שיתוף > תנו לי מחמאה קשה היה לעמוד בפניו..........

יעל מרק

צלמת משפחה |ילדים | אופנה והפקות
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי

Miriam schwartz

יוצרת באהבה חווית תמונה
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
יעל זה באמת מהמם!!!
אל תקחי קשה, תשמחי שיש דעות אחרות בעניין.

ולכולם ואם היא ערכה כבר את התמונות אין סיבה לערוך אחרת אלא אולי להוסיף ולציין מה חסר
לגבי השמש - לדעתי זה ג"כ מיותר לציין אפילו בן אדם שהוא לא צלם יודע שלא טוב לצלם בשמש אבל הבעייה היא שלפעמים אין ברירה ואין אפשרות לצלם בשעה אחרת, כן גם זה יכול לקרות ולדעתי זה תלוי בלקוחה ולא בצלמת.

יעל מרק

צלמת משפחה |ילדים | אופנה והפקות
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
יעל זה באמת מהמם!!!
אל תקחי קשה, תשמחי שיש דעות אחרות בעניין.

ולכולם ואם היא ערכה כבר את התמונות אין סיבה לערוך אחרת אלא אולי להוסיף ולציין מה חסר
לגבי השמש - לדעתי זה ג"כ מיותר לציין אפילו בן אדם שהוא לא צלם יודע שלא טוב לצלם בשמש אבל הבעייה היא שלפעמים אין ברירה ואין אפשרות לצלם בשעה אחרת, כן גם זה יכול לקרות ולדעתי זה תלוי בלקוחה ולא בצלמת.

לא לוקחת קשה....
אני חושבת שאסור לעשות שימוש בתמונה של צלמת ללא רשותה. ואח"כ להתדיין איזה עריכה יותר יפה. זה לא אתי.!
הכל פה עניין של טעם ולא כל אחד חייב לאהוב או להגיב.
לגבי השמש, זה צולם ב19:10.... כך שלא הייתי מחכה לחושך כדי לצלם אותו... ואהבתי שיש שמש על חצי פנים וכו... באמת עניין של טעם....

Malki.A

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
לא לוקחת קשה....
אני חושבת שאסור לעשות שימוש בתמונה של צלמת ללא רשותה. ואח"כ להתדיין איזה עריכה יותר יפה. זה לא אתי.!
לגבי השמש, זה צולם ב19:10.... כך שלא הייתי מחכה לחושך כדי לצלם אותו... ואהבתי שיש שמש על חצי פנים וכו... באמת עניין של טעם....
תודה.!!
את האמת שהפתיעו אותי כאן....
אני בחיים לא יעשה שימוש בתמונה של צלמת אחרת.... יעבד אותה... ויגיד מה לדעתי יותר יפה
אהבת- לייק
לא אהבת..... גם טוב :)
במיוחד שהמקדם היה "מחמאה" .........
ובימים האחרונים נתקלתי בזה לא פעם אחת... אז אל תקחו את זה אישי... פשוט יהיה יותר נעים לכולם לא לעשות זאת...
האמת, שלי בחלק מהתמונות השמש ממש לא הפריעה, את התמונה הראשונה אהבתי ממש!
קטע שבאמת כמה ערכו לך את התמונה באשכול אחד, זה בד"כ לא כך...
בכל אופן כשעורכים תמונה לצלמת כדי להראות לה בעיקר אם זה רק שינוי צבעים זה לא נקרא לעשות שימוש בתמונה....:rolleyes:
זה נתן לי כיוון חשיבה אחרת.......
מלכי

נערך לאחרונה ב:

יואל ארלנגר - קקטוס

אוהב קצת מהכל
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
לא לוקחת קשה....
זה מאוד מקובל כאן בפורום, ובהרבה פורומים, לערוך תמונה שהועלתה לפורום, ולהציע הצעת עריכה.
אין בזה שום בעיה של אתיקה.

תפארת ה.

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
התמונות מאוד יפות, והילד נראה שובב ומתוק. אין על השילוב של ים ושמש!!
בקשר לדיון שנוצר פה, בלי קשר כמובן לתמונות היפות שלך-
נראה לי שכשמעלים פה תמונות לפורום, אמורים לקחת בחשבון שיש לאנשים מה להגיד.
זאת המטרה, לא?
אחרת אפשר להשאיר את התמונות אצל הלקוח, או על המחשב בבית.
כמו שאת אומרת, ביקשת מחמאה ולא ביקורת, אבל כדי לתת מחמאה, צריך להסתכל על התמונות ולהביע דעה, לא?
אלא אם כן מעדיפים שכולם יכתבו 'מהמם', 'מדהים', 'אין דברים כאלו',
בלי להיות עניינים ובלי קשר לתמונה.
אני אישית חושבת שהפורום נועד לעזור לנו, הצלמים, להתקדם, להשתפר וללמוד עוד.
לכן, כשמשהי אומרת את הדעה שלה, גם אם אנחנו לא מסכימים איתה, זה נראה לי נובע ממקום של רצון לעזור, לא בשביל סתם להוריד את הביטחון העצמי.
וגם אם נתוני הצילום היו קשים, ולא היתה לנו ברירה בפעם הזאת, ההערות עוזרות לנו ללמוד לסטים אחרים. (לא לחתוך איברים, לא לצלם מגובה מסויים, בשעה מסויימת וכד')
ככה אני חושבת ומרגישה.
אז תודה יעל, וסליחה על הטיית הנושא.
התמונות באמת חמודות!!

מירב שרעבי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אני ממש לא חושבת כמוך יעל מרק,
אם אני מורידה תמונה לפוטושופ ועורכת, זה אומר שהיא יפה עד כדי כך שהיא גירתה אותי וישבתי לחשוב ולערוך אותה
אבל כל אחת מה שבא לה,,,,

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה