קריסה טוטלית בנט צח?

KasherNET

שירות לפני הכל!
מנוי פרימיום
לפי מה מדווחים לי כמה לקוחות יש קריסה טוטלית בנט צח, והחברה סגרה או תסגר בימים הקרובים

מי שמעוניין לעבור לנטפרי גם באינטרנט ביתי או במודם סלולרי תוכל לעשות זו דרכי

אשמח לתת עזרה בנושא לכל הפונים.

הר

משתמש מקצוען
הנטצחים לא ממש יכולים לענות כרגע....
גם אני הבנתי שהיתה קריסה רצינית.

sadi

משתמש חדש
נכתב ע"י FRIZE;n5089217:
לפי מה מדווחים לי כמה לקוחות יש קריסה טוטלית בנט צח, והחברה סגרה או תסגר בימים הקרובים

מה הכונה קריסה, האם אתה מתכוון שהחברה הולכת להסגר או משהו כזה? באמת מאתמול הסטיק של נתיב לא עובד ובבוקר אמרו לי נתיב שהשרתים של נטצח קרס !והאם זה אומר שכל מי שיש לו סטיק של נתיב לא יוכל להמשיך לקבל שירות.

A052

משתמש סופר מקצוען
נטצח שייכת כבר מס' שנים לחברת נתיב, ולא נראה לי שנתיב יקרסו כלכלית. כנראה שמדובר בקריסה טכנית.

מרשימה

משתמש סופר מקצוען
הנטסטיקים של נתיב אכן עובדים על המערכת של נטצח

האלמוני

משתמש מקצוען
אני (הייתי?) מנוי של נטצח, מאז אתמול בלילה זה לא עבד, בלילה הם סגורים אז חיכיתי להבוקר, לא הצלחתי להגיע למענה אנושי, ובצהריים הם הכניסו הודעה שיש להם תקלה ושאפשר להתקשר לנתיב.

התקשרתי לנתיב, ואמרתי שאני מגיע מנטצח, מיד נתנו לי שם משתשמש, וחיברו אותי ללא שום תשלום, אז בינתיים אני מחובר עם נתיב, לא יודע מה יהיה הלאה

מקופלת

משתמש מקצוען
נכתב ע"י FRIZE;n5089217:

אתה יכול לשווק את עצמך, אבל בלי לסגור או לדווח על סגירת המתחרים.

לנטצח יש בעיה היום. התקשרתי וענו לי תוך שניות. והפקיד היה נשמע רגוע ואמר שמטפלים בזה כרגע ובינתיים צריך לפנות לנתיב.
זה הכל.

קלוגער

משתמש חדש
נטצח פשטו רגל או שנתיב החליטה להעביר הכל איליהם
איך שתרצו מי שיש לו נטצח שיתקשר לשירות של נתיב

פרסומון

משתמש סופר מקצוען
מה שייך פשטו את הרגל אם הם שייכים כבר כמה שנים לנתיב ונתיב ממשיכים לתת שירות?
אז במקום שהסיומת בשם משתמש תהיה נטצח זה יהיה enativ. לא קרה כלום.

KasherNET

שירות לפני הכל!
מנוי פרימיום
נתיב קנה חלק מנט צח

הדבר התמוה היא למה עשו את הדבר הזה ללא הודעה מוקדמת.

מאות לקוחות שחייבים לעבודה את הרשת נשארו במין רגע ללא אינטרנטץ

לא נותן כבוד לשום חברה כזאת התנהלות!

בשם

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י מקופלת;n5089588:
אתה יכול לשווק את עצמך, אבל בלי לסגור או לדווח על סגירת המתחרים.

לנטצח יש בעיה היום. התקשרתי וענו לי תוך שניות. והפקיד היה נשמע רגוע ואמר שמטפלים בזה כרגע ובינתיים צריך לפנות לנתיב.
זה הכל.

את צודקת אבל לא במקרה הזה...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה