שיתוף בתהליך רותי קפלר - הגיבורים

ליפסקר

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
בעולם שלנו קיימים אלפי מעריצים של סדרת 'איסתרק' ו'מהלהלל' המעריצים הללו ניסו (והצליחו..) כאן בפורום להקים את הדמויות מהספרים לתחייה.
זה גרם לי להקים לתחייה את הספר הכי טוב שקראתי בחיי. (וקראתי אלפים!!)
"הנורמלי האחרון" של הסופרת הסופר מוכשרת @רותי קפלר
הספר הזה בשונה מהספרות הקיימת בשוק, נועד לתת לנו פרספקטיבה נכונה לחיים.
זה התחיל ב'אנוכי מבקש' שגרם לאלפי אנשים להתחיל להסתכל אחרת. גם לאחרוני הקבצנים כמו לולו למשל, להבין שגם להם יש רגשות וגם הם חולמים להקים בית.

בספר 'הנורמלי האחרון', @Ruty Kepler נותנת לנו הצצה לעולמם של 'נשות השאלים', דרך שרל'ה, שנפלה ברשתם, ועוד דמויות רבות שבחיי היומיום אנו לא חושבים עליהם בכלל.

הדמות הכי חשובה בעיניי בספר, הוא "איציק רובין", רווק מבוגר בן 30 בערך, חסיד, שמאלן, אנטיפת, אבל כשמקלפים את השכבות מעליו אנו מגלים רגשות חנוקים, ולב פועם וחם.
אתמול בלילה החלטתי לצייר אותו.
זה היה קשה, אבל שווה..
IMG_0018.JPG
אחרי הסקיצות שעשיתי, ושחזור של הדמות מהזיכרון, (כי הספר נשאר בספרייה העירונית..) עשיתי לראשונה בחיי איפיון דמות בצורה רצינית.
אז צירפתי את הפנים הממורמרות, הקשיחות, השנים הקשות, הגיל המבוגר, ועברתי לציור במחשב.
1.png

נערך לאחרונה ב:

אלישבע גוהר

מאיירת דיגיטלית (לשעבר 'אילוסטרייטורית אחת')
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
אהבתי מאוד. במיוחד את הגירסא הדיגיטלית.

ליפסקר

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
אחרי האינקינג, גיליתי לחרדתי שאין לי שמץ של מושג איזה צבע שיער היה לו.
זכור לי צבע בלונדיני בהיר,
מקווה שצדקתי...

מ. ברא"י

צילומימוש, הילד מדבר מהתמונה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
מיוחד מאד!!!

ליפסקר

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
לא ידעתי;)
פשוט שיחזרתי בראש את כל החלקים שמדברים עליו (איציק רובין) וניסיתי לדמיין אותו..
לדוגמא: הוא בחור חסידי, אז חשבתי לשים לו ווסט (אפודה בלע"ז), אבל אז חשבתי על זה, ולפי התיאור שלו בספר, והגיל המבוגר, והמירמור, מן הסתם הוא לא מסתובב עם ווסט כמו בחור ישיבה חסידי רגיל.

ליפסקר

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
וגם השיער הבלונדיני, אני עדיין לא לגמרי סגור על זה..
מקווה ש@רותי קפלר מכירה אותו יותר טוב ממני...
(חשבתי לקפוץ לחנות ספרים לבדוק בספר אם צדקתי בקשר לשיער, אבל בגלל שסיימתי את הציור בלילה, לא הספקתי.)

stars

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
מיוחד!
משום מה אני רואה הבדל (מינורי) בין הדמות בציור הראשון לדמות בשאר הציורים. נראה לי שבשאר הציורים הפנים מביעות מעט יותר רכות, או יותר נכון - מעט פחות קשיחות, ולכן אני סבור שהציור הראשון מבטא יותר את אישיותו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  32  פעמים

לוח מודעות

למעלה