רוצים להתפנק בצימר חינם?

מצב
הנושא נעול.

דוד1234

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
לסיום בנימה אישית
לא ציפינו לכזה מבול של תגובות.
היה מרגש לראות את הפירגון ההדדי של עם ישראל אחד לזולתו, את הזוגות שדואגים לשלום הבית, לאמהות שמגדלות ילדים לתורה במסירות, ולנשות האברכים שמוותרות על חיי שעה ועוסקות בחיי עולם.

בפתיחת האשכול לא כיוונו לטרגדיות וקשיים כלל, גם לא ציפינו לזה, אבל מה' יצא הדבר , ופניות שהגיעו אלי באישי מכלי ראשון באמת דברים הנוגעים ללב נתנו לשניים מהם לילה חינם מכל הלב בלי קשר להגרלה זו.

ובלא נדר בזכותכם ניתן אחת לחודש לילה חינם למשפחה שבאמת זקוקה לכך.
לצערי אין לי את הזמן והפניות להתעסק בזה ולהכריע מי באמת זקוק ומי יותר או מי פחות, אשמח על המלצה על מי מותיקי או מנהלי הפורום שיקח זאת על עצמו.
בתפילה לבורא העולמים שיאמר לצרותינו די ויחיש מהרה לגאלנו גאולת עולמים. אכי"ר

רי

משתמש סופר מקצוען
עימוד ספרים
לסיום בנימה אישית
לא ציפינו לכזה מבול של תגובות.
היה מרגש לראות את הפירגון ההדדי של עם ישראל אחד לזולתו, את הזוגות שדואגים לשלום הבית, לאמהות שמגדלות ילדים לתורה במסירות, ולנשות האברכים שמוותרות על חיי שעה ועוסקות בחיי עולם.

בפתיחת האשכול לא כיוונו לטרגדיות וקשיים כלל, גם לא ציפינו לזה, אבל מה' יצא הדבר , ופניות שהגיעו אלי באישי מכלי ראשון באמת דברים הנוגעים ללב נתנו לשניים מהם לילה חינם מכל הלב בלי קשר להגרלה זו.

ובלא נדר בזכותכם ניתן אחת לחודש לילה חינם למשפחה שבאמת זקוקה לכך.
לצערי אין לי את הזמן והפניות להתעסק בזה ולהכריע מי באמת זקוק ומי יותר או מי פחות, אשמח על המלצה על מי מותיקי או מנהלי הפורום שיקח זאת על עצמו.
בתפילה לבורא העולמים שיאמר לצרותינו די ויחיש מהרה לגאלנו גאולת עולמים. אכי"ר

תזכו למצוות!!!
שה' ישלם לכם בכפל כפלים
שתהיה לכם פרנסה ברווח ובכבוד וברוגע ובשמחה וכל טוב

מלכי ש

משתמש מקצוען
חזרתי מקודם מיום עבודה ופתחתי את המייל שם חיכתה לי הפתעה עם הודעה על הזכייה.
אני ממש שמחה להעביר הלאה את הזכייה כפי שכתבתי לאבי היקר.
ולבעלי הצימר, תודה לכם ושתמיד תזכו להיות מהנותנים ולא מהמקבלים.
לכל צוות פרוג, תודה כי בלעדיכם זה לא היה קורה!
ולכל אלו שגם רצו לזכות בשבילם או בשביל אחרים אני מאמינה שלכל אחד ואחד היה מגיע לזכות!

מצפה לישועה

משתמש מקצוען
לדוד היקר. רציתי בשם כולם להוקיר ולהעריך את טוב הלב ואצילות הנפש שלך שגורם לך לתת את הצימר ללא תשלום ומכל הלב, לא פעם ולא פעמיים אלא כל חודש זה לא דבר של מה בכך.
. אשריך בעולם הזה וטוב לך בעולם הבא. ירבו כמותך בישראל.
נאחל לך ולבני משפחתך הרבה הצלחה וסיעתא דשמיא בכל הענינים ואך טוב וחסד יסובבוכם כל ימי חייכם אכי"ר.:)

מלפפון

משתמש סופר מקצוען
אשכול מרגש!

@מלכי ש . ריגשת אותי, ושמחה שזכית.
שיהיה הכל רק בשמחה.

ובעל הצימר- אין לי מושג מי אתם ואיפה הישוב ממוקם על פני הגלובוס, אבל חייבת לציין שרק מלקרוא את תגובותיכם, ואיך ניהלתם את האשכול מכל הלב, באמינות וברגישות, אפשר להבין ישר כי כך גם תכבדו את הלקוחות שיגיעו אליכם לצימר, ובהחלט עושה חשק להזמין חופשה מכאלו אנשים!

וכל המגיבים והמפרגנים אחד לשני, מי כעמך ישראל.
אחד כותב תגובה שהוא רוצה לזכות, ובאותה נימה מצלצל למישהו אחר שהתרגש מהצורך שלו לזכות.

בקיצור, לי האשכול נתן הרבה.

בהצלחה לכולם, שמחה, פרנסה טובה ונחת.

r.c

משתמש פעיל
אני מאוד מאוד אשמח לקבל את החופשה בשביל אמא שלי , שעובדת מאוד קשה באירוח של הילדים , ועכשיו היא עזבה את העובדה אחרי הרבה שנים ולכן זה הזדמנות לפנק אותה עם חופשה
התקציב כרגע לא מאפשר לנו את החופשה

חן פלוס

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
מתי ההחלטה הגורלית?

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  21  פעמים

לוח מודעות

למעלה