עזרה רופא מקלל ומאשים

vhsvchch

משתמש מקצוען
ב"ה
א' מבני משפחתנו היה אתמול אצל רופא אף-אוזן-גרון (פרטי), ומהיות שאיחר במספר דקות והרופא כבר עמד לסגור את המרפאה, התרגז עליו הרופא עד למאוד, ולאורך כל התור התנהג בכעס רב, ונזף שוב ושוב במטופל על שבא אליו. באומרו 'לעזזל, לעזזל'.
האם יש טעם להתלונן עליו? ואם כן אצל מי?

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
זה במסגרת בית חולים מסויים או קליניקה פרטית?
מישהו מארגוני הרפואה המליץ לכם עליו? שם המקום להתלונן.

יכול להיות שזה מעידה חד פעמית, ואסור לפרסם שם וכד', כולנו עצבניים לפעמים, צריך לברר אם זה שיטתי אצלו.

אם זה שיטתי יש טעם להתלונן, "בא לכלל כעס בא לכלל טעות" רופאים כאלו טועים הרבה יותר, וגם היחס למטופל הוא מאוד חשוב.

ביתריסטית

משתמש רשום
אני עבדתי בעבר בקופת חולים מאוחדת. שם התייחסו ברצינות לכל פניה שהגיעה דרך פניות הציבור( מכתב שהגיע ישירות למנהל הסניף נזרק לאשפה מיד לאחר הקריאה...)
התהליך הוא כזה שהמכתב מתויק בלשכה ומועבר עותק לסניף ולרופא עם דרישה לתשובה עד זמן מסוים ואח"כ מחזירים מכתב לפציינת עם התנצלות ומידע מה עשו בקשר לזה.
מנסיון יש רופאים שיש להם הערות בתיק אישי ואז נקראים לשימוע

ויטמין

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
לא לבוא אליו שוב. זה קודם כל. מנסיון עגום עם כזה רופא, לאחר מחשבה אני חושבת שהייתי צריכה לקום וללכת ולומר לו "אתה לא תדבר אינו ככה". ולצערי, רק יצר מזה שבאנו אליו שוב ושוב... עד שקיבלנו שכל לעזוב.

nit

משתמש פעיל
זה אולי לא פופלארי מה שאומר.
אכן ההתנהגות של הרופא לא מתאימה. אבל לאחר זה חוסר נימוס משווע. ולתת לרופא לחכות לכם זה ממש לא מכובד. אני מניחה שהתנצלות וחיוך בדרכ מעבירים את הכעס. ואם לא ראו את זה בתור תשלום על האיחור שלכם.
אם זה היה אחד מבני משפחתי הייתי אומרת לו שזה הגיע לו ביושר.

רבקהא

משתמש מקצוען
ב"ה
א' מבני משפחתנו היה אתמול אצל רופא אף-אוזן-גרון (פרטי), ומהיות שאיחר במספר דקות והרופא כבר עמד לסגור את המרפאה, התרגז עליו הרופא עד למאוד, ולאורך כל התור התנהג בכעס רב, ונזף שוב ושוב במטופל על שבא אליו. באומרו 'לעזזל, לעזזל'.
האם יש טעם להתלונן עליו? ואם כן אצל מי?
קרה לי מקרה כזה עם רופא א.א.ג בלאומית לפני ארבע שנים- מענין אם מדובר באותו רופא.
קבעו לי תור ל-16:45 וב-15:30 התקשר הרופא שאני אקדים ברבע שעה. אמרתי לו שאני גרה רחוק מהמרפאה ולא נראה לי שיתאפשר לי. כשהגעתי -16:40 הוא דיבר בצורה מאד לא יפה.
לצערי, הייתי צריכה משהו דחוף, אז נשארתי שם, היום במבט לאחור- אני מצטערת שלא התלוננתי, אבל הייתי לפני לידה ולא היתה לי סבלנות----

ששונית

משתמש מקצוען
אכן ההתנהגות של הרופא לא מתאימה. אבל לאחר זה חוסר נימוס משווע. ולתת לרופא לחכות לכם זה ממש לא מכובד. אני מניחה שהתנצלות וחיוך בדרכ מעבירים את הכעס. ואם לא ראו את זה בתור תשלום על האיחור שלכם.
חוסר נימוס משווע לא אמור להתקבל בשפה בוטה שכזו.
אילו הרופא היה אומר להם צר לי אבל אחרתם אז אני לא יכול לקבל אתכם, בסדר. מקובל.
אבל לקבל ולסנן כל הזמן מילים שכאלו זה לא נכון ולא ראוי.

nit

משתמש פעיל
אישית הייתי מעדיפה שיקבל אותי. יבדוק ויתעצבן. מאשר שיתעלם וידחה את התור באלגנטיות.
אני רק צריכה את חוות דעתו. לא עושה איתו שידוך. אבל כל אחד והעדפותיו.

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
אני הייתי עונה לו, ושמחה וששון.
נס שלא הייתי במעמד המרגש והמרטיט הזה.
גם אני :)
אין סיכוי שלא הייתי חוטפת עצבים ואומרת לו יפה יפה את דעתי בעניין.

אבל יש לי חברה שתמיד אומרת "אתה צודק, זה לא בסדר שאחרנו, כל הכבוד לך שבכל זאת קיבלת אותנו" וכו'
והם פשוט משנים את הדיבור, נהיים הרבה יותר סבלנים וקשובים ולפעמים משתפים חוויות מהסגנון.

ובמבט מבחוץ - אני חושבת שהגישה שלה יותר חכמה.

אמיליה

משתמש מקצוען
אני גם הייתי עם הילד שלי אצל רופא א.א.ג שהתנהג כל הביקור בצורה מחפירה סתם בלי סיבה.
שלחתי מכתב דרך פניות ציבור ואחרי כמה חודשים קבלתי מכתב התנצלות מתחנחן עד למאד מההנהלה שם עם העתק לרופא שגם קבל את התלונה שלי והיא צורפה לתיק האישי שלו
לדעתי חובה להתלונן
זו הדרך שלנו למנוע מעצמנו סבל בפעמים הבאות

ביתריסטית

משתמש רשום
נכון, זה לא בסדר לאחר
אבל זה לא אמור שהרופא יכול לקלל וכו'
מותר לרופא להעיר על האיחור ואולי אפילו להחליט לא לקבל אם עבר כבר הזמן של התור
אבל לקלל? לדבר לא יפה?

א.ש. אמיתי

משתמש מקצוען
אם הוא עובד מטעם קופ"ח לשלוח פניה לפניות הציבור (דרך האתר) יש מענה בד"כ תוך 24 שעות, רופא פרטי אפשר לנסות להגיש תלונה דרך הר"י (ההסתדרות הרפואית).

רבקי הנדלר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
האמת שהלכתי עם אמא שלי לרופא א.א.ג בבני ברק לאחר ששלחו אותנו מביה"ח מחשש של שבץ, רצו לדעת אם זו לא בעיה אחרת. הזכרון לטווח קצר אצל אמא שלי על הפנים, והוא התייחס אליה בצורה מחפירה, בזלזול ובכלל הוא כעס עליה שהיא באה בכלל.
התביישתי בשבילו.....
אני חושבת שאם זה אותו רופא יש צורך להתלונן עליו בדחיפות. לא יתכן שכזה רופא ישרת את הציבור.
כן יש לציין שבד"כ הוא כן מתייחס בסדר ובאדיבות, ובאותו יום היה עומס מטורף. לכן צריך לדעת אם זה אותו רופא. כי אם זה אותו רופא- אז זה לא היה מקרה חד פעמי.

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
לדעתי כל מי שכתב עדות על רופא א. א. ג. - תשוו בינכם שמות בה"פ. אם זה אותו אחד - אולי יש כיון לפרסם. נשמע זוועה.
באופן אישי הייתי ממש רוצה לדעת מידע כזה לפני שאלך לרופא, וממש יהיה לח אכפצ אם אנשים ידעו שיש כזה ולא הזהירו מפניו.

אביחי בס

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
הטעות הראשונה שישבתם אצלו.
פעם הייתי אצל רופא והוא עשה צחוק מאיזה משהו שאמרתי [מתוך זלזול והתנשאות] פשוט קמתי, ויצאתי בטריקת דלת. מאז לא נכנסתי אצלו אע"פ שהייתי צריך אותו להמשך מעקב עד שעזבתי את אותה קופה.
היתה שם אחות/דיטאנית והיא דיברה איתי אח"כ ע"ז ואמרתי לה שאני פשוט מרחם עליו ולא מספר למנהל שבגללו עזבתי את הקופה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה