עזרה רוצה להרוויח כסף קל?!

ביתילי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
גם תרפיה במגנטים וקפה מומלצת מאוד ע"י המשווק שלה
את צינית
אולי נכוות, ואולי לא,
אפילו שאני חושבת שהמחיר לא כ"כ יקר והכוויה לא כזו נוראה.
אני לא משווקת את המוצר וגם לא רוצה להיות משווקת שלו - פשוט אין לי זמן לזה. (סליחה)
אבל בהחלט משתמשת בזה
והיו לי צומות קשים קודם, היום אני אפילו יוצאת ביום כיפור לתפילות...
אז אם כך אני חושבת שזה לא רק פסיכולוגי, (גם כי אני אדם די ראלי)
וחוץ מזה יש עוד ממליצים כאן, לא כן?
ושיהיה בהצלחה.

rachelwer

משתמש צעיר
המשתמש נחסם
למה שרלטנות?
כל מוצר שדורש תשלום, ובתמורה מציע דבר שלא נמצא לו שום ביסוס מדעי במחקרים בלתי תלויים [ובכלל זה הומופתיה, פרחי באך, רפלקסולוגיה, כוסות רוח, מיץ לימון לריפוי סרטן וכו'] ייקרא שמו בישראל "שרלטנות", גם אם המשווק "מאמין" או מדמיין שהמוצר עובד. מה לעשות?

vhsvchch

משתמש מקצוען
כל מוצר שדורש תשלום, ובתמורה מציע דבר שלא נמצא לו שום ביסוס מדעי במחקרים בלתי תלויים [ובכלל זה הומופתיה, פרחי באך, רפלקסולוגיה, כוסות רוח, מיץ לימון לריפוי סרטן וכו'] ייקרא שמו בישראל "שרלטנות", גם אם המשווק "מאמין" או מדמיין שהמוצר עובד. מה לעשות?
רסקיו באמת עוזר
פרחי באך באמת שווים

vhsvchch

משתמש מקצוען
ורפלקסולוגיה באמת עוזר
אמא שלי עשתה לי כשהייתי ילד ואני יכול להבטיח שהשיטה טובה

rachelwer

משתמש צעיר
המשתמש נחסם
ומה עם כוסות רוח? בצוואה של העלטער זידע שלי היה כתוב מפורש שזה עזר לדודתו כשכאב לה האוזן

תן חיוך!

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
גם תרפיה במגנטים וקפה מומלצת מאוד ע"י המשווק שלה
אל תקפצי לפני שאת יודעת...
זה עוול ליצרן!!!!!!
מכירה אישית את היצרן, ומבטיחה שלא מדובר פה בשרלטנות כלללללל!!!!!
ושתדעי שאת גורמת עוול לבן אדם שמרוויח את פרנסתו ביושר!!!
והוא האחרון שנקרא שרלטן!
(מדובר במישהו שעזר ועוזר לאנשים בחינם ללא הפוגה)

קול דממה

משתמש פעיל
אל תקפצי לפני שאת יודעת...
זה עוול ליצרן!!!!!!
מכירה אישית את היצרן, ומבטיחה שלא מדובר פה בשרלטנות כלללללל!!!!!
ושתדעי שאת גורמת עוול לבן אדם שמרוויח את פרנסתו ביושר!!!
והוא האחרון שנקרא שרלטן!
(מדובר במישהו שעזר ועוזר לאנשים בחינם ללא הפוגה)

לא ידעתי שיש כזה דבר תרפיה במגנטים
נשמע נסקרן

rachelwer

משתמש צעיר
המשתמש נחסם
א מדובר פה בשרלטנות כלללללל!!!!!

rachelwer

משתמש צעיר
המשתמש נחסם
לא דיברתי על תרפיה במגנטים אלא על קליצום!

rachelwer

משתמש צעיר
המשתמש נחסם
והוא האחרון שנקרא שרלטן!

carambola

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לא אציע את עצמי בתור נק' מכירה.
רק אציין שמנסיון של צומות ששכבתי במיטה, כולל יום כיפור. אחרי שהתחלתי לקחת קלי צום, הצלחתי להגיע לכל התפילות!
אז מן הסתם כנראה יש שם משהו שבאמת עוזר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה