אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום
על הקובץ שהעלית בהודעה 516.
איך אני מגיע לתוצאה של כזו תצוגת קובץ?
תסתכל את סדר השדותוכן בכלי עיצוב פיווט>עיצוב>סיכומים/ריקות/פריסה וכו'

אין על אקסל

משתמש פעיל
והכי טוב שיעשו שמוכרחים לבחור מקדם נושא.
אם כך אין בעיה
כל מה שעדיף את הבלאגן הזה זה רק בגלל שצריך לחפש מה אקסל ומה לא
וגם לא כולם מסמנים את המקדם נושא
אבל אם יהיה חובה לסמן מקדם נושא זה עדיף (בלית ברירה)

נערך לאחרונה ב:

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
יש לי חוברת עבודה שלימה עם שתים עשרה גליוני עבודה זהים לחלוטין, רק כל גליון מיועד לחודש אחד.

נגיד שהחלטתי שאני רוצה להוסיף שורות\עמודות\גרפים זהים לכל גליוני העבודה, האם אני צריך להוסיף אחד אחד, או שיש איזה פונקציה שבאמצעותה אפשר לשכפל הפעולות לכל הגליונות יחדיו?

מאסטר באקסל

משתמש מקצוען
יש לי חוברת עבודה שלימה עם שתים עשרה גליוני עבודה זהים לחלוטין, רק כל גליון מיועד לחודש אחד.

נגיד שהחלטתי שאני רוצה להוסיף שורות\עמודות\גרפים זהים לכל גליוני העבודה, האם אני צריך להוסיף אחד אחד, או שיש איזה פונקציה שבאמצעותה אפשר לשכפל הפעולות לכל הגליונות יחדיו?
תעשה על הראשון שאתה עושה הקלטת מאקרו עם הפניות יחסיות
ותלך לכל גיליון ותפעיל אותו

מאסטר באקסל

משתמש מקצוען
יצרתי גרף 'טורים'. הבעיה היא שה'מקרא' אינו מופיע למעלה מהטור הוא שייך. איך אפשר לשייך באופן ברור שידעו איזה טור מבטא איזה ערך.
(איננו רוצה האופציה של לשנות המקרא שיכיל גם המקרא, זה מידי ארוך ולא יפה, אולי איזה רעיון אחר).
תעשה צבע לכל עמודה ותבחר את אותו צבע בגרף

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
תעשה על הראשון שאתה עושה הקלטת מאקרו עם הפניות יחסיות
ותלך לכל גיליון ותפעיל אותו
ייש"כ.

אבל מצאתי באתר הזה טריק פשוט עד למאד וקל פי מליון. פשוט לא להאמין.

הרעיון הוא פשוט ללחוץ על טאב ראשון (גליון ראשון) להחזיק 'שיפט' וללכת לטאב האחרון בטווח שאני רוצה לשנות וללחוץ עליו. ואז כל הגליונות נהפכים כאילו לאחד, ואז כל מה שאני עושה בגליון שפתוח לפני משפיע בדיוק לכל שאר הגליונות.

מאסטר באקסל

משתמש מקצוען
ייש"כ.

אבל מצאתי באתר הזה טריק פשוט עד למאד וקל פי מליון. פשוט לא להאמין.

הרעיון הוא פשוט ללחוץ על טאב ראשון (גליון ראשון) להחזיק 'שיפט' וללכת לטאב האחרון בטווח שאני רוצה לשנות וללחוץ עליו. ואז כל הגליונות נהפכים כאילו לאחד, ואז כל מה שאני עושה בגליון שפתוח לפני משפיע בדיוק לכל שאר הגליונות.
מדהים!
בדקתי יש את זה באקסל :) ואין את זה בגוגל שיטס :(

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
ל- @שיקול דעת @אין על אקסל @ניהול האתר
ול- @כל מאן דבעי
הוספתי לפורום שלל תגיות אם זה מה שרציתם
אפשר להוסיף עוד כיד הדימיון הטובה
נראה לי שלא הבנת את הבעיה. כי זה לא יעזור להבחין כאשר עולה אשכול חדש בדיוק מה זה ואם אני רוצה לעיין בו או לא. אם מסתכלים על התגיות כבר אפשר להסתכל באשכול גופא, אבל רוצים לחסוך את כל זה. רוצים לראות רק מה שחשוב ומעניין אותי.

(הבעיה איננה אצלך, כי אתה מוכן להשקיע כל כוחך, ואתה מעוניין לראות הכל)

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
תעשה צבע לכל עמודה ותבחר את אותו צבע בגרף
זהו המוצא האחרון שלי, עמלתי לעצב הגליון לפי טעמי (לא בהכרח לפי צבעים), ועכשיו אאלץ לשנותו לפי צבעים. לא שש לפתרון הזה.

