבל מט מט!!! לא נורמלי.. חוץ מזה שכל הקבלנים מזהירים מ"בטן" לבלטה... שזה נורא וכו'.... בקיצר- אם יש פה מישהו מומחה- נא להגיד לנו סוף כל סוף את האמת!!!!!

ישתבח שמו

משתמש פעיל
חלק מהמוכרים אמרו לנו שיש הבדל גדול ואין להשוות בכלל לריצוף הספרדי או האיטלקי אבל כולם אמרו פה אחד שתלוי איזה מוכר זה... כי באיטליה יש גם מוכרים זבל ובסין יש גם מוכרים טובים מאוד... צריך לשאול שם בחנות.. אבל אנחנו עכשיו גם מאוד מתלבטים בין הודי וסיני או ספרדי ואיטלקי (שהם עולים כפול....) אבל עד שכבר משפצים שזה קורה פעם בחצי יובל בערך... אז שווה להשקיע... אגב, לאינסייד (שהבנתי שזה עוז קרמיקה וזה סניף לחרדים, שכל העובדים שם הם חרדים מהשורה ויש שם אווירה מאוד טובה) יש את המבחר הכי גדול ובינתיים- הם היו הכי זולים והם לא מוכרים בעיקרון סיני או הודי.. (יש להם, לפי הבנתי... אבל הם ממש לא ממליצים וזה בכלל לא מוצג בתצוגה).... קשה מאוד להחליט.. בפרט כשכל מוכר אומר לך היום דבר אחר... ואגב, היינו גם במקום ערבי- שהוא מכר רק סיני או הודי והיה ממש זול אבל שתדעו שצריך משהו טוב כי בלטות זה סויגה שלמה ואני לא הייתי ממליצה לכם לקנות במקומות ערביים כי חוץ מהשריטות, ראיתי במקום אחד שבערך חצי שנה אחרי שריצפו מבריק- כל הרצפות נהיו מאט!!! אבל מט מט!!! לא נורמלי.. חוץ מזה שכל הקבלנים מזהירים מ"בטן" לבלטה... שזה נורא וכו'.... בקיצר- אם יש פה מישהו מומחה- נא להגיד לנו סוף כל סוף את האמת!!!!!
מצטרפת. אנחנו בול באותה התלבטות

נעמה הבלין

משתמש צעיר
הודי זה כמו סיני
ספרדי כמעט כמו איטלקי.
אין להשוות את האיכות בכלל.
למרות שהיום כמו שכבר כתבו לפני הרבה חנויות אומרות שזה תלוי גם במפעלים בחו"ל...
אבל בגדול איטלקי וספרדי זה ליגה אחרת בכל פרמטר.

עדן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עימוד ספרים
עוז קרמיקה ופריד מאיר מביאים גם ריצוף הודי
אין לי מושג איך השחיקה שלו במהלך השנים
אבל אני קניתי והשקעתי באיטלקי והוא שרוט כולו מיד אחרי השיפוץ, אז לא יודעת אם זה שווה את זה
היום הייתי קונה מט משי, או שיש אמיתי :)

מ הלוי

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אני קניתי והשקעתי באיטלקי והוא שרוט כולו מיד אחרי השיפוץ, אז לא יודעת אם זה שווה את זה
השיפוץ עצמו עושה את כל השריטות כי יש מלא חול ואבק וגרירות וכו'.
היום יש קבלנים שמציעים כל מיני ציפויים לריצוף עד סיום השיפוץ.
בכולופן עדיין באמת ייתכן שזהו ריצוף איטלקי באיכות נמוכה.
ובאמת תכלס, זה מבאס נורא...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  40  פעמים

לוח מודעות

למעלה