רוצים להתפנק בצימר חינם?

מצב
הנושא נעול.

imagine

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אולי תבחר את 10 ההודעות שהכי מצאו חן בעיניך/נגעו לליבך/מתאימים לזכות בעיניך
ותעשה הגרלה על זוכה אחד מביניהם.
ככה זה יהיה גם בין אדם לחברו וגם בין אדם למקום;)
גם בחירה אנושית וגם הגרלה שמימית:cool:
ואתה תזכה להיות טוב לשמים וטוב לבריות:D
והעיקר שתמיד תמצא חן ושכל טוב בעיני אלוקים ואדם:)

יישר כח גדול
והרבה הצלחה בכל!!!

ניהול האתר

Administrator
מנהל
מנוי פרימיום גולד
עיצוב גרפי DIP
עימוד ספרים
האשכול הזה הוא נהדר, נפלא ומשרת היטב את מטרת המפרסם.

ברשות המפרסם וברשותכם הרשו לי בבקשה להתייחס לנקודה חשובה.

יש כאן בפורום אווירה משפחתית משהו, אנשים נעזרים כאן בבעיות יומיומיות ומשתפים מניסיונם את חברי הפורום, כתוצאה מכך חלק מכם מרגיש 'חברות' כלשהי עם משתמשים מסוימים בפורום למרות שאינו מכיר אותם כלל.

כמנהל הפורום יש לי הרשאות לבדוק הודעות פרטיות של המשתמשים, איני עושה זאת אלא לעיתים רחוקות. לא מזמן בעקבות תלונה נכנסתי לתיבת הדואר הפרטית של משתמשת בפרוג, אותה משתמשת כתבה בפורום שהיות וזה פורום ציבורי היא לא רוצה לחשוף פרט מסוים אודותיה, בתגובה לכך אחד המשתמשים המוכשרים ביצע חיפוש בפורום ושלח לה הודעה פרטית שבה פירט לה תמונת פרופיל מלאה ומדוקדקת עם כל הפרטים האפשריים אודותיה... כשראיתי את הפירוט הייתי בהלם! היו שם פרטים שהיא לא סיפרה לבטח אפילו לחברותיה הטובות, אבל כאן בפורום תחת מעטה ה'אנונימיות' הרשתה לעצמה לעלותם מבלי לקחת בחשבון שניתן לזהותה בהצלבת נתונים פשוטה.

לכל כביש יש שוליים.

רוב מנין ובנין המשתמשים בפרוג הם אנשים ראויים וכשרים, אבל ישנם גם כאלו שלא. כאלו המנסים לפתח שיחה לא כשרה וליצור קשרים פסולים באמצעות הפורום.
אנו עושים ככל שביכולתנו להרחיקם מהפורום (וזה הזמן גם לבקש ממכם: דווחו לנו על משתמשים בעייתיים, אנו מטפלים בכך בחומרה ובמהירות), אבל בבקשה, אל תשחקו לידיים שלהם! אל תתנו ותעלו בפורום פרטים אישיים מכל סוג, לא כתובות מייל, לא פרטים מזהים, לא תכונות אופי וחולשות וכיוצ"ב.
זהו פורום ציבורי על כל המשתמע בכך.

בברכה,
שמואל

נ.ב. כמובן שאין קשר בהודעה זו כלל לפותח האשכול ולמקום הנופש המקסים אלא לשיח האישי והחושפני שנוצר בשרשור הנוכחי.

נערך לאחרונה ב:

פרוזן

משתמש מקצוען
לחברה שנשואה מספר שנים ועדיין ממתינה ומאמינה
לקחו עכשיו הלוואה לטיפול, והוא לא הצליח :(
לא מעזים לחלום על חופש. יש להם דברים יותר יקרים, לשלם עליהם, אבל זקוקים לכך....
לדעתי מגיע להם מכל הלב

פרות הדר

משתמש פעיל
המקום נראה מהמם!
הייתי מאד רוצה לעצור ולהתפנק במקום יפה זה
אבל אני מפרגנת מכל הלב לזאת שחיתנה את בנה התאום
ומאוד נגע לליבי את שעבר עליה!
שלא נדע צער ונתפנק תמיד רק מעומס בריא ומשמח!!!

יו
גם לי היא נגעה ללב.
מפרגנת לה בכל לב

תן חיוך!

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג

יש כאן בפורום אווירה משפחתית משהו, אנשים נעזרים כאן בבעיות יומיומיות ומשתפים מניסיונם את חברי הפורום, כתוצאה מכך חלק מכם מרגיש 'חברות' כלשהי עם משתמשים מסוימים בפורום למרות שאינו מכיר אותם כלל.