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
מבין אותך
אולי תעשה שורה נסתרת עם מקרא קצר יותר?
ברוך שכוונתי לדעת גדולים. רק עשיתי קצת שונה, ערכתי את אותה שורה של 'מקרא' למונחים קצרים יותר.
אולם בכל זאת מעניין לדעת אם אין אופציה אחרת.
זה כ"כ מוזר שא"א להפריד המקרא לפי כל 'צבע' ופרמטר.

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
מהו הדרך הקלה ביותר ללקט ניתונים מכמה גליונות עבודה ולהכניס לגליון אחר.

יש לי שתים עשרה גליונות של שתים עשרה חדשים. בכל גליון יש סיכום חודשי של כמה זמן למדתי כמה דפים למדתי, כמה הוצאתי לאוכל וכמה הוצאתי לנסיעות.

עכשיו אני רוצה לסכם את כל הנתונים לתוך גליון נוסף. איך עושים את זה? (מקוה שלא בהעתק הדבק...)

הדגשה: אני לא רוצה לאחד את הסיכומים, רק לקבץ את כל הסיכומים של כל החדשים לתוך גליון אחד.

מאסטר באקסל

משתמש מקצוען
מהו הדרך הקלה ביותר ללקט ניתונים מכמה גליונות עבודה ולהכניס לגליון אחר.

יש לי שתים עשרה גליונות של שתים עשרה חדשים. בכל גליון יש סיכום חודשי של כמה זמן למדתי כמה דפים למדתי, כמה הוצאתי לאוכל וכמה הוצאתי לנסיעות.

עכשיו אני רוצה לסכם את כל הנתונים לתוך גליון נוסף. איך עושים את זה? (מקוה שלא בהעתק הדבק...)

הדגשה: אני לא רוצה לאחד את הסיכומים, רק לקבץ את כל הסיכומים של כל החדשים לתוך גליון אחד.
INDEX

צביזון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
תסתכל את סדר השדותוכן בכלי עיצוב פיווט>עיצוב>סיכומים/ריקות/פריסה וכו'
לא כ"כ הבנתי היכן להסתכל. אבל ניסיתי כאן וניסיתי שם, ואיך שהוא הצלחתי.
אבל מה שקורה כאן, שאני בוחר טבלה עם עוד כמה שורות ריקות, וזה בשביל שכשאני יוסיף אח"כ עוד נתונים שזה יתעדכן בפייווט. אבל זה מוסיף לי בפיווט שורה ריקה, כמו שתראה כאן בשורה 19.
וגם כשאני מוסיף עוד נתונים, הוא מוסיף לי אותם אחרי השורה הריקה הזו.

אני מעדיף שהשורה הזו בכלל לא תהיה, וגם אם היא תהיה, שתהיה לפחות בסוף ולא באמצע.

מצורפת גם תמונה וכן הקובץ עם הפייווט שעשיתי בגליון 6, (מה שאתה עשית זה בגליון 3).

ריק.png

קבצים מצורפים

• דוגמה לשאלה עם פיווט חדש.xlsx
    KB 19.2 · צפיות: 11

ניהול האתר

Administrator
מנהל
מנוי פרימיום גולד
עיצוב גרפי DIP
עימוד ספרים
עד כדי כך?? למה? מה כ"כ רע 'במקדמי נושא'? אתה רואה ברור מהו שאלה באקסל ואתה נכנס, ובהשאר אתה לא נכנס.

רק אם כבר עושים מקדמי נושא אז אכן כדי לעשות גם לשאר השאלות שיכולות להיות בפורום הכללי של מיקרוסופט. אז לענ"ד כדי לעשות (בנוסף למה שכתכתי מקודם):
עזרה בוורד
טיפ בוורד

עזרה באקסל
טיפ באקסל

עזרה באקסס
כללי

והכי טוב שיעשו שמוכרחים לבחור מקדם נושא.

ייש"כ לר' שמואל @ניהול האתר.
הוספתי

אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום
לא כ"כ הבנתי היכן להסתכל. אבל ניסיתי כאן וניסיתי שם, ואיך שהוא הצלחתי.
אבל מה שקורה כאן, שאני בוחר טבלה עם עוד כמה שורות ריקות, וזה בשביל שכשאני יוסיף אח"כ עוד נתונים שזה יתעדכן בפייווט. אבל זה מוסיף לי בפיווט שורה ריקה, כמו שתראה כאן בשורה 19.
וגם כשאני מוסיף עוד נתונים, הוא מוסיף לי אותם אחרי השורה הריקה הזו.

אני מעדיף שהשורה הזו בכלל לא תהיה, וגם אם היא תהיה, שתהיה לפחות בסוף ולא באמצע.

מצורפת גם תמונה וכן הקובץ עם הפייווט שעשיתי בגליון 6, (מה שאתה עשית זה בגליון 3).

צפה בקובץ המצורף 595732
תלחץ על החץ ליד המזהה ותעשה סדר לפי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה