רוצים דפדפן מהיר? נסו את האדג' החדש!

אביי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
מהיר כמו שד,חדות תצוגה מדהימה, שיפורי גרפיקה מעולים, מבוסס על מנוע כרומיום (המנוע של כרום), התממשקות מלאה בייבוא ההגדרות והסימניות שלכם משאר הדפדפנים המותקנים.
כל זה באדג' החדש של מיקרוספט!!

נסו את זה מכאן, (שימו לב! מדובר בגירסת אינסיידר!! באנגלית בלבד לע"ע.)

הסיסמא לחילוץ: אביי ורבא

קבצים מצורפים

• MicrosoftEdgeSetup.rar
    1.4 MB · צפיות: 279

אביי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
אין את זה אוטמטי בעדכוני ווינדוס?
זה יגיע עוד הרבה זמן, או בעידכון הבא (1904) או בבאים אחריו, זה הגירסת בטא (דאב) שמיקרוסופט הפיצו למשתתפי ווינדוס אינסיידר בלבד. אבל אני מעלה את זה כאן לטובת הכלל...

נערך לאחרונה ב:

אביי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
אגב, בעדכון 1904, מיקרוסופט שינו הרבה מהעיצובים שלהם, הסמלים של האופיס משתנים, וכן האייקון של הסייר ועוד...
מצורף צילום מסך מהאתר של האינסיידר:
upload_2019-4-18_13-22-30.png

אביי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
הedge הרגיל, אמור בהמשך להתעדכן לזה?
דרך אגב, ברגע שהתקנתי, הוא ייבא לי את כל הקיצורי דרך מהchrome, בלי לשאול, את הסיסמאות השמורות לא...
בהמשך אחרי שזה יועבר לפעילות מלאה, כרגע זה רק למשתתפי האינסיידר.

אביי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
אגב, אצלי לאחרונה הסמלים של וורד ואקסל השתנו לסמלים האלו בלי שהתקנתי שום דבר, ממה זה?
וגם חלק מהסמלים של וורד נהיו קצת שונים משהו באמצע בין הישן לזה, מה זה אומר?
אולי יש לך 365?

bris

משתמש סופר מקצוען
האמת שכבר יצא לי לנסות אותו בשלבים קצת קודמים שלו והוא היה פחות בשל

מבדיקה מהירה שעשיתי הוא , הוא הרבה יותר חסכוני מ CHROME מבחינת משאבי מערכת
הנה צילום מסך של מנהל המשימות

מדובר על חלון של GMAIL זהה בשני הדפדפנים ,נקי , בלי תוספים (כרום אין כלום , מצב INCONGNITO ובאאדג יש את הADBLOCKER) והכרום תופס 300 מב זיכרון יותר !

אני מאמין שזה יכניס תחרות טובה לתחום , הכרום מזמן עבר את כל הגבולות

upload_2019-4-22_8-42-16.png

מ.ש.

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אפשר לקרוא לזה 'הכרום של מייקרוסופט'...
הם דאגו לעיצוב באותו רעיון, כמובן עם הסגנון שלהם.
ולגבי חסכון במשאבי המערכת, גם בedge הרגיל זה ככה.
הכרום לעומת כל הדפדפנים לוקח המון משאבים.
(מדובר על הכל, חוץ מIE. מגוחך להשוות לIE, כי כשתוכנה לא עושה כלום, אין סיבה שתיקח משאבים...)
(סתם אגב, לא יודעת אם זה באג בכרום או לא, בכל אופן, יש פעמים שהדיסק קשיח שלי מתמלא.
ברגע שאני סוגרת את הכרום, ( עם עשרות כרטיסיות, וכמה חלונות...) יכול להתפנות לי למעלה מ5-7 ג'יגה, בדיסק קשיח! זה הגיוני?)

אביי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
אני מאמין שזה יכניס תחרות טובה לתחום , הכרום מזמן עבר את כל הגבולות
אגב, לא רק בכרום אלא גוגל בכלל,התחליו להרגיש בשנים האחרונות מלכי השוק, ובצדק...
אבל מיקרוסופט של השנים האחרונות תחת הנהגתו של המנכ"ל החדש, מצליחה להחזיר לעצמה שווקים לא רע, עיין ערך אופיס 365, דאלב (הבנתי שאם זה יילך בעסקי זה יחליף את הבינג, והוא כבר באמת יתחרה בחיפוש גוגל), ווינדוס סרבר וכהנה רבות...

HP079

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
אגב, לא רק בכרום אלא גוגל בכלל,התחליו להרגיש בשנים האחרונות מלכי השוק, ובצדק...
אבל מיקרוסופט של השנים האחרונות תחת הנהגתו של המנכ"ל החדש, מצליחה להחזיר לעצמה שווקים לא רע, עיין ערך אופיס 365, דאלב (הבנתי שאם זה יילך בעסקי זה יחליף את הבינג, והוא כבר באמת יתחרה בחיפוש גוגל), ווינדוס סרבר וכהנה רבות...
האיחוד האירופי חייב את גוגל לתת לכל משתמשי אנדרואיד באיחוד יותר חופשיות בבחירת האפליקציות שישמשו אותם במקום לדחוף להם את הגוגל מול העיניים, ושלשום גוגל שלחה עדכון למשתמשים באיחוד, שבהפעלת המכשיר מחדש אחרי העדכון יש חלון ששואל אותך אם תרצה להשתמש בפיירפוקס או אופרה וכדו'...

אביי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
האיחוד האירופי חייב את גוגל לתת לכל משתמשי אנדרואיד באיחוד יותר חופשיות בבחירת האפליקציות שישמשו אותם במקום לדחוף להם את הגוגל מול העיניים, ושלשום גוגל שלחה עדכון למשתמשים באיחוד, שבהפעלת המכשיר מחדש אחרי העדכון יש חלון ששואל אותך אם תרצה להשתמש בפיירפוקס או אופרה וכדו'...
עוד איזה בדיחה....
הרי המכשיר מגיע עם אלף ואחד אפליקציות של גוגל שאתה לא יכול להסיר, וכן גוגל שולטת גם על הפרסומות....

זה כמו שיחייבו את מיקרוסופט לשים בווינדוס את הכרום והאופיס של גוגל...

מאן דהו

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אם מייקרוסופט שומעים אותי....
הייתי ממליץ לכם לדאוג לכך שהאדג' החדש יתמוך בתוספים כמו בכרום.
זה אחד הדברים שהכי מקלים על השימוש ברשת.
[כמו כל חרדי אני יכול להשקיע שעות רבות בחיפוש, התקנת ולמידת תוספים רק בשביל לחסוך כמה שניות בגלישה אח"כ...]

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה