חיים5

משתמש רשום
האם יש אפשרות לעשות בגוגל שיטס, 1. לנעול את התא, שיוכלו לבחור רק תאריך, ורק תאריך עברי? 2. לדוג' יש עמודה עם 5 שמות, כל שם צריך לכתוב בעמודת הבאים משימות, האם יש אפשרות שלאחר כתיבת משימה, יעלה הגרף שלו לדוג' ב-25%?
תודה מראש לכל המשיבים

brnea

משתמש חדש
עזרה באקסל בבקשה

אני צריך נוסחה לבדיקת הדבר הבא

תבדוק באיזה מהעמודות 1/ 2 (רשום כן אם רשום כן ב1תבדוק אם בלשונית 1 בעמודה D רשום כן, אם רשום כן תחזיר V אם רשום לא תחזיר X אם רשום כן בעמודה 2 תבדוק אם בלשונית 2 בעמודה D רשום כן, אם רשום כן תחזיר V אם רשום לא תחזיר X אם בשני העמודות רשום לא תחזיר "חסר"

מצ"ב קובץ להדגמה

קבצים מצורפים

• דוגמא והסבר לאיזה נוסחא צריך.xlsx
    KB 12.4 · צפיות: 20

אם לא תשאל איך תדע

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
עזרה באקסל בבקשה

תבדוק באיזה מהעמודות 1/ 2 (רשום כן אם רשום כן ב1תבדוק אם בלשונית 1 בעמודה D רשום כן, אם רשום כן תחזיר V אם רשום לא תחזיר X אם רשום כן בעמודה 2 תבדוק אם בלשונית 2 בעמודה D רשום כן, אם רשום כן תחזיר V אם רשום לא תחזיר X אם בשני העמודות רשום לא תחזיר "חסר"

מצ"ב קובץ להדגמה
הבדיקה על עמודה D זה מאותה גיליון או מגיליון אחר?

נתוש1212

משתמש מקצוען
שלום אני צריך לשנות עו''ש באקסל

יש עמודה זכות ועמודה חובה ועמודה שמסכמת סיכומי ביניים בכל שורה

אני מוריד או משנה חלק מהשורות ואני רוצה שבסוף במקום שאחשב שורה שורה לבד אלחץ על איזו נוסחה שתסכם לי את הכל בכל שורה לפי הנתונים המעודכנים על ידי. איך אני בבקשה עושה זאת?

חיים5

משתמש רשום
שלום אני צריך לשנות עו''ש באקסל

יש עמודה זכות ועמודה חובה ועמודה שמסכמת סיכומי ביניים בכל שורה

אני מוריד או משנה חלק מהשורות ואני רוצה שבסוף במקום שאחשב שורה שורה לבד אלחץ על איזו נוסחה שתסכם לי את הכל בכל שורה לפי הנתונים המעודכנים על ידי. איך אני בבקשה עושה זאת?
לדוג' אם הזכות הינו בעמודה A והחושבה בעמודה B ושורת הבינים הוא בעמודה C תלך ב-C2 לחץ = אח'''כ C1, + (תוסיף) A2 - (מינוס) B2, ותקבל ב-C2 את סיכום ביניים, אח''כ תעמוד על סוף התא ותמשוך את זה עד סוף הטבלה וכך תקבל את סיכום הבינים של כל שורה, לפי הנתונים ששמת בכל שורה

555

משתמש חדש
יש אפשרות לעשות גימטריה אבל בהפוך
כלומר לכתוב מספרים והאקסל יהפוך אותם לאותיות?

חיים5

משתמש רשום
האם יש אפשרות לעשות בגוגל שיטס, 1. לנעול את התא, שיוכלו לבחור רק תאריך, ורק תאריך עברי? 2. לדוג' יש עמודה עם 5 שמות, כל שם צריך לכתוב בעמודת הבאים משימות, האם יש אפשרות שלאחר כתיבת משימה, יעלה הגרף שלו לדוג' ב-25%?
תודה מראש לכל המשיבים
מצרף טבלת אקסל שיוכלו להבין יותר למה הכוונה

קבצים מצורפים

• 11111.xlsx
    KB 10.4 · צפיות: 16

brnea

משתמש חדש
עזרה באקסל בבקשה

מצ"ב קובץ להדגמה
יש מישהו שיכול בבקשה לעזור?

brnea

משתמש חדש
תודה על העזרה
אם למישהו יש רעיון לנוסחה שתיתן את התוצאה בעמודה אחת אשמח לשמוע

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
תודה על העזרה
אם למישהו יש רעיון לנוסחה שתיתן את התוצאה בעמודה אחת אשמח לשמוע
לא הבנתי מה אתה צריך.
שהתוצאה תהיה באותה עמודה שאתה מזין?
אי אפשר באותו תא גם להזין נתונים וגם שתהיה בתוכו נוסחה.
אולי בעורך הקוד VBA אפשר לעשות את זה.
אבל אני שונא להשתמש בזה שכל פעם שמעבירים מחשב הוא נותן אזהרות וחוסם תוכן מאקרו וגם בכל אופיס 2016 המאקרואים תוקעים את כל האקסל שלא יזוז בכלל.

brnea

משתמש חדש
לא הבנתי מה אתה צריך.
שהתוצאה תהיה באותה עמודה שאתה מזין?
אי אפשר באותו תא גם להזין נתונים וגם שתהיה בתוכו נוסחה.
אולי בעורך הקוד VBA אפשר לעשות את זה.
אבל אני שונא להשתמש בזה שכל פעם שמעבירים מחשב הוא נותן אזהרות וחוסם תוכן מאקרו וגם בכל אופיס 2016 המאקרואים תוקעים את כל האקסל שלא יזוז בכלל.
ביקשתי נוסחה שתבדוק בו זמנית כל שורה בשתי הגיליונות ותחזיר תוצאה ולא שלכל גיליון תהיה עמודת תוצאה נפרדת

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
זאת אומרת שבמקום בשתי עמודות זה יהיה בעמודה אחת?
פשוט מאוד,
תוסיף עוד עמודה ותכתוב שם נוסחה: אם(גם(עמודה א'="V",עמודה ב'="V"),"V","X")
(תחליף את המילים העבריות באנגליות.)

Shmuly12

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
איך אני עושה שכל מה שאחרי פסיק (,) יעבור לעמודה ליד?

נ. ה.

משתמש מקצוען
איך אני עושה שכל מה שאחרי פסיק (,) יעבור לעמודה ליד?
אפשר ע"י שני נוסחאות יחד כך:
קוד:
=MID(B1,(SEARCH(",",B1)+1),1000)
זה נותן בתא את כל האותיות (1000 אותיות, ואפשר יותר אם צריך... ;)) שאחרי הפסיק שבתא B1
כלומר- להעתיק את הנוסחה הנ"ל לתא בו אתה רוצה שיהיה הטקסט שאחרי הפסיק (במקרה זה - זה לוקח את הטקסט שאחרי הפסיק מתא B1)

בדוגמא המצורפת יש גם את שני הנוסחאות בנפרד, כלומר: בתא A1 נוסחה שכותבת את מיקום הפסיק שבטקסט שבתא B1, ובתא A2 נוסחה ששולפת את הטקסט מתא B1 מהאות מס' X (המספר שיצא בנוסחה שבתא A1+1).
בתא A3 שני הנוסחאות מחוברות.

קבצים מצורפים

• דוגמא פרוג.xlsx
    KB 8.8 · צפיות: 12

Shmuly12

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
יש דרך להציג ולערוך קובץ CSV ושיוצג נורמאלי? (שכל מה שאחרי הפסיק יעבור לעמודה הבאה, ולא ישאר באותה עמודה)

Yeshivish

משתמש פעיל
יש דרך להציג ולערוך קובץ CSV ושיוצג נורמאלי? (שכל מה שאחרי הפסיק יעבור לעמודה הבאה, ולא ישאר באותה עמודה)
מחליפים הפסיקים בתו 'טאב' ואז מעתיקים ומדביקים באקסל
אקסל מחלק לעמודות באופן אוטומטי היכן שיש טאב.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה