ריח מהמזגן החדש!!

Rחלי

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
קנינו לפני כחודש מזגן גדול של תדיראן לסלון (שמחובר למטבח)
מאחרי שבועיים בערך, כל פעם שמדליקים- הוא מוציא ריח לא נעים :mad:
מה עושים עם זה??????

azi

משתמש פעיל
זה בקטריות שנוצרות מהלחות,
יש מספר חומרים נגד בקטריות.
מנסיוני אני ממליץ על "קלין אייר" הנוזל הכחול הוא אוכל את כל הבקטריות ומייבש.
הוא קצת יקר בערך 50 ש"ח לתרסיס אבל הוא מחזיק הרבה זמן. פעם בשבועיים עד חודש כדאי לרסס.

http://bioclean.co.il/ניקוי-מיזוג-אוויר-מנקה-מזגנים.html

Rחלי

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
אני אפנה בע"ה,
אבל אף אחד לא נתקל בבעיה??

YochiS

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
אני נתקלתי. וזה היה דווקא מזגן של חדר.
מתקין מזגנים אמר לנו שזה יכול להיות בקטריות ושמאד חשוב בפרט במזגנים של מטבח, לעשות פונקציה בשלט שהמזגן ימשיך קצת לאוורר את עצמו אחרי שמכבים אותו.
אם את רוצה לדעת איך לעשות, תשלחי לי את המספר שלך ואני אשאל בערב את בעלי איך עושים את זה.

זהבי סגל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י YochiS;1380762:
אני נתקלתי. וזה היה דווקא מזגן של חדר.
מתקין מזגנים אמר לנו שזה יכול להיות בקטריות ושמאד חשוב בפרט במזגנים של מטבח, לעשות פונקציה בשלט שהמזגן ימשיך קצת לאוורר את עצמו אחרי שמכבים אותו.
אם את רוצה לדעת איך לעשות, תשלחי לי את המספר שלך ואני אשאל בערב את בעלי איך עושים את זה.

קוראים לזה BLOW תחפשי את זה בשלט.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט פ'

קכט פְּלָאוֹת עֵדְוֹתֶיךָ עַל כֵּן נְצָרָתַם נַפְשִׁי:קל פֵּתַח דְּבָרֶיךָ יָאִיר מֵבִין פְּתָיִים:קלא פִּי פָעַרְתִּי וָאֶשְׁאָפָה כִּי לְמִצְוֹתֶיךָ יָאָבְתִּי:קלב פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כְּמִשְׁפָּט לְאֹהֲבֵי שְׁמֶךָ:קלג פְּעָמַי הָכֵן בְּאִמְרָתֶךָ וְאַל תַּשְׁלֶט בִּי כָל אָוֶן:קלד פְּדֵנִי מֵעֹשֶׁק אָדָם וְאֶשְׁמְרָה פִּקּוּדֶיךָ:קלה פָּנֶיךָ הָאֵר בְּעַבְדֶּךָ וְלַמְּדֵנִי אֶת חֻקֶּיךָ:קלו פַּלְגֵי מַיִם יָרְדוּ עֵינָי עַל לֹא שָׁמְרוּ תוֹרָתֶךָ:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה