בקשת תפילה ראובן שמואל בן מזל - חולה קורונה במצב קשה

עד מתי

משתמש מקצוען
הוא מהקהילה של אחי בצרפת
גם אחי מתחנן שנתפלל עליו, הוא אדם צדיק מאד וידיד קרוב שלהם.
שנשמע בשורות טובות בקרוב
ולצערם יש עוד כמה מהקהילה במצב קשה מאד

אאבבררההםם

משתמש צעיר
רבותי לא להפסיק להתפלל צריך עדיין הרבה רחמי שמיים כבר אין שום שיפור בשבוע האחרון נא להתפלל

אאבבררההםם

משתמש צעיר
רבותי אני מקווה שכל קרוביכם בריאים ושלמים
אני שוב מבקש מכל אחד שרואה את ההודעה הזאת לקחת כמה פרקים לרפאות הרב ראובן שמואל בן מזל
המצב בכלל לא פשוט אני קורא לכם בבקשה תתפללו אתם לא יודעים מה תפילות שלכם יכולים לעשות בבקשה תתפללו כמה שיותר לפחות שני פרקים ביום לרפואתו ובעז"ה כולנו נשמע רק בשורות טובות ונראה כולנו בבנין בית המקדש השלישי בקרוב אמן

פרק קכד:
א) שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי ד' שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל: ב) לוּלֵי ד'שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם: ג) אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ: ד) אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ: ה) אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים: ו) בָּרוּךְ ד' שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם: ז) נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ: ח) עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם ד' עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
• • • • • •
לתשומת לבכם, אשכול זה נועד לבקשות תפילה בלבד. פטפטת ודיונים עלולים לגרום לנעילת האשכול או חסימת המשתמש. בברכת רפואה שלימה!

אולי מעניין אותך גם...