כמנהל הפורום יש לי הרשאות לבדוק הודעות פרטיות של המשתמשים, איני עושה זאת אלא לעיתים רחוקות. לא מזמן בעקבות תלונה נכנסתי לתיבת הדואר הפרטית של משתמשת בפרוג, אותה משתמשת כתבה בפורום שהיות וזה פורום ציבורי היא לא רוצה לחשוף פרט מסוים אודותיה, בתגובה לכך אחד המשתמשים המוכשרים ביצע חיפוש בפורום ושלח לה הודעה פרטית שבה פירט לה תמונת פרופיל מלאה ומדוקדקת עם כל הפרטים האפשריים אודותיה... כשראיתי את הפירוט הייתי בהלם! היו שם פרטים שהיא לא סיפרה לבטח אפילו לחברותיה הטובות, אבל כאן בפורום תחת מעטה ה'אנונימיות' הרשתה לעצמה לעלותם מבלי לקחת בחשבון שניתן לזהותה בהצלבת נתונים פשוטה.

לכל כביש יש שוליים.

רוב מנין ובנין המשתמשים בפרוג הם אנשים ראויים וכשרים, אבל ישנם גם כאלו שלא. כאלו המנסים לפתח שיחה לא כשרה וליצור קשרים פסולים באמצעות הפורום.
אנו עושים ככל שביכולתנו להרחיקם מהפורום (וזה הזמן גם לבקש ממכם: דווחו לנו על משתמשים בעייתיים, אנו מטפלים בכך בחומרה ובמהירות), אבל בבקשה, אל תשחקו לידיים שלהם! אל תתנו ותעלו בפורום פרטים אישיים מכל סוג, לא כתובות מייל, לא פרטים מזהים, לא תכונות אופי וחולשות וכיוצ"ב.

בברכה,
שמואל
תודה
זה קשור ספציפי לאשכול הזה?

לאנגער

משתמש מקצוען
תודה מראש
אם בעז"ה אני אזכה
אני אתן את זה לזוג
שהאשה עוברת טיפולי כימוטרפיה קשים
ואני בטוחה שזה ישמח אותם מאוד ויעזור לה קצת לצאת ולנוח
תזכו למצוות
יש עמותה בשם רפא - נא שנותנת נופש חינם במצבים כאלה, רפואה שלמה.

goldi

משתמש צעיר
מנסה את מזלי, היה לנו תכנון רציני לצאת לחופשה בחו"ל בשילוב בר מצווה של אח באנגליה וכל זה לפני תחילת העבודה הרצינית של בעלי באפית מצות, בסוף תרמתי את עצמי לטובת ילדי גיסתי שהיא נבחרה לטוס לתערוכה וקנית נדוניה לחתונת בנה לקבל את ילדיה לשבועיים כבר לא נותר לי זמן לצאת לחו"ל, אולי אזכה לפחות בפיצוי להפתיע את בעלי בחופשה בארץ!!!!

ריקי קלפהולץ

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כי אני אישה שעובדת כל יום 8-16:00,
חוזרת הביתה למשמרת שניה עם הילדים,
בעלי אברך כולל שלומד בוקר צהרים ערב, כמעט בלי הפסקות
ב"ה אין לנו שום דבר טראגי!!!
משפחה אברכית רגילה שמשוועת לקצת אוורור בלי לרוקן את הכיס והכרטיס.

טראכטער

משתמש מקצוען
עריכה תורנית

לכל כביש יש שוליים.

בברכה,
שמואל
כל הכבוד!!!
@ניהול האתר אולי כדאי לנעוץ הודעה זו או דומה לה בראש פורום אא"ר.
ראו עוד כאן.

דוד1234

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אני באמת לא יודע מה לעשות....
המון המון נגעו לליבי...
ומבחינתי גם זוג שמוסרים נפש לחיי תורה מגיע להם לא פחות מהתמודדיות אחרות.
אני נואש מלבחור...
אולי תעזרו לי???
שלשה משתמשים ותיקים שימליצו לי רק בפרטי כל אחד על חמשה שחושבים שמגיע להם ובניהם נערוך הגרלה ...
מי מתנדב/ת???

עקיבא1

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
עריכה תורנית
כי לזוג ברוכת ילדים, נופש הוא חיוני

דוד1234

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
חסר עוד מתנדב/ת אחד לבחירה של 5 מתוך האשכול המרגש.
מי מתנדב/ת???

דוד1234

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
יש לנו 3 מתנדבות צדיקות.
תיכף תתחיל ההגרלה אל מול הנוף המדהים שנשקף מהצימר.

20191106_150545.jpg
צולם עכשיו. אביך... אז הראות לא משהו...

דוד1234

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
והזוכה היא
מלכי ש
הייתי שמחה לזכות כדי להעביר את הזכיה לאבא שלי שהתאלמן לפני שנתיים באופן פתאומי ועושה את כל המאמצים להשאיר את הבית והילדים שנשארו בתפקוד מלא ובמלא שמחה.

מוזמנת ליצור קשר בפרטי או בנייד

מזל טוב

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  27  פעמים

לוח מודעות

למעלה