ראוטר - מה עדיף, לקנות או לשכור

• פותח הנושא CHL
  • פורסם בתאריך

SHILATI

משתמש מקצוען
אני קניתי מודם סלולרי(חברת פלאפון) מעלי אקספרס עובד לי מעל שנה בצורה ממש טובה(היה לי לפני בזק ולא הייתי מרוצה)

aeb

משתמש סופר מקצוען
אני מאד מתלבטת כי יכול להיות. שאצטרך את זה לזמן קצר כמה חודשים ואז אצטרך למכור את זה , השאלה אם יש חזה ביקוש בעד שניה
אם מדובר על הדגם הזול, מוצר שעולה 229 ש"ח לא כ"כ שווה להתעסק איתו למכור אותו יד שניה, יותר רלוונטי לזרוק למחסן כדי שיהיה ביום שתצטרכו.
כמובן שאם אכן זה רק לחודשיים, אפשר לשקול שכירות מהחברה החדשה למשך חודשיים בלבד, רק שזה דורש אח"כ את ההתעסקות עם ההחזרה (להביא לנקודת שרות).

CHL

משתמש צעיר
האם יש ראוטר שאפשר להכניס בו סים?
אני שואלת שאלה זו מכיון שיכול להיות שביום מן הימים לא אצטרך תשתית ואז ארצה לעבור לאינטרנט סלולרי חבל להשקיע אח"כ גם בסטיק.

• תודה
Reactions: aeb

בנצי20

משתמש פעיל
אני שואלת שאלה זו מכיון שיכול להיות שביום מן הימים לא אצטרך תשתית ואז ארצה לעבור לאינטרנט סלולרי חבל להשקיע אח"כ גם בסטיק.
ראיתי כזה בעבר של איזה חברה סינית עלובה, לא יודע אם קיים גם מיצרנית אמינה
ספוילר :
מודם סלולרי זה זוועה

-אליה-

טכנאי מחשבים - מכירה, התקנות מרחוק, שדרוג
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
Tp link mr 200

ורד בגליל

משתמש מקצוען
לדעתי כדאי לתפוס את הדיל הנ"ל, מדובר בתמורה סופר מעולה ביחס למחיר, ומתאים לרוב המשתמשים ביתיים בציבור שלנו

והערה לדעתי: קניית מודם ראוטר זה לא קניית רכב שצריך לבדוק ולרדת לכל פרט ופרט, מה גם שהראוטר הסטנדרטי של בזק הוא גם לא פיקס מכל הבחינות, לדעתי מי שהראוטר של בזק התאים לו, זה מתאים לו ג"כ, בוודאי שאינו צריך משהו יקר יותר
וזה?

aridesk

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
לגבי ראוטר.
כיון שיש הרבה זבל בשוק שגם עולה הרבה כסף ולאחר שחקרתי רבות
בדקתי על דגם מצוין ואני משווק ראוטר גרמני
זה מודם ראוטר יציב וטוב עם WIFI מאוד איכותי
עומד בעומסים של כמה מכשירים לא מתנתק ועושה בעיות..
איכות גבוהה מאד מאד הרבה יותר מהמקבילים במחיר של DLINK ן TPLINK ...

יש לו עדכוני קושחה כל הזמן דבר שחשוב לשמירה על ביצועים ואבטחה
מבחינת חומרה הוא עם מעבד טוב
ARM Cortex A9 - CPU-Cores 4

ו256 MB ראם

משתמש בו כבר חצי שנה ומאד מרוצה
ולאחרונה נתתי אותו לאחד הטכנאי רשת שכל הזמן מתקין חדרי מחשבים וכו
לקח ממני לבדיקה והמהירות של הגלישה השתפרה באותו מקום שהוא החליף.

מי שרוצה שיפנה בפרטי.

• תודה
Reactions: aeb

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה