עזרה קרררררר. בכותל

דיסק שרוט

משתמש מקצוען
לאחרונה יצא לי להיות בכותל בשעות הלילה בחלק המקורה מה שנקרא "קשת וילסון" לא תאמינו אבל בקור הירושלמי המקום קר והמזגנים פועלים על קור !!!! ממש כך הייתי המום ראיתי בצד אנשים מבוגרים מצטנפים ומנסים להגן על עצמם מהקור ניסיתי לדבר עם מתפללים קבועים במקום והם אומרים שכמה שניסו לבקש לחמם את המקום אין עם מי לדבר והם סובלים מידי לילה
רבותי 2021 ארץ ישראל זה לא אוקראינה ולא פולין ובני אדם לא יכולים להתפלל בנחת
מי שיוכל לעשות משהו בנידון תבוא עליו ברכה

א.ש. אמיתי

משתמש מקצוען
לאחרונה יצא לי להיות בכותל בשעות הלילה בחלק המקורה מה שנקרא "קשת וילסון" לא תאמינו אבל בקור הירושלמי המקום קר והמזגנים פועלים על קור !!!! ממש כך הייתי המום ראיתי בצד אנשים מבוגרים מצטנפים ומנסים להגן על עצמם מהקור ניסיתי לדבר עם מתפללים קבועים במקום והם אומרים שכמה שניסו לבקש לחמם את המקום אין עם מי לדבר והם סובלים מידי לילה
רבותי 2021 ארץ ישראל זה לא אוקראינה ולא פולין ובני אדם לא יכולים להתפלל בנחת
מי שיוכל לעשות משהו בנידון תבוא עליו ברכה
כנראה שעדיין לא כל כך קר...
בחורף, כשקר באמת, בפנים חם יותר מבחוץ.

דיסק שרוט

משתמש מקצוען
כנראה שעדיין לא כל כך קר...
בחורף, כשקר באמת, בפנים חם יותר מבחוץ.
כמובן כשיש שלג בחוץ גם בחדר המדרגות חם יותר! אולי לך לא קר אבל ראיתי אנשים מבוגרים שקר להם מאוד בפרט בשעות הקטנות של הלילה

דיסק שרוט

משתמש מקצוען
בעיה ידועה מכיר אישית מתפללים שמתלוננים ע"כ שאין להם לאיפה לברוח מהקור ונאלצים לקצר את תפילתם ולחזור ולא מסוגלים להתעכב ולהתפלל בנחת לדעתי זו תעודת עניות לקרן למורשת הכותל
יש אנשים שרגילים עשרות שנים לשהות בכותל מידי לילה בחצות הלילה "ולקצר את תפילתם ולחזור " זה לא אופציה אז הם שוב ושוב מצטננים וסובלים

תושב מאה שערים

משתמש פעיל
יש הטוענים שבכל מקום שה"מרכז למקומות הקדושים" משפץ המגמה לשפץ בצורה שהמבקרים לא יהנו לשהות במקום (המטרה כביכול שהומלסים לא יתנחלו במקום) אין שקעים להטענה אין כמעט מקומות ישיבה ואין שולחנות הכל מהונדס בצורה של התפלל וצא כך בקבר שמואל הנביא, כך בקבר דוד המלך, כך בקבר רחל, במירון ניסו ולא הצליחו לפי התזה הזו כנראה שזו הסיבה גם לקור הלא מובן הזה

יש הטוענים שבכל מקום שה"מרכז למקומות הקדושים" משפץ המגמה לשפץ בצורה שהמבקרים לא יהנו לשהות במקום (המטרה כביכול שהומלסים לא יתנחלו במקום) אין שקעים להטענה אין כמעט מקומות ישיבה ואין שולחנות הכל מהונדס בצורה של התפלל וצא כך בקבר שמואל הנביא, כך בקבר דוד המלך, כך בקבר רחל, במירון ניסו ולא הצליחו לפי התזה הזו כנראה שזו הסיבה גם לקור הלא מובן הזה
??????????????????????

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
כנראה שזו הסיבה גם לקור הלא מובן הזה
מה הקשר???
בלי מקומות ישיבה-מובן
בלי שקעים להטענה -גם מובן
בלי שולחנות- ברור שמובן! מי שהיה בשבת במירון יודע....
אבל קור?
מה הקשר? אולי עוד רגע גם יפעילו שם מכתזי"ת כדי שיצאו מהר?

ברוך 2

משתמש פעיל
תכל'ס
הם צודקים
חבל שזה הפתרון היחיד

מליון

משתמש מקצוען
לא זוכרת בדיוק מתי הייתי בכותל וישבתי מתחת גגון הצללה, פתאום החל לרדת גשם, והסדרניות החלו סוגרות את הגגונים ואמרו שאלו ההנחיות. מישהו יודע למה???

אין דברים כאלה

משתמש מקצוען
אולי לפנות אליהם יכול לעזור?
יש להם דיבור עם האחראים במקום ?
בכל מקרה, כאן יש טלפונים...

קבצים מצורפים

• -ועד-מתפללי-הנץ.jpg
    -ועד-מתפללי-הנץ.jpg
    KB 48.6 · צפיות: 24

ברוך 2

משתמש פעיל
לא זוכרת בדיוק מתי הייתי בכותל וישבתי מתחת גגון הצללה, פתאום החל לרדת גשם, והסדרניות החלו סוגרות את הגגונים ואמרו שאלו ההנחיות. מישהו יודע למה???
זה בדיוק מה שאמרו פה
אחרת אנשים ישארו בגלל הגשם
והגשם של ירושלים הרי לא מפסיק....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה