ממוקד

משתמש מקצוען
עזרה בעיצוב גליון בגוגל שיטס
הגדרתי לבטל "תצוגת רשת" בגליון. אלא שזה נותן לי כל הזמן כל מיני פסים כאלו לרוחב הגליון, הם גם כן משתנים ממקום למקום בצורה לא ברורה ולא מוגדרת
מצ"ב דוגמא
1601391547046.png

מישהו יודע לומר לי איך אני מבטל אותם?

תודה רבה

חיה דרליך

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
ב"ה

אני צריך עזרה
איך אני עושה שבעמודה S כבר יהיה חישוב גם לפי הכמות של הפריטים כפול המחיר שבשורה 1 מעל שם הפריט
נסיתי אחד - אבל כשאני גורר וכדו' הוא גם מחשב כל פעם לפי ירידה של השורה של המחיר

תודה רבה
ד.

קבצים מצורפים

• נסיון.xlsx
    KB 10.4 · צפיות: 8

chaya

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
שאלתי:
יש לי בשורה מגוון ערכים (אותיות, מספרים שלמים ואחוזים)
האם ישנה דרך לחשב ממוצע נפרד למספרים השלמים ולאחוזים?
חשבתי ככה לחשב את השלמים, אבל זה לא עובד (שגיאה, לא ניתן לחלק באפס)
ואיך אחשב את האחוזים? כשיש שארית? (אין 100%)
תודה!

=AVERAGEIF(1:1,MOD(1:1,1)=0)

chaya

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
ב"ה

אני צריך עזרה
איך אני עושה שבעמודה S כבר יהיה חישוב גם לפי הכמות של הפריטים כפול המחיר שבשורה 1 מעל שם הפריט

תודה רבה
ד.
אתם צריכים להגדיר שם לתאים האלו
2020-09-29 19_46_45-נסיון - Excel.png

chaya

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
ב"ה

ואז מה עלי לעשות ?

תודה רבה
לכנות כל תא בשם הגיוני (בלי רווח) ואח"כ כשתכללו אותו בנוסחא הוא ישמר גם כשתעתיקו את הנוסחא לשורות אחרות (טווח מבוסס מיקום משתנה עם החלפת מיקום הנוסחא. לא טווחים מוגדרים בשם)

חיה דרליך

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
לכנות כל תא בשם הגיוני (בלי רווח) ואח"כ כשתכללו אותו בנוסחא הוא ישמר גם כשתעתיקו את הנוסחא לשורות אחרות (טווח מבוסס מיקום משתנה עם החלפת מיקום הנוסחא. לא טווחים מוגדרים בשם)
ב"ה

תודה רבה עזרתם לי מאד

ממוקד

משתמש מקצוען
ב"ה

אני צריך עזרה

תודה רבה
ד.
אתם מסמנים בנוסחה את התאים שאותם אתם לא רוצים שישתנו בגרירה, לוחצים על F4, אנטר. ואז אתם גוררים בלי שזה ישתנה

חיה דרליך

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
ב"ה

אם אם אני רוצה להעתיק אותם (את המחירים) לגליונות אחרים עם אותו הגדרת שם - איך עושים את זה ?

chaya

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
ב"ה

אם אם אני רוצה להעתיק אותם (את המחירים) לגליונות אחרים עם אותו הגדרת שם - איך עושים את זה ?
אם כבר הגדרתם שם, תלחצו = ותכתבו את השם- זה יופיע שוב בתא הספציפי
מה שהציע @ממוקד קצר יותר. (להוסיף $ לפני מיקום הטווח. או F4 כמו שכתב) לא הכרתי את זה.

chaya

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
הסתדרתי, עשי
שאלתי:
יש לי בשורה מגוון ערכים (אותיות, מספרים שלמים ואחוזים)
האם ישנה דרך לחשב ממוצע נפרד למספרים השלמים ולאחוזים?
חשבתי ככה לחשב את השלמים, אבל זה לא עובד (שגיאה, לא ניתן לחלק באפס)
ואיך אחשב את האחוזים? כשיש שארית? (אין 100%)
תודה!

=AVERAGEIF(1:1,MOD(1:1,1)=0)
הסתדרתי
עשיתי הגבלה לפי הכותרת

ממוקד

משתמש מקצוען
עזרה בעיצוב גליון בגוגל שיטס
הגדרתי לבטל "תצוגת רשת" בגליון. אלא שזה נותן לי כל הזמן כל מיני פסים כאלו לרוחב הגליון, הם גם כן משתנים ממקום למקום בצורה לא ברורה ולא מוגדרת
מצ"ב דוגמא
צפה בקובץ המצורף 734568
מישהו יודע לומר לי איך אני מבטל אותם?

תודה רבה
מישהו יודע לומר לי על התופעה המוזרה הזאת?

תודה!

אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום
אפשר לקבע עם דולר

ממוקד

משתמש מקצוען
שאלה כללית בגוגל שיטס
יש לי קובץ עם גליונות רבים, יש אפשרות לעשות פעולה בגליון אחד ולהגדיר שהפעולה הזאת תבוצע בכל הגליונות באותם תאים?
תודה רבה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה