רדיו קול ברמה - תדר חדש לשידורי מוזיקה

מאן דאמר..

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
'קול ברמה' קיבלה את תדר המוזיקה החדש
תחנת הרדיו 'קול ברמה' קיבלה סופית אישור לשידור תוכן שידורים נוסף למשך 16 שעות בתדר 107.6. בתדר החדש צפויה להיפתח תחנת מוזיקה חרדית נוספת
תקשורת19.12.2019 | 17:40

7cbc8b0eafa68b55ee2c.jpg

יח"צ, קול ברמה
היום (חמישי), קיבלה תחנת הרדיו 'קול ברמה' אישור לשידור תוכן שידורים נוסף למשך 16 שעות בתדר 107.6. בתחנה מספרים כי הם עובדים זה מספר שבועות על לוח משדרים שיהיה בשורה משמעותית בתחום הרדיו.

כמו כן, התחנה החלה לבנות אולפן מקצועי בסטנדרטים הגבוהים ביותר ממנו יועברו השידורים החדשים.

אנשי התחנה מספרים כי עם פרסום כוונת התחנה לפתוח ערוץ שידור נוסף. הגיעו לתחנה פניות רבות של אומנים ואנשי תקשורת להשתלב בלוח המשדרים החדש.

כיום יש ערוץ מוזיקה חרדי יחיד - 'קול חי מיוזיק', התדר החדש ייפתח את התחרות גם בתחום זה כשמי שכמובן ירוויח מכך יהיו המאזינים שיכולו לקבל עושר גדול יותר של תכנים מוזיקליים.

עדיין לא נקבע שמו החדש של התדר החדש ובקול ברמה מבטיחים לעדכן בימים הקרובים.

מקור

חנוך צבי

משתמש פעיל
לא מובן הקטע של הרדיו הזה, מתחרים של קול חי מיוזיק שהוא רדיו חרדי לגמרי, וקול ברמה שמים בתדר החדש שירים שלא מתאימים לכל בית חרדי כגון (קאברים כמובן) שבת אחים, מישהו איתי כאן-במקור של זמר חילוני, חנן בן ארי שמעתי גם (הינדיק נדמה לי).. ועוד אני לא מאזין כל היום והספקתי לשים לב... לא הבנתי למי הם פונים? יש בתים שלא משמיעים חנן בן ארי כמו שלא משמיעים עומר אדם.. מה עשינו בזה???

כוכב נוגה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
לא מובן הקטע של הרדיו הזה, מתחרים של קול חי מיוזיק שהוא רדיו חרדי לגמרי, וקול ברמה שמים בתדר החדש שירים שלא מתאימים לכל בית חרדי כגון (קאברים כמובן) שבת אחים, מישהו איתי כאן-במקור של זמר חילוני, חנן בן ארי שמעתי גם (הינדיק נדמה לי).. ועוד אני לא מאזין כל היום והספקתי לשים לב... לא הבנתי למי הם פונים? יש בתים שלא משמיעים חנן בן ארי כמו שלא משמיעים עומר אדם.. מה עשינו בזה???
הם רוצים להכניס את זה ישר לבית שלך במסיכה של "רדיו חרדי". זה הכל..

מיוזניק

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
שמעתי שהציעו למנחם טוקר את ניהול התחנה כולל תוכנית דומה כמו שיש לו היום בקול חי זמו אוויר ומוצ''ש חי אך טוקר עדיין מתלבט מפני שיש עכשיו מכרז על קול חי והוא מחכה לתוצאות המכרז!

מאן דאמר..

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
שמעתי שהציעו למנחם טוקר את ניהול התחנה כולל תוכנית דומה כמו שיש לו היום בקול חי זמו אוויר ומוצ''ש חי אך טוקר עדיין מתלבט מפני שיש עכשיו מכרז על קול חי והוא מחכה לתוצאות המכרז!
מישהו העלה כתבה בעניין באחד האשכולות

מאן דאמר..

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
למה להוציא לעז סתם????
כל השירים המוזכרים לעיל ועוד רבים כמוהם הושמעו ומשמעים בקול חי מיוזיק...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  24  פעמים

לוח מודעות

למעלה