דרוש מידע ריצוף או דשא סינטטי למרפסת על רלסים

הדס ט

משתמש מקצוען
איך מרצפים מרפסת על רלסים שכרגע הרצפה היא ברזל?
אנחנו בעיקר רוצים למנוע את הרעשים הנוראים מהברזל כשדורכים על החיבורים או בקפיצות של הילדים וכו'
יש את האפשרות של בטון וריצוף רגיל. אני מחפשת פתרון זול יותר.
דשא סינטטי יהיה יעיל לזה? אולי הריצוף של איקאה לחצר? אשמח לשמוע עוד רעיונות
אם דשא סינטטי - איזה סוג מומלץ בשביל למנוע את הרעשים, ואיך מנקים אותו?

מה עוד?

משתמש רשום
דשא סנטטי רטוב (גשם) שוקל ממש הרבה ודרוש אישור מהנדס
ניקוי ע"י מפוח אם יש לאן להעיף, או בטאטוא- דורש מאמץ

וולטר

משתמש צעיר
כדאי להתאמץ לרצף רגיל,
דשא סינטטי הוא לא פרקטי לניקיון לא נוח לשימוש יום יומי ומתבלה, אולי עדיף יריעות pvc, צריך לברר את העמידות של זה לשמש ומים.

הדס ט

משתמש מקצוען

אם אני אעשה שכבת בטון ומעליה ריצוף - זה גם ישקול פחות מדשא סינטטי רטוב?
(המרפסת נבנתה בתוכנית מהנדס, ומיועדת לשאת שכבת בטון וריצוף)

RUSI10

משתמש מקצוען
ניקוי ע"י מפוח אם יש לאן להעיף, או בטאטוא- דורש מאמץ

את בטוחה? לדשא סינטטי (שלנו, תוצרת "שטיחי כרמל") יש המון חורי ניקוז, והוא לא אוגר מים בכלל.
פשוט צריך להניח אותו נכון - (עם שיפוע מאד מתון לכיוון הניקוז) ואז אין שום סיבה שיאגור מים.

הנראות של הדשא נעימה לעין, וזולה בהרבה מיציקה + ריצוף, אבל מאידך - קשה יותר לניקוי.

הדס ט

משתמש מקצוען
את בטוחה? לדשא סינטטי (שלנו, תוצרת "שטיחי כרמל") יש המון חורי ניקוז, והוא לא אוגר מים בכלל.
פשוט צריך להניח אותו נכון - (עם שיפוע מאד מתון לכיוון הניקוז) ואז אין שום סיבה שיאגור מים.

הנראות של הדשא נעימה לעין, וזולה בהרבה מיציקה + ריצוף, אבל מאידך - קשה יותר לניקוי.
ריצפתם על רצפת ברזל? זה מונע את הרעשים מהרצפה?

אסתי כץ

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
לנו היה כמה שנים חיפוי של פי,וי, סי היה מצוין, אך בהחלט יש בלאי.
השנה שמנו דשא וזה ממש כיף לעיניים.
מתייבש מהר.
מנקים עם היי רובוט, מתנקה מעולה ועושה את העבודה בשקט

הדס ט

משתמש מקצוען
לנו היה כמה שנים חיפוי של פי,וי, סי היה מצוין, אך בהחלט יש בלאי.
השנה שמנו דשא וזה ממש כיף לעיניים.
מתייבש מהר.
מנקים עם היי רובוט, מתנקה מעולה ועושה את העבודה בשקט
הדשא מעל רצפת ברזל? מצליח למנוע את הרעשים?

ציפורה זילברצן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אצל לקוחות שלי עשינו גלריה, התשתית הייתה קונסטרוקציית ברזל ועליה פלטות דקות של ברזל. את הריצוף ישמנו בהדבקה על הפלטות. לא צריך יציקת בטון ולא שום דבר אחר. מתחת לזה שמנו בידוד ופלטות גבס כדי שהחדר מתחת לגלריה יחיה בשלום ובנעימות.
עם זאת את מתארת רעשים מתזוזות? הקונסטרוקציה אמורה להיות חזקה ויציבה. לא אמור לזוז שם משהו.

הדס ט

משתמש מקצוען
אצל לקוחות שלי עשינו גלריה, התשתית הייתה קונסטרוקציית ברזל ועליה פלטות דקות של ברזל. את הריצוף ישמנו בהדבקה על הפלטות. לא צריך יציקת בטון ולא שום דבר אחר. מתחת לזה שמנו בידוד ופלטות גבס כדי שהחדר מתחת לגלריה יחיה בשלום ובנעימות.
עם זאת את מתארת רעשים מתזוזות? הקונסטרוקציה אמורה להיות חזקה ויציבה. לא אמור לזוז שם משהו.

אני לא ממש יודעת מה זה גלריה
הבניה של המרפסת מאד איכותית, הרצפה ברזל יציב. כשהולכים עליה אין רעשים, אבל מרגיש לי בין הפלטות שיש מקום לזוז.
וגם הבימבה והקפיצות של הילדים ממש ממש מרעישים. אני מרגישה איך כל השכונה מתעוררת.... את הרעש הזה אני רוצה למנוע.

אני אשמח לדעת על ריצוף - הדבקה לבד בלי בטון אפשרית? מה העלויות של זה?
משום מה כולם אמרו לנו שחייבים בטון אם אנחנו רוצים לרצף, וזה ממש מייקר את העסק....

ציפורה זילברצן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אני לא ממש יודעת מה זה גלריה
הבניה של המרפסת מאד איכותית, הרצפה ברזל יציב. כשהולכים עליה אין רעשים, אבל מרגיש לי בין הפלטות שיש מקום לזוז.
וגם הבימבה והקפיצות של הילדים ממש ממש מרעישים. אני מרגישה איך כל השכונה מתעוררת.... את הרעש הזה אני רוצה למנוע.

אני אשמח לדעת על ריצוף - הדבקה לבד בלי בטון אפשרית? מה העלויות של זה?
משום מה כולם אמרו לנו שחייבים בטון אם אנחנו רוצים לרצף, וזה ממש מייקר את העסק....
את חייבת לוודא שהכל יציב ולא זזזזזז.
בגלל שאם זה זז הריצוף יזוז גם...
אולי בגלל זה אמרו לך שאת צריכה יציקה.
אצל הלקוח שלי לא זז כלום ועשינו הדבקה בהמלצת הקבלן.
ועוד הבדל, הגלריה שלנו בתוך חלל סגור ונשענת על כל הקירות מסביב.
גלריה, אם שאלת, זה כשיש חלל ממש גבוה, ורוצים לחצות אותו לשני מפלסים. אז החלק העליון שמגיעים אליו עם מדרגות כמובן, נקרא גלריה. בדרך כלל עשוי מחומרים כמו ברזל או עץ.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה