רוצים לעקוץ אותי??? עריכה: זהירות אתר מכירות הונאה וגניבה!!!!!

• פותח הנושא ELO
  • פורסם בתאריך

ELO

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
היי,
אתמול רכשתי מספר פריטים באתר צעצועים (אתר שאני לא מכירה, המחירים היו נראים טובים).
לפני רבע שעה(!) אני מקבלת הודעת וואטסאפ מהם שהם רוצים לתאם איתי הגעה ולאשר תשלום.
הם אמרו לי שישלח לי מסרון ואני אצטרך לומר להם את הקוד.
וזה נשמע לי חשודדדדדדד, ברור שאני לא אומרת להם שום קוד , אבל מלחיץ אותי שיש להם את הפרטים של האשראי שלי.
מה אומרים? אני צריכה לבטל את הכרטיס???

יאן

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
היי,
אתמול רכשתי מספר פריטים באתר צעצועים (אתר שאני לא מכירה, המחירים היו נראים טובים).
לפני רבע שעה(!) אני מקבלת הודעת וואטסאפ מהם שהם רוצים לתאם איתי הגעה ולאשר תשלום.
הם אמרו לי שישלח לי מסרון ואני אצטרך לומר להם את הקוד.
וזה נשמע לי חשודדדדדדד, ברור שאני לא אומרת להם שום קוד , אבל מלחיץ אותי שיש להם את הפרטים של האשראי שלי.
מה אומרים? אני צריכה לבטל את הכרטיס???
אני מבין שהם שולחים קוד במסרון ואת זה את אומרת להם, לוודא שהצעצועים מגיעים לידיים הנכונות.
לא מדובר בקוד למשיכת מזומן.

ELO

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני מבין שהם שולחים קוד במסרון ואת זה את אומרת להם, לוודא שהצעצועים מגיעים לידיים הנכונות.
לא מדובר בקוד למשיכת מזומן.
הקוד עדיין לא בשלב של מסירת הצעצועים. זה בשלב של התשלום.
מה שמוזר, שעשיתי את הקניה אתמול ועדיין לא גבו שום תשלום וגם לא קבלתי שום אישור/ קבלה למייל.
עכשיו הוא פתאום מתעורר ומבקש להשלים את התשלום.

ELO

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
‏1. יתכן שזה עוקץ
‏2. יש היום מסופי אשראי שמקישים גם קוד סודי, נתקלתי כבר פעמיים במסוף פיזי- לא הייתי עושה את זה בקניה מרחוק.
הקוד הסודי שייך לקניות פיזיות, לא אינטרנטיות ואני לא אמורה לקבל אותו בהודעת SMS, אני אמורה לדעת אותו...

בכל אופן, התקשרתי לישראכרט ולהם היה ברור שאני צריכה לבטל את הכרטיס.
מעניין אם המשלוח יגיע אלי :rolleyes: קניתי המון דברים במחירים ממש זולים...

תן סימן

משתמש פעיל
כיון שעל פי חוק משנה הבאה לא ניתן לערוך קניה ללא קוד, הרבה כבר התחילו מעכשיו.

ELO

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אם לא מדובר על הסיסמא של האשראי.
אלא רק על הקוד הזמנה אז מה הבעיה שלך לתת להם את זה?
זה לא קוד הזמנה,
הם אמרו לי שישלחו לי קוד זיהוי להשלמת התשלום מחברת האשראי (לא אמרו שום מי, מה ואיך...)
בתכלס כשביצעתי את ההזמנה לא בוצע תשלום, רק ביקשו את הפרטים של האשראי:rolleyes: ואח"כ ביקשו קוד שישלח לי בSMS
גם אין שם תשלום באמצעות פייפאל... שזה גם מחשיד, וגם המחירים מחשידים...
@ELO אם את מקבלת את הדברים לשביעות רצונך נשמח שתעדכני .
האתר ממש זול
הלוואי, חגגתי על האתר, הזמנתי מוצרים בשווי 1000 ש"ח.

שוקוצ'יפס

משתמש מקצוען
מה שמוזר שבררתי בהמון חנויות על המגה קליקס ולכולם אזל מהמלאי, ופה באתר יש אותו בזיל הזול...
מצד שני האתר נראה אמין והמחסן שלהם בהר חוצבים.

חשוד אבל מגרה

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
יתכן ומה שאמרו להגיד את הקוד מדובר על הקוד שבמסרון ואז זה הגיוני. לא נראה לי שביקשו את הקוד של הכרטיס

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה