ראיון עבודה בודקת QA בחברת אורפק Orpak Systems

אחת111

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
מחפשת כל מידע לגבי ראיון למשרת בודק תוכנה בחברת Orpak Systems מדובר בראיון ראשוני עם הראש צוות, תודה מראש

תמרוווש

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
הייתי שם בראיון למשרת פיתוח, יכול להיות רלוונטי?

תמרוווש

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
@תמרוווש את יודעת לומר לי תוך כמה זמן הם נותנים תשובות בדרך כלל?
@תמרוווש סליחה שאני משגעת אותך, פשוט חייבת לדעת תשובה...
מצטערת, רואה רק עכשיו.
אני חושבת שאצלי הם לא ענו ממש הרבה זמן,
כשמצאתי כבר עבודה, לאחר חודש בערך, התקשרו אלי לקבוע ראיון המשך.
אמרתי שזה כבר לא רלוונטי, ולאחר חודש נוסף קיבלתי מייל לקוני שכנראה נשלח לכל מי שהתראיין שהם מצאו את המועמד המתאים, ותודה על ההשתתפות בראיון.

אחת111

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
מצטערת, רואה רק עכשיו.
אני חושבת שאצלי הם לא ענו ממש הרבה זמן,
כשמצאתי כבר עבודה, לאחר חודש בערך, התקשרו אלי לקבוע ראיון המשך.
אמרתי שזה כבר לא רלוונטי, ולאחר חודש נוסף קיבלתי מייל לקוני שכנראה נשלח לכל מי שהתראיין שהם מצאו את המועמד המתאים, ותודה על ההשתתפות בראיון.
ממש תודה, התראיינתי אצלם ביום ראשון הרגשתי טוב עם מה שהיה אז חיכיתי לתשובה, המשרה והתנאים התאימו לי ;) עכשיו אני מבינה שהם מהטיפוסים המורחים, טוב שהיה לי את מי לשאול, הרגעת אותי, אלפי תודות

א'ב'

משתמש פעיל
ממש תודה, התראיינתי אצלם ביום ראשון הרגשתי טוב עם מה שהיה אז חיכיתי לתשובה, המשרה והתנאים התאימו לי ;) עכשיו אני מבינה שהם מהטיפוסים המורחים, טוב שהיה לי את מי לשאול, הרגעת אותי, אלפי תודות
אפשר לשאול כמה הם מציעים לQA?

א'ב'

משתמש פעיל
תתני לי מלמעלה...
בלי נסיון?
ועם 5 ש' נסיון....

פרוגרמר

משתמש צעיר
לפני כשנה עם ניסיון של 4+ ביקשתי 14K אבל בסוף הלכתי למקום אחר אז אני לא יודעת בפועל

מ רוז

משתמש רשום
@תמרוווש אולי את זוכרת מה הם שואלים בראיון למשרת פיתוח, או שיש מישהי אחרת שהיתה שם בראיון?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה