"רופלאן", "ציזקיפ" ו"לופלי".

תור הזהב

משתמש מקצוען
התנסות ראשונה בציור ממוחשב, קבלו בהבנה.

הם חבורת דורשי השינוי ממגרת הכלים במטבח, הרוב שם נוהים אחרי כולם יש חבורת כפות, מזלגות, סכיני ארוחה וכו'.
הם הקימו מאהל מחאה, רופלאן הוא חותך עינינים בקלות, מהיר חמה ואין לו שום בעיה לטפל בחבריו אם הם לא ישתפו פעולה כנדרש.
ציזקיפ היא אדיאליסטית מאוד, רומסת את כל הנקרא בדרכה כולל עצות של הורים וחברים קרובים, היא לא שמה לב את מי ועבור מה היא מועכת בדרכה למטרה (המקודשת?).
לופלי הוא כמו בכל חבורה. נוהה אחרי הכריזמטים ומקלף מעצמו כל בדל חשיבה , הוא דורש מאחרים. ולפעמים מגלה את עצמו עושה את העבודות השחורות אחרי שכולם כבר הלכו לישון מזמן...

קבצים מצורפים

• רופלאן.jpg
    KB 480.5 · צפיות: 7

ברק09

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י תור הזהב;798519:
הם חבורת דורשי השינוי ממגרת הכלים במטבח, הרוב שם נוהים אחרי כולם יש חבורת כפות, מזלגות, סכיני ארוחה וכו'.
הם הקימו מאהל מחאה, רופלאן הוא חותך עינינים בקלות, מהיר חמה ואין לו שום בעיה לטפל בחבריו אם הם לא ישתפו פעולה כנדרש.
ציזקיפ היא אדיאליסטית מאוד, רומסת את כל הנקרא בדרכה כולל עצות של הורים וחברים קרובים, היא לא שמה לב את מי ועבור מה היא מועכת בדרכה למטרה (המקודשת?).
לופלי הוא כמו בכל חבורה. נוהה אחרי הכריזמטים ומקלף מעצמו כל בדל חשיבה , הוא דורש מאחרים. ולפעמים מגלה את עצמו עושה את העבודות השחורות אחרי שכולם כבר הלכו לישון מזמן...
קצת קשה להתייחס לאפיון הדמויות לפי האיור כי הקווים לא ברורים מספיק. בטכניקה חופשית את מוזמנת לאייר בכל דרך שתבחרי. יכולת לדוגמא לקחת את הכלים האמיתים, להלביש אותם במאפיינים ולצלם או לחילופין לאפיין את הצילומים בפוטושופ.
כמה דגשים לדמויות: כשרואים מקלף התובנה המתבקשת היא שהוא מקלף אחרים קרי מסיר שכבות, מה שמאפיין דמות עם יכולת הקשבה כמו פסיכולוג או מאמן אישי טוב ופחות דמות נגררת. בדמות של מועך התפו"א העיניים והפה צפים באוויר, מה ששונה משתי הדמויות האחרות. אם ברוב הדמויות העיניים נמצאות על הכלי כדאי לשמור על הסגנון אלא אם זה יוצא מין הכלל שמדגיש את השוני שבדמות. מה עוד ש"פירה" הוא מאכל עממי המשדר ביתיות ואימהות בניגוד למאפייני הדמות שכתבת. האם הראש של הסכין מתכופף? אם כן גם זה מחליש קצת את הדמות. את תיארת דמות נוקשה (!!!) לכן אין סיבה שיהיה גמיש כלל ועיקר.
יישר כוח!

mig

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
צילום מקצועי
חשבתי על כיוון שונה,

רופלאן - גבוה, חזק ושולט, בעל דעות מוצקות ונוכחות גבוהה,
זיצקיפ - הפודל של רופלאן, ויחצנו - ידידותי לסביבה ומקשר בין רופלאן לכל השאר.
לופלי - נחיתי ואגואיסט - חסר חשיבות עצמי.

קבצים מצורפים

• רופלאן-01.jpg
    KB 331.8 · צפיות: 4

ברק09

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י mig;798695:
חשבתי על כיוון שונה,

רופלאן - גבוה, חזק ושולט, בעל דעות מוצקות ונוכחות גבוהה,
זיצקיפ - הפודל של רופלאן, ויחצנו - ידידותי לסביבה ומקשר בין רופלאן לכל השאר.
לופלי - נחיתי ואגואיסט - חסר חשיבות עצמי.
עבודה מקסימה! רופלאן אכן עונה לתיאור הדמות ומשדר עוצמה, זיצקיפ מקסים אבל כאן לדעתי גם טמונה בעיה. את מתארת יצור נשרך, לקקן וחנפן. הדמות שלך פשוט חביבה ומקסימה מידי... המודל הקלאסי מבין הסדרות הידועות הם הבריון והג'ינג'י מהסדרה "היו היה" (ראי תמונה), שם הג'ינג'י היה עסוק בהתחנפות לבריון והם הוצגו כצמד המייצג מאפיינים אלו לאורך התקופות. המבט שלו תמיד היה זומם והוא נהג לחכך את ידיו בהנאה. מה עוד שהריסים של ציזקיפ הופכים אותו לקצת נשי.
לופלי נראה פחות אגואיסט (קשה לחשוב על אחרים כשאתה מפונצר מבלי יכולת לזוז. לאגואיסט יש בחירה רק שהיא תמיד לטובתו) אבל ללא ספק הוא נחות וחסר חשיבות גם בעיני המתבונן. יישר כוח!

קבצים מצורפים

• l-homme01.png
    KB 5.5 · צפיות: 8

אלינור

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י daniella f;798444:
לופלי הוא אדם (ז"א כלב...) מאוד מסודר, הכל אצלו מנוהל ומתוכנן, יש לו עבודה קבועה (ודי משעממת) שהוא מאוד אוהב עם שעות מסודרות, לופלי לא אוהב הפתעות.
יום אחד בדרכו חזרה הביתה הוא נתקל בזיקיפ ובחברו הבריון רופלאן והם רוצים להשיג דרכו משהו שרק הוא יכול להשיג עבורם...
דניאלה זה מקסים! אהבתי את הבעת התמימות שלו. מושלם!

אריאלה+

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
כל הכבוד לכם!! :)
pr מאוד אהבתי את 2 הציורים שלך..והציפור על הראש של רופלאן :D אשרייך על שהתחלת להוזיז עניינים :D
Dniella f מקסים! מאוד התחברתי! לופלי כלכך חמוד...

רק אני חייבת להעיר שם כבר עושים את כל התרגילים האלה אז חייב לעשות את זה מסודר ומובן וכמובן תאריכים כמו שצריך בכדי שיהיה אפשרות לחשוב ולצייר לעומק ובאמת ללמוד.

אני גם אשמח להשתתף במשימות האלה בעז"ה בלנ"ד :) אני מקווה שיהיה לי זמן לצייר למשימה הזאת...

איילת.ב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
רופלאן, האח הגדול, דואג הוא תמיד לשלום אחיו, אוזנו קרויה לכל סכנה..
לופלי, הפחדן הנודע אשר קול אוושה קלה עלולה להוציאו משלוותו ויש אומרים מדעתו..
ציזקיפ, הקטן והשובב, מחפש תמיד תחבולות והרפתקאות, נו נו בסוף גם הוא יגדל..
(ציירתי בעכבר..שפני ניסיון :))

קבצים מצורפים

• שפנים.jpg
    KB 929.4 · צפיות: 3

מיריG

משתמש צעיר
וזאת חבורת המבוקשים שלי.

קבצים מצורפים

• מבוקשים.jpg
    KB 282 · צפיות: 3

אריאלה+

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
הנה רופלאן, ציזקיפ ולופלי שלי :)
רופלאן ולופלי הם שני סוסי פוני וציזקיפ הוא חברם העכברון השובב ...
לופלי וציזקיפ תמיד מלאי שמחת חיים אבל רופלאן לא תמיד משתף איתם פעולה...:rolleyes:
אך בסופו של דבר שלושתם חברים הכי טובים.

איילת. ב - בשביל ציור בעכבר זה מאוד מביע כל הכבוד!
מיריG - איזה יופי מאוד מעניין :)

קבצים מצורפים

• רופלאן ציזקיפ ולופלי PS.jpg
    KB 129.4 · צפיות: 4

yoyoBL

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י אריאלה+;801146:
לופלי וציזקיפ תמיד מלאי שמחת חיים אבל רופלאן לא תמיד משתף איתם פעולה...:rolleyes:

אוווה איזה יופי של ציור! יש בזה משהו דיסני ביותר..!!
למה לא רואים יותר ציורים שלך?!

