רופאי שינים לילדים - מאוחדת בירושלים.

• פותח הנושא start
  • פורסם בתאריך

start

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אני צריכה לטפל לכמה ילדים טיפולי שינים, עם גז צחוק, ומנסה דרך קופת חולים מאוחדת.
המצב נואש למדי:
התחלנו במרפאת קרית צאנז, שהמליצו לי מאד על אחת הרופאות שם, היא באמת נהדרת ומקסימה, עם מליון סבלנות ורגישות. אבל ------ לתור לבדיקה ראשונית וצילום חיכינו כחודש וחצי, ואח"כ תור ראשון לטיפול היה כעבור 3 חודשים. כמובן לא ניתן לקבוע סדרת טיפולים, אלא כל פעם תור אחד. זה אומר לטפל פעם ב-3/4 חודשים במקרה הטוב.
וזה גרוע, עם אחד הילדים היתה הדרדרות ב3 החודשים שעברו וחיכינו לתור, ועקרו לו את אחת השינייים שאם היו מטפלים בזמן היה אפשר לעשות בה טפול שורש לפי הצילומים.
ניסיתי במרפאת מאוחדת ברמות - התור הקרוב לרופא/ה המטפל בגז צחוק - רק ביולי, כמובן גם שם ניתן לקבוע רק תור אחד כל פעם....
ניסיתי גם במרפאת הטורים - המצב כנ"ל....

אני יודעת שיש עוד רופאים פרטיים, שיש הסדר עם מאוחדת ויש החזר על הטיפולים.
למשל במרפאת לובה סלום בבר אילן, יש רופאה מקסימה ד"ר נחמה שטיפלנו אצלה פרטי בעבר. ומאז שהיא עובדת עם הסדר עם מאוחדת, מרווח התורים נהיה 3-4 חודשים........
משהו מכיר עוד רופאים טובים שעובדים עם הסדר עם מאוחדת? כמה שניסיתי לברר בקופה, במזכירות ובמוקד - לאף אחד לא היה לתת לי רשימה מסודרת.

אשמח מאד לשמוע אם משהו יודע על עוד רופא/ה המטפל/ת בגז צחוק ברחבי ירושלים ועושים עבודה טובה עם סבלנות לילדים מסויטים מטיפולים..
תודה!

נעמי.

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי DIP
UX UI
D I G I T A L
אז זהו... היתה לי אותה בעיה, וחמורה בהרבה,
ילד בגיל שלוש, שמתור לתור המצב נהיה נואש ביותר וחיכיתי 5 חודשים (!) בין תור לתור.

אז לידיעתך, משהו שמאוחדת לא ממש ששים לספר עליו, אולי מחוסר ידיעה של המרפאות, שמואחדת חתמו חוזה עם הדסה עין כרם לטיפולי ילדים (לא מרפאות הסטודנטים) שניתן לקבל החזר על טיפולי שיניים במקום,
לא צריך לחכות לתור כ"כ הרבה, וכמובן, המקצועיות והשירות.

יש קושי בנסיעות כל פעם עד לשם, אבל שווה.

(אני אישית עשיתי טיפול בהרדמה כללית מפאת מצב הילד, וגם על זה היה החזר מטעם הקופה)

שיהיה בהצלחה ובקלות.

start

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכון, לבן בן ה6 שעקרו לו את השן שבוע שעבר, גילתה לי הרופאה רז זה ורשמה לי הפניה לשם, וכנראה זה מה שאעשה. אבל לגדולים יותר זה לא כזה קל להוציא מהם הפניה לדבר כזה. הם צרכים ממש סיבה שמצהירה שלא מסתדרים במסגרת הרגילה ואז רושמים הפניה. ויש החזר עד גיל 8, כך שלילד בן9 וחצי אין החזר...

נעמי.

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי DIP
UX UI
D I G I T A L
טוב, זה מידע שאין ברשותי,

כדאי לך לצלצל לשאול בהדסה את כל הפרטים, יכול להיות שהתחדשו לך דברים.

start

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
בשאר הקופות זה גם המצב?

TIP X

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אז תדעי שממש בלי שאני מועסקת מטעמם או משהו, יכול להיות ששווה לך לעבור לכללית.
אני העברתי את ילדי לשם והמרפאת שיניים (במקרה שלי קבעתי בפסגת זאב) יעילה להפליא. תורות קרובים, גז צחוק, שננית, יחס נאות, מה שתרצי)
ומקסימום תוכלי אחרי תקופת הטיפול לחזור....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה