קרמיקות....

tadmit

המרכז לשידורים חיים, חתונות, כנסים, לוויות
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מה שעולה לי לראש,
לוודא שהריצוף איכותי, בד"כ ספרדי איטלקי. לסינים יש מעולים ויש ממש גרועים.
לקחת סטנדרט 60 על 60 או 80 על 80. דמוי פרקט עולה יותר גם במחיר של הרצף, גם בחומר שהולך לאיבוד, וגם בספונג'ה פחות נוח (כי צריך ללכת עם האורך כדי שיצא טוב).
מבריק יפה אבל מחליק בספונג'ה ברמה של סכנת נפשות. כמו כן רואים עליו שריטות (כל ריצוף נשרט אבל במבריק רואים את זה יותר).
לראות את הריצוף הנבחר, מרוצף בפועל אצל מישהו. אינה דומה ראיית ריצוף בשטח של מטר בתאורת חנות, למראה של משטח שלם בבית. לפעמים זה ממש משנה החלטות. כל חנות תשמח להפנות לקליינטים שכבר ריצפו בריצוף הנבחר, ורוב הקליינטים יסכימו, שלא לומר ישמחו, להראות את הבית היפה שיצא להם(כך בכל מקרה אתם אמורים לומר לבעלי הבית ש ריצוף שלהם מהמםםם, לפני שאתם יוצאים מהבית שלהם).

נערך לאחרונה ב:

cherry c

משתמש סופר מקצוען
לוודא שהריצוף איכותי, בד"כ ספרדי איטלקי. לסינים יש מעולים ויש ממש גרועים.
הייתי ב4 חנויות בירושלים השבוע: בר עמי, נגב, שאולוף, ולב הארץ.
לכולם הריצוף המבריק 80*80 הוא סיני.

דמוי פרקט עולה יותר גם במחיר של הרצף, גם בחומר שהולך לאיבוד, וגם בספונג'ה פחות נוח (כי צריך ללכת עם האורך כדי שיצא טוב).
את צודקת, לכן אני מתלבטת.
לחדרים אם לא רוצים פרקט, אז אין משהו אחר, וזה ממש מבאס. לעשות ריצוף 80 זה ממש מצחיק.
לראות את הריצוף הנבחר, מרוצף בפועל אצל מישהו. אינה דומה ראיית ריצוף בשטח של מטר בתאורת חנות, למראה של משטח שלם בבית. לפעמים זה ממש משנה החלטות. כל חנות תשמח להפנות לקליינטים שכבר ריצפו בריצוף הנבחר, ורוב הקליינטים יסכימו, שלא לומר ישמחו, להראות את הבית היפה שיצא להם(כך בכל מקרה אתם אמורים לומר לבעלי הבית ש ריצוף שלהם מהמםםם, לפני שאתם יוצאים מהבית שלהם).
כל 3 חודשים זה דור בחנויות האלה.

יאיר דבוש

משתמש פעיל
עצה שלי מנסיון, לקנות דרך לירון וינברגר, גם מחירים זולים גם ייעוץ על עיצוב [נצרך בעיקר בחיפוים באמבטיות וכדו'], וגם ידע מבפנים על איכויות, דבר חשוב ביותר.
אני קניתי דרכו לאחרונה שטח ריצוף של 220 מ"ר, ומרוצה מאוד. בהצלחה.
מספר הטלפון שלו 054-4466654

את יכולה לתת יותר פרטים עליו??? נשמע מענין.....

יש לו מגוון של דוגמאות? אולם תצוגה? חנות?

אמינות? שירות? אחראיות? עמידה בלוח זמנים?

איך הוא בפריסה של התשלומים?

hadasad3

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
מישהו עוד יודע פרטים על לירון וינברגר? קנה אצלו? והיה מרוצה?

מאוד מאוד מרוצים
יש לו אריחים חדישים יפים וממש לא יקר
בנוסף יש לו טעם טוב וידע בעיצוב שזה ממש עזר לנו

הודו לקיל

משתמש פעיל
אשמח לקבל אינפורמציה על מתקין טוב ואמין בגרניט פורצלן מדוקק לחפוי מטבח

בבית שמש
תודה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט פ'

קכט פְּלָאוֹת עֵדְוֹתֶיךָ עַל כֵּן נְצָרָתַם נַפְשִׁי:קל פֵּתַח דְּבָרֶיךָ יָאִיר מֵבִין פְּתָיִים:קלא פִּי פָעַרְתִּי וָאֶשְׁאָפָה כִּי לְמִצְוֹתֶיךָ יָאָבְתִּי:קלב פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כְּמִשְׁפָּט לְאֹהֲבֵי שְׁמֶךָ:קלג פְּעָמַי הָכֵן בְּאִמְרָתֶךָ וְאַל תַּשְׁלֶט בִּי כָל אָוֶן:קלד פְּדֵנִי מֵעֹשֶׁק אָדָם וְאֶשְׁמְרָה פִּקּוּדֶיךָ:קלה פָּנֶיךָ הָאֵר בְּעַבְדֶּךָ וְלַמְּדֵנִי אֶת חֻקֶּיךָ:קלו פַּלְגֵי מַיִם יָרְדוּ עֵינָי עַל לֹא שָׁמְרוּ תוֹרָתֶךָ:
נקרא  22  פעמים

לוח מודעות

למעלה