מצלמות עדשות וציוד טכני רוצה לעשות סדר בראש - סוני אלפא A7III

ברכי פוזנר

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
שלום
מבררת על מצלמה שתהיה לי מעולה בוידיאו ובסטילס, אחרי הרבה בירורים הגעתי למסקנה שהדגם לעיל הוא האופציה הטובה ביותר,
אממה?
ראיתי כמה נקודות מידע עליה שגורמים לי לרצות לברר מבעלי נסיון:

1. האם הסטילס של המצלמה הנ"ל נחותה ביחס לצילום סטילס ב5DM4? אם, כן, במה זה מתבטא בפועל?
לפי השוואה של נתונים אחד לאחד היא עולה עליה ברוב הפרמטרים.

2. האם בעינית הדיגיטלית שלה יש אופציה של בחירת נקודת פוקוס אחת ולא אזור שלם? למרות שיש לה איזה 600 נק'...

3. שמעתי מהרבה שהתפעול הטכני שלה קשה ולא ידידותי, האם מישהו עם נסיון יוכל להחכים אותי בעניין?
הרי הכל עניין של עקומת למידה והתרגלות או שסוני בחרו לעצב את המוצר שלהם בצורה ממש גרועה??
מישהו יכול להראות לי סרטון תפעול שלה? זה יהיה נהדר

4. באם יש כיום מקום ששווה לקנות בו לרגל המצב/מבצעים/חיסולים וכו'?

5. לגבי עדשות, חשבתי ללכת על 85 1.4 GM, ובהמשך עדשת זום טובה.
מצאתי כל מיני מומחים שסוברים שזה בזבוז כסף והעדשות של סיגמה/סייז עושים את אותה עבודה, זה נכון?
כמו"כ שמעתי שיש לה הרבה בריחות פוקוס, זה נכון?

6. מחפשת לשכור את המצלמה והעדשה הנ"ל לכמה ימים כדי לנסות אותה קודם, יש כאן מישהו שרוצה להשכיר?

אשמח לשמוע גם מכם, @עברי אנכי @יוסף אילוז צילום אירועים @פפראצי @מקצב @tadmit
@itziklevi

תודה לכם
ערב מצוין

tadmit

המרכז לשידורים חיים, חתונות, כנסים, לוויות
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
שלום
מבררת על מצלמה שתהיה לי מעולה בוידיאו ובסטילס, אחרי הרבה בירורים הגעתי למסקנה שהדגם לעיל הוא האופציה הטובה ביותר,
אממה?

1. האם הסטילס של המצלמה הנ"ל נחותה ביחס לצילום סטילס ב5DM4? אם, כן, במה זה מתבטא בפועל?
מצלמת סטילס מעולה.

2. האם בעינית הדיגיטלית שלה יש אופציה של בחירת נקודת פוקוס אחת ולא אזור שלם? למרות שיש לה איזה 600 נק'...
כמובן.

3. שמעתי מהרבה שהתפעול הטכני שלה קשה ולא ידידותי, האם מישהו עם נסיון יוכל להחכים אותי בעניין?
הרי הכל עניין של עקומת למידה והתרגלות או שסוני בחרו לעצב את המוצר שלהם בצורה ממש גרועה??

אכן הכל עניין של הרגל וארגונומיה. כנראה שקנון יותר טובים בזה.

קניתי בארליך.

מצאתי כל מיני מומחים שסוברים שזה בזבוז כסף והעדשות של סיגמה/סייז עושים את אותה עבודה, זה נכון?
אין לה הרבה בריחות פוקוס בסטילס. יש לה בריחות בוידאו כשעובדים עם צמצם פתוח ומצלמים נושא בתנועה (ועדיין היא תבצע את העבודה יותר טוב מהמצלמות של החברות האחרות). אם את לא רוצה להתעסק עם בריחות פוקוס, לכי על מצלמה עם חיישן קטן יותר, מסידרה 6000 (אבל לסטילס ממש משמעותי הגודל של החיישן).

6. מחפשת לשכור את המצלמה והעדשה הנ"ל לכמה ימים כדי לנסות אותה קודם, יש כאן מישהו שרוצה להשכיר?

תבדקי עם יניב צור 0545555749

אשמח לשמוע גם מכם, @עברי אנכי @יוסף אילוז צילום אירועים @פפראצי @מקצב @tadmit
@itziklevi

תודה לכם
ערב מצוין
שלום
אממה?

מצלמת סטילס מעולה.

כמובן.

אכן הכל עניין של הרגל וארגונומיה. כנראה שקנון יותר טובים בזה.

קניתי בארליך.

יש לי עדשות של סוני ואני מרוצה מאוד. לוידאו אין מה לעשות עם ה85, למעט שיעור או ראיון אם יש לך אפשרות להתרחק חופשי. עדיף לך להתחיל עם עדשת זום 24-70 2.8 ואח"כ לקנות עדשת פריים.
אין לה הרבה בריחות פוקוס בסטילס. יש לה בריחות בוידאו כשעובדים עם צמצם פתוח ומצלמים נושא בתנועה (ועדיין היא תבצע את העבודה יותר טוב מהמצלמות של החברות האחרות). אם את לא רוצה להתעסק עם בריחות פוקוס, לכי על מצלמה עם חיישן קטן יותר, מסידרה 6000 (אבל לסטילס ממש משמעותי הגודל של החיישן).

תבדקי עם יניב צור 0545555749

בהצלחה

יוסף אילוז צילום אירועים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
1-הסטילס ברמה מאוד גבוהה הן מבחינת הצבעים וגם מבחינת החדות זו הסיבה שהמון צלמים מרחבי העולם בעיקר מאוד ידועים עברו לצלם במירורלס [SONY ודומיהן] לגבי השוואה למארק 4 לא התנסתי מתוך עבודה רציפה עם המארק 3 אני לא רואה ירידה באיכות כן כמובן יש הבדל ניכר בצבעים וכו וזה עניין של הרגל זה אומר שזה טוב או פחות
2-יש אופציה כזו בדגמים שאני מכיר R72 ו A71
3-התפעול שלה לא מסובך זה עניין של הרגל פשוט היא מציעה המון אופציות והמון אפשריות [בדומה לדגמים מסויימים בניקון]
אז לקנוניסטים זה נראה מסובך ששם בעיקר התפעול נורא בנאלי אבל שוב זה עניין של הרגל
4-לא שמעתי משהוא לי יש כרגע 2 גופים למכירה וציוד נלווה
5-תלוי מה השימושים שלך
בהצלחה

ברכי פוזנר

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים

תודה על התגובה המפורטת!
השאלה של הבריחות פוקוס היתה נקודתית על העדשה GM 85 1.4,
האם יש לך נסיון איתה? האם זה נכון?
אני כמובן רוצה מצלמת FF בשביל הסטילס.

יש לסוני עוד עדשת 85 צמצם 1.8 ולא מסדרת הGM, היא יותר זולה ואמרו לי שאיתה אין בריחות פוקוס, אממה? היא סדרה נחותה לעומת הGM ולכן אני שואלת.

4-לא שמעתי משהוא לי יש כרגע 2 גופים למכירה וציוד נלווה

תודה על התגובה
אתה בכל אופן מוכר את הסוני? למה?
והאם אפשר לשכור אצלך?
לקנות אני רוצה חדש

מצטרף לחלוטין למה ש @tadmit ו @יוסף אילוז צילום אירועים כתבו.
לגבע העדשות של צייז זה נכון, בסיגמה כדאי צריך לברר בכל עדשה ועדשה, לא כולם משתוות לרמה של סוני.

מתלבטת בין סוני GM 85 1.4 לסוני הרגיל 85 1.8,
אשמח לחוו"ד

תודה!

יוסף אילוז צילום אירועים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
תודה על התגובה המפורטת!
השאלה של הבריחות פוקוס היתה נקודתית על העדשה GM 85 1.4,
האם יש לך נסיון איתה? האם זה נכון?
אני כמובן רוצה מצלמת FF בשביל הסטילס.

יש לסוני עוד עדשת 85 צמצם 1.8 ולא מסדרת הGM, היא יותר זולה ואמרו לי שאיתה אין בריחות פוקוס, אממה? היא סדרה נחותה לעומת הGM ולכן אני שואלת.

תודה על התגובה
אתה בכל אופן מוכר את הסוני? למה?
והאם אפשר לשכור אצלך?
לקנות אני רוצה חדש

מתלבטת בין סוני GM 85 1.4 לסוני הרגיל 85 1.8,
אשמח לחוו"ד

תודה!

שלום אני מוכר ציוד צילום זה חלק מהעיסוק שלי
ישנם עוד הרבה גופים עדשות וכמעט כל מה שתחפשי

הדסה ש

משתמש פעיל
צילום מקצועי
אין לי נסיון עם ה 1.4 85, לי יש את ה1.8 85 של סוני, לא ה GM, הפוקוס שלה מעולה (אני מצלמת סטילס). כשביררתי בזמנו לא היה הבדל שניכר לעין בין ה GM לרגילה בעדשה זו.

המצלמה מצויינת לסטילס.
התפעול הוא ענין של הרגל כמו בכל מצלמה (יכול להיות שלוקח קצת יותר זמן ללמוד אותה).
כמובן שכל אופציות הפוקוס נמצאות גם בשימוש בעינית.

בהצלחה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  4  פעמים

לוח מודעות

למעלה