רוצים לעקוץ אותי??? עריכה: זהירות אתר מכירות הונאה וגניבה!!!!!

• פותח הנושא ELO
  • פורסם בתאריך

YOM&TOV

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אוטומציה עסקית
הקישור לאתר חסום בנטפרי בגלל הונאה,
מי עידכן בכלל את נטפרי על זה?
ואם כבר,
אז צל"ש לנטפרי על ערנות!
ותודה רבה להם שהם חוסמים את הגישה לאתר הזה!

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
אם כבר מדברים על אתרי הונאות
הזמנתי מהאתר הזה אוזניות, אחרי כמה ימים שלא הגיע ולא יצרו איתי קשר (סיכום ההזמנה נשלח למייל) ניסיתי להיכנס שוב לאתר, ו--- צריך סיסמה!!
קודם יכולתי להיכנס ולבחור מוצרים, ופתאום ככה.
עקבתי אחרי חיובי האשראי וראיתי שהם לא גבו ממני אז שכחתי מהענין
אחרי שבועיים בערך אני מגלה שגבו מהאשראי שלי אלפי שקלים ל"מרכז לגביית קנסות"
יצרתי איתם קשר והם אמרו שאין שום קנס על שמי, כמובן, גם מעולם לא הבאתי להם את פרטי האשראי שלי
מבחינתי זה הסתיים בזה שהכחשתי עיסקה וקיבלתי את הכסף חזרה מהחברת אשראי
אבל מן הסתם הסיפור התחיל מההזמנה התמימה מהאתר ההוא
חשוב מאד להיזהר!!!

מה זה מרכז הקנסות?
היה לי לשם לפני כמה חודשים חיוב על 400 שח ולא ידעתי איפה אני מבררת

אסתררר

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
מה זה מרכז הקנסות?
זה אתר ממשלתי לגביית הקנסות שמקבלים, תעשי על זה גוגל
אם מעולם לא נתת להם פרטיאשראי יש מצב שגם אותך עקצו
תכחישי עיסקה ושלום על ישראל

נר ריחני

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
רק אני הייתי התמימה שכותבת להם אלף פעם למה לא עונים לי ודחוף לי החבילה לראש השנה
אז בסוף רשמו לי שיש להם תקלה באתר ואזל המלאי אזל וההזמנה מבוטלת
אז אני כותבת להם שבזבזו לי הרבה זמן...;)

נערך לאחרונה ב:

רינהרינה

משתמש מקצוען
הקישור לאתר חסום בנטפרי בגלל הונאה,
מי עידכן בכלל את נטפרי על זה?
ואם כבר,
אז צל"ש לנטפרי על ערנות!
ותודה רבה להם שהם חוסמים את הגישה לאתר הזה!
הבוקר זה היה פתוח,
כנראה נחסם בעקבות האשכול הזה..

שלוימהלה

משתמש חדש

אות באות

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה תורנית

דסי123

משתמש מקצוען
1601627824189.png

אמא מותק

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
ציטוט מהרשת לא קשור אלי ראיתי והעברתי

לאחרונה חיפשנו אתר של צעצועים להתחדש קצת ולהעביר את התקופה הלא פשוטה הזו.
מצאנו אתר שנקרא "פאן צ'יק" (funchik.co.il), אתר מעניין, מחירים נוחים, והכי שווה - משלוח חינם!
תוך כדי הרכישה, נתבקשנו מחברת האתר פאן צ'יק להקיש קוד שנקבל בדקות הספורות לנייד שלנו. קיבלנו סמס עם קוד ובאופן טבעי הקשנו אותו.
לאחר כשעתיים, קיבלנו מחברת האשראי הודעה, בה נשאלנו האם ביצענו העברות כספים מהכרטיס שלנו.
לאחר כשעה, קיבלנו שיחה מחברת האשראי (שלמזלנו בחרה ביצירת קשר טלפוני לבדיקת העניין) - בשיחה ציינתי שלא ביצעתי שום העברה וכמובן שלא בסכומים שהם ציינו.
הנציגה שאלה האם ביצעתי רכישה אינטרנטית באתר פאן צ'יק, ציינתי שכן, והנציגה ציינה שהאתר הזה הוא הונאה!
מסתבר שבעקבות הקשת הקוד, האתר פשוט השתלט לנו על הכרטיס וביצע העברה כספית של 880 יורו (כ-3500 ש"ח) וניסיון נוסף של העברה בסכום של 550 יורו (כ-2200 ש"ח).
בנוסף, הנוכלים הללו הגדילו לעשות ושינו את מספר הנייד המעודכן בפרטי הכרטיס, כדי שמעתה והלאה ייצרו איתם קשר (וכך בעצם הם יוכלו לאשר את העיסקה)

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
המלצה - אפשר להעביר - אזהרה מאתר פאן צ'יק – גניבת פרטי אשראי
Posted: 04 Oct 2020 08:29 AM PDT
ההסבר:

על פי הפרסום באתר הארץ מאת רן בר-זיק האתרים toysnfun.co.il ו-funchik.co.il, הם למעשה תרמית. טופס הזנת פרטי כרטיס האשראי הוא מזויף ולא באחריות חברת סליקה כלשהי.

המקור:

שימו
YuHh7G58Y33BMWU79wBpWh7aqbAu4fywSXi_LptOQ30W7tiokvSEFemsCfyW5s0DBBZtfoOyVuv4DajwkMb5OjOvb5somT5Ot-J-=s0-d-e1-ft
- הונאה!!!!!!!!!! לאור הסגר שבא עלינו...חיפשנו אתר של צעצועים להתחדש קצת ולהעביר את התקופה הזו....מצאנו את האתר שנקרא פאן צ'יק אתר מעניין-מחירים נוחים-משלוח חינם....תוך כדי הרכישה נתבקשנו מחברת האתר פאן צ'יק להקיש קוד שנקבל בדק' הספורות לנייד שלנו....קיבלנו סמס עם קוד ובאופן טבעי הקשנו אותו......לאחר כשעתיים קיבלנו מחברת האשראי הודעה בה נשאלנו האם ביצענו העברות כספים מהכרטיס שלנו......ולאחר כשעה קיבלנו שיחה מחברת האשראי שלמזלנו בחרה ביצירת קשר טלפוני לבדיקת העניין.........בשיחה ציינתי שלא ביצעתי שום העברה וכמובן שלא בסכומים שהם ציינו....הנציגה שאלה האם ביצעתי רכישה אינטרנטית באתר פאן צ'יק ציינתי שכן....הנציגה ציינה שהאתר הזה הוא הונאה אחת גדולה!!!! בעקבות הקשת הקוד שנתבקשנו-האתר השתלט לנו על הכרטיס ומעבר לניסיון ביצוע העברה כספית של 880 יורו השווה ל- 3585 שח וניסיון נוסף של העברה בסכום של 550 יורו השווה ל- 2037 ש"ח - הגדילו לעשות וביצעו שינוי של הנייד שמעודכן בפרטי הכרטיס כדי שמעתה והלאה ייצרו איתם קשר וכך בעצם הם יוכלו לאשר את העיסקה
bkBLO7LFhvUsYikM6efiFEVYS3OK13hltIVbyN8YyY8zPCTlfvP9WKZuQwEpGMOACwIt3x3MgZn21Mw1thDfgO8hlEQE8oyvsgdt=s0-d-e1-ft
ראו הוזהרתם...חג שמח
c9yKtOF1YqGkkXNOF_13vfiAHwF1-O5k3FlR1LzIT4uNIwX8qw0hxGWsF6kZWg3kwjJVA-J7NgFDMpWacMsrbXkeaQePySUEJMhy=s0-d-e1-ft

במשרה מלאה

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
מה זה מרכז הקנסות?
האם את יודעת מה סוף הסיפור?
שמעתי לאחרונה הרבה מאוד אנשים שנעקצו שם
ז"א אחד גנב את האשראי ומשלם דרך שם את הקנסות או שאולי זה מישהו מתוך מרכז הקנסות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  27  פעמים

לוח מודעות

למעלה