קרניז תקרה כמסתור לתאורה

חרסינה

משתמש רשום
מועדים לשמחה.

מתלבטת בין קרניז הקפי, בו התאורה מאירה את הקיר, לבין קרניז בו התאורה מאירה את התקרה.
מה יתן אפקט של הגדלת החלל?
האם יש נתונים מיוחדים שאני צריכה להכניס בשיקולים?
ובכלל אשמח לחוות דעת.
תודה

תהילה ישכיל

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
מועדים לשמחה.

מתלבטת בין קרניז הקפי, בו התאורה מאירה את הקיר, לבין קרניז בו התאורה מאירה את התקרה.
מה יתן אפקט של הגדלת החלל?
האם יש נתונים מיוחדים שאני צריכה להכניס בשיקולים?
ובכלל אשמח לחוות דעת.
תודה
קרניז בו התאורה מאירה את הקיר נקרא דאון לייט ואת התקרה נקרא אפ לייט -בגדול אפ לייט המאיר את התקרה נותן תאורת שטיפה ובהירות לחלל לעומת דאון לייט שהוא ממוקד יותר ומתאים כאשר הקירות חלקים במיוחד עם שפכטל אמריקאי ומשי אם את מעוניינת באשליה של הגדלת החלל והתקרה גבוהה דיה -הייתי הולכת על אפ לייט-בהצלחה!

חרסינה

משתמש רשום
קרניז בו התאורה מאירה את הקיר נקרא דאון לייט ואת התקרה נקרא אפ לייט -בגדול אפ לייט המאיר את התקרה נותן תאורת שטיפה ובהירות לחלל לעומת דאון לייט שהוא ממוקד יותר ומתאים כאשר הקירות חלקים במיוחד עם שפכטל אמריקאי ומשי אם את מעוניינת באשליה של הגדלת החלל והתקרה גבוהה דיה -הייתי הולכת על אפ לייט-בהצלחה!
תשובה מעולה וברורה! עזרת לי. תודה רבה

חגיגה בגינה

משתמש פעיל
יש מצב לתמונות של 2 הסוגים
אני בדיוק מתלבטת על תאורה מהסוג הזה בסלון

תהילה ישכיל

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
upload_2019-10-27_18-49-13.png
בצד שמאל יש לך כמה דוגמאות של אפ לייט
upload_2019-10-27_18-49-13.png

תהילה ישכיל

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
וזה קרניז עם דאון לייט
תחטטי קצת באתר של פרופילי שירן ותקבלי יותר מידע

ב. גליק

משתמש צעיר
מוזיקה ונגינה
עיצוב ואדריכלות פנים
שימו לב זה לא נותן באמת תאורה לסלון אלא זה יותר עיצוב!
בכל התמונות יש גופי תאורה נוספים או ספוטים שהם עיקר האור והנסתרת זה תוספת אוירה או יצירת אפקטים טל הגדלת החלל כפי שציינה @תהילה ישכיל בפירוט.
דרך אגב שירן נחשבים ליקרים בשוק, הייתי ממליצה לבדוק מחירים...

תהילה ישכיל

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
דרך אגב שירן נחשבים ליקרים בשוק, הייתי ממליצה לבדוק מחירים.
אני עובדת איתם הרבה ואין מה להשוות את המבחר השירות והאיכות שלהם לשאר החברות...
וזה הפרשים מינוריים במחיר

ג.ש.ם.

משתמש פעיל
עריכה והפקת סרטים
אני עובדת איתם הרבה ואין מה להשוות את המבחר השירות והאיכות שלהם לשאר החברות...
וזה הפרשים מינוריים במחיר
אולי לך כאדריכלית יוצא זול יותר
ללקוח הפרטי: ממש לא!
המבחר שם לא ראיתי שיותר מכל האחרים (כמובן לא יבואני סטוקים מסוימים)
השירות מצויין
ואיכות מה כבר יכול להיות בפוליאוריטאן וקלקר?! אם זה לא עודפים.

תהילה ישכיל

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אולי לך כאדריכלית יוצא זול יותר
ללקוח הפרטי: ממש לא!
המבחר שם לא ראיתי שיותר מכל האחרים (כמובן לא יבואני סטוקים מסוימים)
השירות מצויין
ואיכות מה כבר יכול להיות בפוליאוריטאן וקלקר?! אם זה לא עודפים.
עושה רושם שאת לא מספיק מבינה בפרופילים אם את חושבת שזה מסתכם בפוליאוריטן וקלקר...

תהילה ישכיל

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אולי תפרטי יותר לטובת כולנו?
בשמחה-קודם כל ראו ציטוט מהפורום:בפרופילם שמיעדים לתקרה ואזורים לא נגשים אין הרבה משמעות לאיכות של הפרופיל ו'דקור סטאר' 'ושירן' פחות או יותר אותו דבר אבל לספריות גבס ואזורים יותר נגשים ורגישים למכות מומלץ לדעתי להשקיע יותר בשירן החומר של הפרופילים שלהם הרבה יותר איכותי מניסיון.
[דקור סטאר עשוי או מקל קר או חמור צהוב מוקצף השירנים מפוליאוריטן שהוא גם חומר מוקצף אבל קשיח ועמיד הרבה יותר לשריטות ומכות, ומזה כנראה נובע הבדלי המחיר שהוא די משמעותי ]
בהצלחה
פרופילים נחלקים לכמה סוגי חומרים:יש את הפשוטים העשויים מקלקר ובשפה מקצועית פוליסטרן
אינם מתאימים לתאורה נסתרת אלא לדקורציה בלבד כי יש להם תכונה של שקיפות
יש את העשויים פוליאוריטן מוקצף-לא מתאימים על קירות או כפאנלים כי יש היתכנות למכות ודפיקות
יש את הטובים ביותר שעשויים מדורופולמיר-חומר קשיח עמיד במים ובמכות-מתאים לחדרי רחצה/פאנלים למטבחים/מסגרות על קירות /דקורציה נמוכה בספריות.

ג.ש.ם.

משתמש פעיל
עריכה והפקת סרטים
אינם מתאימים לתאורה נסתרת אלא לדקורציה בלבד כי יש להם תכונה של שקיפות
יש את העשויים פוליאוריטן מוקצף-לא מתאימים על קירות או כפאנלים כי יש היתכנות למכות ודפיקות
דווקא עשיתי תאורה נסתרת עם קרניזים קלקר אבל צבעתי אותם בצבע אוטם פעמיים ויצא מדהים! לא רואים שום שקיפות!
חסכחון של לפחות 200% אם הייתי קונה מפוליאוריטאן או פולימיר.
קניתי אצל שירה דקורטיב והיא דווקא הציע לי את הפיתרון הזה לחסוך את העלות של החומר היקר.
דרך אגב היא עובדת גם עם שירן וגם דקור סטאר למי שרוצה דווקא משהוא מסוים (האדריכלית שלי לקחה דגמים משירן ואמרה לי שאין הבדל באמת בינהם והם מביאים סחורה ממש דומה, והתלהבה מאוד מהפיתרון ששירה נתנה עם הקלקר).

ארישוק

משתמש מקצוען
דווקא עשיתי תאורה נסתרת עם קרניזים קלקר אבל צבעתי אותם בצבע אוטם פעמיים ויצא מדהים! לא רואים שום שקיפות!
קניתי אצל שירה דקורטיב והיא דווקא הציע לי את הפיתרון הזה לחסוך את העלות של החומר היקר.
דרך אגב היא עובדת גם עם שירן וגם דקור סטאר למי שרוצה דווקא משהוא מסוים (האדריכלית שלי לקחה דגמים משירן ואמרה לי שאין הבדל באמת בינהם והם מביאים סחורה ממש דומה, והתלהבה מאוד מהפיתרון ששירה נתנה עם הקלקר).
איך יוצרים קשר עם שירה דקורטיב?

תהילה ישכיל

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
למי שחשוב הפרטים הקטנים יש הבדל משמעותי בין פוליסטרן לדורופולימר....
אני שמחה שמצאתם פתרון שמספק אתכם!

ג.ש.ם.

משתמש פעיל
עריכה והפקת סרטים
לפעמים ההבדל הוא רק לאנשי מקצוע בלבד...
וכל זמן שמי שלא איש מקצוע לא רואה את ההבדל אז למה לי להשקיע פי 2/3 במחיר?!
)כמה כבר אנשי מקצוע קיימים בזה?!)

Miller

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
סה"כ לתאורה נסתרת מומלץ פוליארטן אם מתעקשים על קלקר בגלל המחיר בעבודה פשוט קצת מורכבת יותר הכל אפשרי!

• תודה
Reactions: eg

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה