רופא שיינים סופר מומחה

רחל איצקוביץ

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
התפתח לי דלקת אחרי טיפול שורש חוזר ולדברי הרופאה דינה עקירה שאת זה אני מאודד לא רוצה יש למישו ניסיון בענין או המלצה על רופא מומחה דחוף.לבגלל שזה כאבים נןראייםםם

shira bira

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
איפה את גרה? האם רשם לך במקביל אנטיביוטיקה?

רחל איצקוביץ

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
לאנטיביוטיקה קשה להגיע לעומק הזה ואני ממש ממש מעדיפה להמנע מזה
ולא משנה לי איפה בארץ

מיריומה

משתמש מקצוען
ד"ר יעקב במרפאת טופז בקניון הראל, יקר אבל מומחה ברמה בינלאומית, אני חושבת שבדיקה אצלו לא עולה כסף

shira bira

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
לאנטיביוטיקה קשה להגיע לעומק הזה ואני ממש ממש מעדיפה להמנע מזה
ולא משנה לי איפה בארץ
אני מכירה רופא מצוין אך לא זול בקריות. לכן שאלתי מהיכן את. אם רלוונטי אתן פרטים ואולי יוכל לקבל אותך מחר.
לגבי הימנעות מאנטיביוטיקה, זה סוג המקרים שבהם היא נחוצה לדעתי ולא נכנסים בכלל לשיקולים כאלו.

רחל איצקוביץ

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אני מכירה רופא מצוין אך לא זול בקריות. לכן שאלתי מהיכן את. אם רלוונטי אתן פרטים ואולי יוכל לקבל אותך מחר.
לגבי הימנעות מאנטיביוטיקה, זה סוג המקרים שבהם היא נחוצה לדעתי ולא נכנסים בכלל לשיקולים כאלו.
כן אני מעפולה אז זה ממש מעולה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  33  פעמים

לוח מודעות

למעלה