אלינור

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אריאלה זה ממש יפה!

אני ממש מתחברת ללופלי שלך! :p

אריאלה+

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
נכתב ע"י yoyoBL;801164:
אוווה איזה יופי של ציור! יש בזה משהו דיסני ביותר..!!
למה לא רואים יותר ציורים שלך?!

תודה רבה!! D: למה לא רואים עוד ציורים שלי?...שאלה טובה :confused:
השנה לא היה לי זמן לצייר כלכך לצערי אבל אני עכשיו מנסה לחזור לזה בעז"ה יהיו עוד ציורים :)

נכתב ע"י אלינור;801292:
אריאלה זה ממש יפה!

אני ממש מתחברת ללופלי שלך! :p
תודה! מעניין למה...;):p

ברק09

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י איילת.ב;799883:
רופלאן, האח הגדול, דואג הוא תמיד לשלום אחיו, אוזנו קרויה לכל סכנה..
לופלי, הפחדן הנודע אשר קול אוושה קלה עלולה להוציאו משלוותו ויש אומרים מדעתו..
ציזקיפ, הקטן והשובב, מחפש תמיד תחבולות והרפתקאות, נו נו בסוף גם הוא יגדל..
(ציירתי בעכבר..שפני ניסיון :))
חמוד מאוד. הנקודה הראשונה שיש לבדוק באיור לפי שם עם תיאור דמות היא האם אנחנו מסוגלים לשייך את הדמות לתכונות שלה ללא כתיבת שמה מעל כל איור וכאן אכן הצלחת. רופלאן אכן נראה הרציני והבוגר מבין השלושה (עם אוזן זקופה המחפשת סכנה קרבה), גבו מופנה לאחיו כדי שיוכל להגן עליהם ולקדם את מקור הסכנה בעצמו, לופלי אכן נראה פחדן וציזקיפ עם הקריצה והאוברול אכן נראה שובב. לדעתי ניתן היה לוותר על השפמפם הקטן שלו (זה הנמצא מתחת לאפו) ולהקטין אותו מעט. יישר כוח!

ברק09

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י מיריG;800369:
וזאת חבורת המבוקשים שלי.
מקסים! התרגיל לא היה לצייר חבורת מבוקשים אבל הדמויות יפות ומורכבות. אם במבוקשים עסקינן הרי שרופלאן הוא המנהיג העצבני, לופלי הוא האינפנטיל (התסרוקת כלפי מטה מוסיפה המון לאופי של הדמות) אבל על ציזקיפ אנחנו לא יודעים דבר מלבד שהוא מפחד עד אימה מרופלאן וקצת חבל. כל דמות תורמת כאן לפאזל הכללי וציזקיפ קצת חסר בתמונת האופי הכללית. יישר כוח!

ברק09

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י אריאלה+;801146:

אין מילים :) ניתן לראות איך בונים דמות ואופי מדקויות. השמטת האוזניים, כיוון הפה, זרימת קווי השיער... כאן התיאור המילולי כמעט ולא מוסיף לאיפיון הדמויות כיוון שהכל כבר נמצא באיור עצמו. יישר כוח!

דבורה קוטובסקי

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
הינה המבוקשים שלי.
למתעניינים: צפורן-דיו, צבעי מיים, טמפרה-בקווים לבנים.

קבצים מצורפים

• fish1.jpg
    1 MB · צפיות: 5

שירי כהן

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
וואו וואו וואו.................

אריאלה+

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
נכתב ע"י ברק09;801750:
אין מילים :) ניתן לראות איך בונים דמות ואופי מדקויות. השמטת האוזניים, כיוון הפה, זרימת קווי השיער... כאן התיאור המילולי כמעט ולא מוסיף לאיפיון הדמויות כיוון שהכל כבר נמצא באיור עצמו. יישר כוח!

תודה על ההערכה! עושה חשק להשקיע יותר :)

נכתב ע"י אלינור;801382:
כי הוא מבוסס על מישהי שאת מכירה מקרוב? :p:rolleyes::rolleyes:

אממ...כן, דווקא כן :D:p:D

דבורה קוטוב, אהבתי איך שהפרטים מדג לדג נהיים מפורטים וחדים יותר. יפיפה :)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  33  פעמים

לוח מודעות

למעלה