עזרה רוצים להרוויח 1000 שח לשעה???

מצב
הנושא נעול.

rrrry

משתמש מקצוען
אז לא מפריע לך מה שבאמת מגיע לכיס שלו. אז הכותרת בכלל לא נכונה כי הזמר לא מקבל 1000 לשעה.
הכותרת צריכה להיות למה לשלם 1500-2000 ש"ח רק בשביל תיווך וקרטל.
לא שמתי לב שלא התייחסתי לזה, סליחה
אני כתבתי כזאת כותרת בשביל להדגיש את הכאב

rrrry

משתמש מקצוען
הוצאות אפשריות לזמר ממוצע
פיתוח קול
שימור היכולות
ביגוד
הנכחה - רשתות חברתיות רדיו וכו'
סינגלים, קליפים
חודשים ללא הכנסה.
לשמח חולים ל"ע (גם בהתנדבות, לא מכיר תחום אחר שיש בו כ''כ הרבה התנדבות)
פיצוי על שעות שהוא לא בבית וכו' וכו'
אני ממש לא חושב שהוא צריך לבוא בחינם
אבל אני חושב שהמחירים איבדו פורפורציות לגמרי
חשבון פשוט יש להם בערך 170 ימי עבודה בשנה ונגיד שהם ממלאים רק 150 ואם הוא מרויח 2500 שח מכל חתונה זה יוצא בערך 31,000 ברוטו שאני חושב שזה מספיק מכובד בשביל כל מה שהוא מתאמץ ועושה חסד בבתי חולים
ואם זה לא מספיק להם אז אולי נערב את קופת העיר

rrrry

משתמש מקצוען
אז תילחם בהם ולא בזמרים שעושים את עבודתם נאמנה.
אדרבה תביאו רעיונות איך עושים את זה
לסיום: תרימו את הכפפה ותתחילו מתוך הישיבות להילחם בתופעת האמרגנים. ורק משם תצמח הישועה.
כמו שכבר כתבתי לעיל שיש להם שליחים בכל הישיבות שמקבלים מהם כסף על כל ארוע שהם סוגרים להם ולכן הבחורים האלו יוצרים לחץ חברתי וכו'
הזמר או הקלידן צריך להביא כסף הביתה ואם הדרך לעבוד זה רק דרך האמרגנים אז הוא חייב לשתף פעולה.
לזמר אין הרבה ברירות כי אם הוא יקום מחר בבוקר ויגיד למארגן שמהיום הוא עובד לבד המארגן הולך לכל החברים שלו ואומר להם שיותר אף אחד לא הולך להיות קלידן כשזמר פלוני שר וממילא אף אחד לא יזמין אותם כי יצרכו להיתפשר על קלידן דפוק וככה הם מהלכים איימים על כל הזמרים והתזמורות ויש להם שיתוף פעולה מלא מכל מיני בחורים בעולם הישיבות שדואגים להם שלא יהיה מרד נגדם כי הם גם סועדים מאותה עוגה

ועוד דבר קטן לאנשים אין כח לריב איתם כי בדרך כלל מתחתנים פעם אחת אז כולם משלמים את המחיר ומאחלים להם שזה ילך להם רק לתרופות וממשיכים הלאה

ולכן העליתי את הנושא פה שתביאו רעיונות איך מתמודדים עם הצרה הזאת

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
ועל הטענה שעלתה פה שמי שלא נוח לו שיזמין את אחד הצועקים ממירון..., זה לא נכון כי יש סטנדרט שא"א להביא פחות ממנו, אל תשכחו שבכל חתונה יש יותר מצד אחד...

וואלה, חשבתי שזה קשור נטו לחתן, נראה לי הוא רק סיפר לי את מי הוא מזמין, אפילו בלי לשאול.
ואני הזמנתי צלם ורק הודעתי להם :) (ככה אמרו לנו, חתן- זמר, כלה- צלם.)
וככה היה גם אצל אחותי וגם אצל גיסי עכשיו.

לזמר אין הרבה ברירות כי אם הוא יקום מחר בבוקר ויגיד למארגן שמהיום הוא עובד לבד המארגן הולך לכל החברים שלו ואומר להם שיותר אף אחד לא הולך להיות קלידן כשזמר פלוני שר וממילא אף אחד לא יזמין אותם כי יצרכו להיתפשר על קלידן דפוק וככה הם מהלכים איימים על כל הזמרים והתזמורות ויש להם שיתוף פעולה מלא מכל מיני בחורים בעולם הישיבות שדואגים להם שלא יהיה מרד נגדם כי הם גם סועדים מאותה עוגה

בעלי רצה זמר שלא עובד עם הישיבה שלהם (רצינו סגנון שונה מהזמר שעובדים איתו וגם נראה לי היה יותר זול אבל לא בטוחה) והוא לדעתי פנה אליו ישירות או שאמר לאמרגן שאם הוא לא יביא אותו במחיר הרגיל שלו אז הוא ידאג שהישיבה כבר לא תעבוד איתו (עם האמרגן) תבדוק אם אתה יכול לעשות גם ככה.

ומזל טוב!

יוסי שלום

משתמש פעיל
וואלה, חשבתי שזה קשור נטו לחתן, נראה לי הוא רק סיפר לי את מי הוא מזמין, אפילו בלי לשאול.
ואני הזמנתי צלם ורק הודעתי להם :) (ככה אמרו לנו, חתן- זמר, כלה- צלם.)
וככה היה גם אצל אחותי וגם אצל גיסי עכשיו.

בעלי רצה זמר שלא עובד עם הישיבה שלהם (רצינו סגנון שונה מהזמר שעובדים איתו וגם נראה לי היה יותר זול אבל לא בטוחה) והוא לדעתי פנה אליו ישירות או שאמר לאמרגן שאם הוא לא יביא אותו במחיר הרגיל שלו אז הוא ידאג שהישיבה כבר לא תעבוד איתו (עם האמרגן) תבדוק אם אתה יכול לעשות גם ככה.

ומזל טוב!
חחחח נכון שלך חתנך לא מספר את מי הוא מביא אבל לחברים הוא ודאי מספר

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
חחחח נכון שלך חתנך לא מספר את מי הוא מביא אבל לחברים הוא ודאי מספר

הבנתי ממך שאתה אומר צד שני שזה הצד של הכלה... לספר לחברים זה עדיין קשור לצד אחד שבוחר וזה בחירה של הבנ"א באופן אישי אם להתייחס לאיך שהחברים יסתכלו או לא, זה לא נכון לומר שיש צד שני לזה, כי צד שני זה אומר שגם הצד של הכלה (או הצד של החתן, תלוי מי הצד הראשון) יש להם דעה וא"א להתווכח או לבחור לבד לשים פס על העולם.
(נניח כמו באולם שבאמת יש שתי צדדים שמחליטים)

rrrry

משתמש מקצוען
הבנתי ממך שאתה אומר צד שני שזה הצד של הכלה... לספר לחברים זה עדיין קשור לצד אחד שבוחר וזה בחירה של הבנ"א באופן אישי אם להתייחס לאיך שהחברים יסתכלו או לא, זה לא נכון לומר שיש צד שני לזה, כי צד שני זה אומר שגם הצד של הכלה (או הצד של החתן, תלוי מי הצד הראשון) יש להם דעה וא"א להתווכח או לבחור לבד לשים פס על העולם.
(נניח כמו באולם שבאמת יש שתי צדדים שמחליטים)
למעשה אי אפשר להביא בישיבה פחות מהסטנדרט כי אז זה נהפך לחתונת מצווה, והמינימום עולה בערך 3500-4000

rrrry

משתמש מקצוען
גם הצד של הכלה בהרבה מהמקרים מתערב בבחירת התזמורת
במיוחד אם יש אחים בגיל העמידה...
תיאורטית אתה צודק שהאחים של הכלה יכול להיות להם מה לומר, אבל למעשה תמיד החתן מחליט כמובן אם זה מסתדר תקציבית

יחודית

משתמש צעיר
צריך לילחם לא דרך האמרגן
אלא להודיע ע"י עולם הישיבות שמי שמביא זמר שעולה יותר מ.... לא יקבל סיוע מהת"ת וכדומה
כמו שהבית ישראל הודיע שאם ספודיק יעלה מעל סכום מסןים הוא יצא לבמית מדרש עם כובע
ועד היום זה זול הרבה יותר משטרימל

אהרןאהרן

משתמש פעיל
זמר מרויח 1000 שח לשעה. כן כן ממש ככה, ולא מדובר באברהם פריד או ביעקב שוואקי אלא בזמר הכי פשוט שיש
יש קבוצת אנשים שמנצלים את הציבור ומיום ליום זה הולך ונהיה יותר ויותר גרוע
אז ככה: זמר פשוט ששר בחתונה אם הוא לא לוקח לפחות 4000 זה פדיחה בשבילו כי אם לא הוא זמר דפוק
והקלידנים הם כבר מסתפקים במועט כי הם לוקחים גם בערך סכום כזה אבל הם לצערם צריכים להפריש מהסכום הנ"ל בערך 1000 שח להגברה
נראה לכם הגיוני?????
לי לא
הגיע הזמן שנרים את הראש ונאמר לסיפור הזה דיייי!!!!!!
הכל הולך ע"פ היצע וביקוש, בהחלט אפשרי לוותר על זמר מפוצץ עם חמישה נגנים, אבל רוב הציבור נכנע לרצונות של הזוג הצעיר שבלי תזמורת כזאת, בלי זמר כזה, בלי מנות כאלה וכאלה, בלי סידור פרחים מסויים, בלי צלם בתוספת וידאו ורחפן כמובן החתן/הכלה לא ישמחו, הקורונה לימדה אותנו שהכל בראש שלנו שאפשר אחרת, עכשיו לאחר הריסטארט של הקורונה, אנו יכולים ליצוק תוכן חדש לשמחות שלנו תוכן של שימחה פנימית אמיתית ולא של ניקור עיניים, תוכן שהחתן ישמח בכלה והכלה בחתן ושימחתם לא תהיה תלויה בביזבוזים אדירים, אני מכיר מישהו שלקח כמה אלפי דולאר גמח רק בגלל שביתו רצתה בחתונה זמר מסויים עם חמישה נגנים.

שיר ושבחה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
ידוע לי על ישיבות שיש שם בחור שמארגן תזמורות לחתונה במחיר זול בהרבה והוא לא עושה מזה שקל, (צומי..,ואולי בחתונתו הם יופיעו בחינם...)
פשוט צריך לקחת יוזמה ולומר למנגנים והמזמרים שמעל סכום זה אין הם לוקחים לחתונה, ונכון לא יהיה להם את זאנויל וויינברגער או את אהרלע סאמעט אך יש להם את המיטב שבמיטב גם מהקלידנים וגם מהזמרים,
בחתונה שלי לדוגמא היה זמר ואורגניסט שיושבים על השוק טוב טוב, וקיבלתי גם אתהזמר וגם את האורגניסט בכחמש מאות ש"ח פחות ממחירם בישיבות אחרות, ולא מדבר על פחות ממחירם בשוק, ותאמינו לי היה לי חתונה מקפיצה שדוברה רבות בישיבה שלי.

חרבונא

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
אדרבה תביאו רעיונות איך עושים את זה

כמו שכבר כתבתי לעיל שיש להם שליחים בכל הישיבות שמקבלים מהם כסף על כל ארוע שהם סוגרים להם ולכן הבחורים האלו יוצרים לחץ חברתי וכו'

ועוד דבר קטן לאנשים אין כח לריב איתם כי בדרך כלל מתחתנים פעם אחת אז כולם משלמים את המחיר ומאחלים להם שזה ילך להם רק לתרופות וממשיכים הלאה

ולכן העליתי את הנושא פה שתביאו רעיונות איך מתמודדים עם הצרה הזאת
הגזמת לגמרי!!!

וחוץ מזה שלא כולם ככה
יש לי חבר שהוא אמרגן בישיבה וזה נטו להוזיל עלויות ואפילו שקל הוא לא מקבל!!!

יוסייוסייוס

משתמש מקצוען
באופו כללי
בשוק חופשי של היצע וביקוש.
המחיר הוא מחיר הוגן.
לפעמים זה נראה מחיר מופקע, אבל כשבודקים לעומק רואים שהמחיר הוגן.
אבל
לפעמים ישנה איזה קרטל שמעלה מחירים בצורה מלאכותית ואז צריך לטפל בזה.
אמנם
בשוק שיש מונופול למישהו מסויים, אז המחיר ההוא מופקע.
בדרך כלל בחתונות
מדובר בשוק חופשי לגמרי, אז אין כאן מחיר מופקע.
לפעמים ישנו איזה אמרגן 'שגוזר קופון', בקצת יוזמה ניתן לעקוף אותו.
לפעמים האמרגן הזה שכולם משמיצים, הוא פועל להיפך.
הוא מוריד את המחיר לישיבה שלו, והזמר וכן שכך כולם לוקחים אותו.
ישנם זמרים עשירים, כמו אברהם פריד...
אבל בדרך כלל
הם אנשים שעובדים קשה על פת לחמם.

rrrry

משתמש מקצוען
הגזמת לגמרי!!!

וחוץ מזה שלא כולם ככה
יש לי חבר שהוא אמרגן בישיבה וזה נטו להוזיל עלויות ואפילו שקל הוא לא מקבל!!!
לא הגזמתי ולא לגמרי
אני לומד בישיבה ליטאית קלאסית וזה המצב בכל הישיבות
יכול להיות שבכל הישיבות הבחור שמארגן מורח אותכם בכל מיני סיפורים אבל זה המציאות
יש לי אחות שהיתחתנה עם בחור מישיבה אחרת והוא סגר דרך הישיבה שם את אותו קלידן וזמר עלה לו 800 שקל יותר אני מדבר במקום 6,700 ל7,500 ואצלינו בישיבה הבחור הזה עדיין עושה מזה קופה מה6,700

חרבונא

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
לא הגזמתי ולא לגמרי
אני לומד בישיבה ליטאית קלאסית וזה המצב בכל הישיבות
יכול להיות שבכל הישיבות הבחור שמארגן מורח אותכם בכל מיני סיפורים אבל זה המציאות
יש לי אחות שהיתחתנה עם בחור מישיבה אחרת והוא סגר דרך הישיבה שם את אותו קלידן וזמר עלה לו 800 שקל יותר אני מדבר במקום 6,700 ל7,500 ואצלינו בישיבה הבחור הזה עדיין עושה מזה קופה מה6,700
זה שאצלכם החברה מחפשים הכנסות ואגב אני לא חושב שזה דבר רע הוא עובד עבור זה לא אומר שאצל כולם ככה!!!
ואני אומר את זה מידיעה ולא השערה!!!
אני מבין את העצבים אבל דיי לא כולם מושחתים מבטיח לך...'

איש מצליח

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
תפסיקו להלחם ברוח, אין טעם לנסות לייבש את הים - -
מי שזה לא נראה לו שיצעק, אבל יקבל את ההד של הצעקה בחזרה....
אין מה לעשות - וגם אם הדשא הזה נראה ירוק מקרוב הוא מלא בבוץ.
אין כסף קל !!!!!!!

תנסו להיות מתווכים לתקופה ותברחו משם מהר מהר. כי מתוך דירה אחת שהולכת ומקבלים עליה יפה יש עוד 40 שלא הלכו וגרמו לעוגמות נפש וטרחות מיותרות.
לכו להיות זמרים ערב ערב עד שתתחרפנו סליחה על המילה - -
קחו את החיים שלכם בידיים, תסתכלו איפה אתם יכולים לעשות יותר טוב (ואולי גם להרוויח יותר) ואל תפזלו על אחרים.
זה גם לא יעזור , וגם זה ייקח ממכם אנרגיות מיותרות לגמרי!!
אין מה להוסיף! כל מילה נכונה.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  18  פעמים

לוח מודעות

למעלה