קורונה רוצה להשאיר את הילדים בבית!

אמא ועוד..

משתמש מקצוען
מבינה מאד את ההורים שחייבים לשלוח ילדים למוסדות
אך מנגד מאד מאד חוששת. כח הזמן מוסדות נכנסים לבידוד אחד אחרי השני... הנגיף עדיין קיים ומדבק. ..
אם יש פה עוד הורים מבני ברק שמעוניינים לא לשלוח את הילדים בשלב זה אשמח אם ישמיעו קולם ונשלח מייל המחזק את ידי העירייה שישמעו גם את הקול הזה.

אין לי בעיה שיתנו מענה למי שחייב אבל שיהיה ברור שזה סגנון קייטנה ולא למידה רצינית.

יוגורט

משתמש מקצוען
אין לי בעיה שיתנו מענה למי שחייב אבל שיהיה ברור שזה סגנון קייטנה ולא למידה רצינית.
אפילו בבית זו לא הייתה קייטנה,
סליחה מהמורות שעמלו וטרחו, זה היה מתסכל...
והקש ששבר את גב הגמל, היו דפים למלא - באיזו שעה הקשבתי ומה היה התוכן וכו'

אמא ועוד..

משתמש מקצוען
מה שלא יהיה.... אם הילד/ה ייעדר יום אחרי יום והכיתה תתקדם במרץ.... יהיה ממש קשה להשלים פערים!

noya

משתמש פעיל
מבינה מאד את ההורים שחייבים לשלוח ילדים למוסדות
אך מנגד מאד מאד חוששת. כח הזמן מוסדות נכנסים לבידוד אחד אחרי השני... הנגיף עדיין קיים ומדבק. ..
אם יש פה עוד הורים מבני ברק שמעוניינים לא לשלוח את הילדים בשלב זה אשמח אם ישמיעו קולם ונשלח מייל המחזק את ידי העירייה שישמעו גם את הקול הזה.

אני איתך!

אמא ומתכנתת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מבינה שיש שיקולים כאלו לגבי בתי הספר.
מסרבת לקבל את התירוץ הזה לגבי הגנים.

אין שום סיבה בעולם לא לפתוח את הגנים, ומי שרוצה - שישלח, מי שלא - שישאר בבית.
הילדות שבבית לא תפסדנה מזה כלום, ואלו שבגן - ירויחו.

גילוי נאות: כל הילדים שלי עדין בבית, וגם אם גני הבנות יפתחו, לא ברור לי אם אשלח או לא.
בינתיים, גני הבנים חזרו לפעול, עם מעט ילדים, והגננות מקליטות את הריכוז היומי שבגן - בקו של הגן, וכולם יכולים לשמוע.
לא ברור לי למה אי אפשר לעשות את אותי הדבר בגני הבנות.

chaia

משתמש מקצוען
ומה עם אלו שחוזרים לעבודה/ חזרו לעבודה/ עבדו איכשהוא מהבית עד מתי הם יהיו במצב הבלתי אפשרי הזה של לדאוג כל יום לסידור לילדים.
חייבים לפתוח את הגנים אבל לא חייבים לשלוח.
לפחות תתנו את האופציה של לבחור אם לשלוח או לא.

עוגת בוקר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אוטומציה עסקית
המורה של הבת שלי מקליטה את השיעורים בכיתה למרחב הקולי.

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
גם אותי זה מטריד.
הכיתה מתקדמת בחומר.
אמנם חזרו פחות מחצי אבל בראשון תחזורנה עוד.
המורה אמרה לי שעש שרוב הכיתה תחזור היא תמשיך להקליט ואחר כך לא.
מה שאומר שאם אני לא מחזירה את הילדה בשבוע הבא [שככל הנראה תחזורנה רוב הבנות] הבת שלי תצבור פער עצום כי היא לא תוכל לשמוע בהקלטות.
וזה אכפת לי
ומרגיש לי קצת לא פייר.
כי יש מצבים שבהם באמת אסור להחזיר ילדים ללימודים עד אחרי תקופת קצרה של שגרה כדי לראות איך מתפתחים דברים. אני מדברת על משפחות עם קבוצות סיכון.
המורה מקליטה עכשיו תוך כדי השיעור ולא בנפרד, אז מה באמת הבעיה להמשיך עוד שבוע אחד, עד אחרי שבועות?
אני רוצה להבין את הרציונל.
בכל אופן אני מתכוונת לבקש רשות מהמורה שחברה תקליט לבת שלי בנגן בזמן שבין הקלטות המורה לחזרה של הבת שלי לביה"ס.

לגבעי גנים זה משהו אחר כי אין באמת חשיבות גדולה לחומר הנלמד.

וה' הטוב ירחם שלא תהיה עוד התפרצות.

משפחת לוי...

משתמש מקצוען
בסיומה של ישיבת הערכת מצב שהתקיימה בלשכת ראש העיר בני ברק אברהם רובינשטיין, בהשתתפות מ"מ רה"ע חנוך זייברט, סגן רה"ע ומחזיק תיק החינוך אליהו דדון, מנכ"ל העירייה, צוות החמ"ל העירוני וראשי אגף החינוך ולאחר הכרעתם של גדולי ישראל שליט"א: החל מיום ראשון הקרוב א' סיוון – 24.5.2020 , ישובו מוסדות החינוך העירוניים ללמידה בהתאם לכללי והנחיות משרד הבריאות.

מחר (שישי) ישובו התלמידים לגני הילדים לשעת הכרות והסתגלות וההודעה על כך תימסר לתלמידים על ידי הגננות.

בעירייה מוסרים כי ההחלטה התקבלה לאחר מעקב בפיקוח מלא אחר מתווה הלימודים במוסדות החינוך המיוחד.

יצויין, כי למרות ההחלטה שמורה זכות ההחלטה ביד כל הורה על שליחת ילדיו ללימודים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  30  פעמים

לוח מודעות

למעלה