'קריאייטיב של נשמה'? הנה זה כאן!

ונתנו10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
חוצ'. עבודה יפה.
הגם שאברכים אלו, לא צריכים את המודעות שלך.
הם לא מסתכלים בכלל על מודעות רחוב. ולא רק בגלל שאין להם זמן לעצור ולהתבונן בכך.
ורורור, תזכור. תעשיית הכסף של תשע"ב. תומכי תורה בע"מ.

מירי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
מהכרות אישית הם כן עוברים על המודעות
אולי בשביל לדעת מה לא לקנות ולאן לא ללכת
אבל תמיד אפשר לפנות אליהם בלוחות המודעות שבכוללים ובישיבות

חושב יצירתי

משתמש צעיר
סאונד והפקות אולפן
נכתב ע"י ונתנו10;169713:
יפה. הצחלת להפחיד את ההוא שפחד ממך, והלך ללמוד חצי שעה בגללך.
אז יש לך זכות או אין? ודאי שיש.

זה לא אמור כלל להפחיד. זה אמור להכניס אותך לפורפורציות מה שייך אליך באמת. אם תתבונן במודעה כזו ותשב אחר כך לפרסם את המעדנייה ההיא, לא ייצא לך אחר כך שגיאות כאלו...:)

ונתנו10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
חוצ'
אם אלו שיקנו את האתרוג, יעשו את זה רק בגלל ש'אנחנו מאלו שקונים אתרוג ולא חליפה'.
שוב הפסדת את המטרה. אבל נו, שיהיה :) זה ממילא לא יקרה כ"כ מהר.

מירי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י ורורור;169720:
זה לא אמור כלל להפחיד. זה אמור להכניס אותך לפורפורציות מה שייך אליך באמת. אם תתבונן במודעה כזו ותשב אחר כך לפרסם את המעדנייה ההיא, לא ייצא לך אחר כך שגיאות כאלו...:)

ורורור,
ונתנו בא להגיד לך שתשכנע אותם לא בהפחדה שזה רק יעבוד לחצי שעה
אלא תעשה להם סוויץ בראש שהם ירצו ללכת ללמוד בלי לפחד ממשהו, רק סתם כי כדאי להם לעשות את זה, כי זה יעשה להם טוב

ונתנו10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
נכתב ע"י ורורור;169720:
זה אמור להכניס אותך לפורפורציות
מה לעשות ומודעה חד פעמית, לא יכניס אותי לפרורפורציות.
אתה חייב לזה אסטרטגיה. וקהל היעד חייב להיוד חדור באמונה שלימה.
התבוננתי במודעה שלך. מאוד נהנתי. על השגיאות האלו לא אחזור, ולא בגלל שנכנסתי לפרופורציות.

mig

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
צילום מקצועי
נכתב ע"י מירי;169719:
מהכרות אישית הם כן עוברים על המודעות
אולי בשביל לדעת מה לא לקנות ולאן לא ללכת
אבל תמיד אפשר לפנות אליהם בלוחות המודעות שבכוללים ובישיבות

תלוי לאיזו ליגה הם שייכים.
יש בהם כאלו שכשהם יצאו לרחוב הם יורידו את המשקפיים.:)

חושב יצירתי

משתמש צעיר
סאונד והפקות אולפן
לא הפסדנו את המטרה. יצרנו מודל אופנתי חדש לחיקוי, "אנשים שקונים אתרוגים במקום חליפות"
פעם אמרו לאיזה רבי על חסידו שהוא צבוע, עושה את עצמו צדיק. אמר להם: לפחות הוא בחר בצבע הנכון..

מירי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
מיג
אז למה לקופות הם תורמים?

mig

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
צילום מקצועי
נכתב ע"י מירי;169727:
מיג
אז למה לקופות הם תורמים?

(ישועה, למצוא את המשקפיים:))
ברצינות, זה מגיע בעלונים נפרדים. מותר לקרוא את זה. (כמובן בזמן האכילה...)
עיתון הם לא קוראים מחשש לשה"ר ופוליטיק.

מירי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
זה לא מדויק
אם זה היה ככה לא היו משקיעים את כל הטונות של הכסף במודעות רחוב הענקיות
הם יוצרים אוירה ברחוב וכולם נחשפים אליה, גם אלה שלא קוראים מודעות פרסומת, עוצרים ליד המודעות האלו, ולכן אם תהיה מודעה עם מסר רוחני הם יראו גם אותה.

ונתנו10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
ורורור, בקיצור נמרץ.
אם אתה רוצה להגיע למטרה, בא ננתח את העניין קצת. (אני ממלמל תפילת רבי נחוניה כרגע, מי יודע לאן זה ייסחף)

כדי שנגיע למטרה, אנחנו חייבים קודם כל לדעת מהי המטרה, שזה בערך ככה:
בכל רגע ורגע שאדם עושה פעולה כלשהו בעולם הזה, שיאמין וידע ויעשה את מה שהקב"ה רוצה ומצפה ממנו שיעשה ברגע זה.
וכשהוא יעשה את זה, שזה יהיה מתוך הבנה באמיתות הדבר.
עכשיו אתה חייב לעשות את החשבון, איפה יש התנגשויות החל מתחילת הדרך של רך הנולד, עד הגיל המבוגר יותר.
ולמה זה קורה שהגענו למצב כזה שאתה, ורורור, רוצה לעשות מהפיכה.
וכשתגיע לזה, תתבונן קצת, ותראה שלא קל כ"כ לעשות קמפיין כזה. כש(כמעט [למה בסוגריים?])הכל מסביבך, מנוגד למה שאתה רוצה לעשות.
וחבל.

חושב יצירתי

משתמש צעיר
סאונד והפקות אולפן
לא כל כך הבנתי למה בחרת להגדיר כך את המטרה.
בגדול, הרעיון היה להפנות משאבים וכלים ליצירת פרסומות לקידום מטרות רוחניות שונות. כמובן שכאשר זה נהיה מעשי יושבים וחושבים מה הכי חיוני, יעיל, וכו'. אולי פרסומת נגד טרמפים לבחורי ישיבות? אולי בעד לימוד דף יומי? אולי נגד פלפונים לא כשרים? אולי בעד לא יודע מה... צריך לחשוב.
הגדרת את המטרה בצורה הכי קיצונית שאפשר [והכי אמיתית], שכל אחד יהיה דבוק נון סטופ בתורה בהקב"ה, לא הלכתי כל כך רחוק.
להתבונן מסביב ולראות שהכל כל כך הפוך? אני מתבונן באשכול כזה ורואה שרק זורקים איזו מילה וכולם מתעוררים...

ונתנו10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
פרסומת נגד טרמפים? פרסומת לאגד. בעצם, אולי לא, אבל למה לשכנע אותו חוץ מהסכנה שבדבר? אז שוב חזרנו למטרה האמיתית.
בעד לימוד דף היומי? פרסומת למאורות דף היומי. בעצם, ודאי לא, אבל למה לשכנע אותו? בשביל מה בדיוק. ואז שוב חזרנו למטרה האמיתית.
נגד פלאפון לא כשרים? פרסומת ל.. ול... בעצם, ודאי שלא רק להם, אבל במה תשכנע אותו? בסכנה שבדבר? רגע, איזה סכנה? קרינה? לא, אתה מתכוון למטרה רוחנית. אז שוב, חזרנו למטרה האמיתית.
זה לא קיצוני. אמת יש רק אחת. והסתכל מסביבך ותראה מה עשו עם האמת הזה.
ותפתח תעשיית כסף חדשה. יש לך הרבה סיכויים להצליח בענק. מילה שלי :)

יצחק למפרט

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
אני עושה בישיבה שלי,

בעז"ה.
וכן בסניף שלי ('אריאל' ראשון לציון) מודעות. למשל - ערב חנוכת הסניף זכה למודעה, ערב אבות ובנים.

לישיבה- לוח המודעות באחריותי, ואני משתדל להוציא לשם מאמרים וכו' שמשפיעים.. כרזות פחות, אבל אני אשמח גם לזה - אם יש פה למישהו- אני אדפיס ואתלה בישיבה. (ולא רק על תאונות דרכים...)

וגם- חבר שלי ביקש פדיון כפרות לאיזשהו ארגון, בודאי ששמחתי להכין לו. כל אחד מאיתנו מן הסתם נתקל בבקשות כאלה.

אבל לא רק. לפעמים מתחשק לי משהו (למשל - עשיתי וידוי מפורש. ר"מ בישיבה חילק וידוי מפורש בכתב זוועתי וקטן) - אני עושה. [מצורף]. ולענ"ד, כל אחד מאיתנו יכול להקדיש לזה משו.

לגבי מודעה לפלאפנים כשרים נניח, יש מי שמוכר אותם ויש לו אינטרס לממן את זה. אני חושב שאם נריץ גוף כזה, ונתרום לו כל אחד מכשרונו, זה יכול לעבוד טוב מאוד. אפשר גם בשיתוף עם העיתונים החרדים (אינטרס) וכן חברות מדי'ה שיסכימו לתרום בשביל להראות טוב בעיני הציבור (שזו לא מטרה פסולה בעיני).

קבצים מצורפים

• 83769.pdf
    KB 820.5 · צפיות: 20

חושב יצירתי

משתמש צעיר
סאונד והפקות אולפן
ונתנו, אני רואה שאתה פסימי חסר תקנה. רואה הכל שחור. מה זה מענייני שאנשים הפכו את האמת לתעשיית כסף, זה מחייב גם אותי לעשות כך?
באופן כללי נראה לי שאתה יותר מידי מעשי, וזה לא כל כך בריא...תן קצת לחלום, לפנטז, להפעיל את ההמספרה הימנית - דבר חשוב מאוד לפרסומאים במיוחד.
מעלים כאן פרסומות, אנשים אוהבים לנתח, לחשוב איך הם היו עושים אותם. אוהבים לתת רעיונות לאחרים, למצוא שמות מבריקים. אפילו שכל זה לא מעשי ממש בשבילם. אז גם אני פתחתי אשכול כזה שכותרתו: 'מה הייתי עושה לו היה לי תקציב', או: 'לו הייתי יכול לשנות משהו בעולם הפרסום, מה הייתי עושה', ועוד כהנה וכהנה. כל מי שאוהב לחשוב על רעיונות במישור הזה הוזמן להצטרף.
מה ייצא מזה? לך תדע. אולי ברגעים אלו יושב איזה גביר ומסתכל כאן, שולף את פנקס השקים שלו ושולח לי באישי ש'ק של מליון דולר? בכלל, אם אתה תתן 10 ההמשך כבר יבוא לבד..

Deena

משתמש פעיל
נכתב ע"י ariels;169690:
טוב, גם לי כבר אין את זה.
אבל אגב, האגודה למלחמה בסרטן הוקמה בין השאר ע"י בעלי חברות תרופות, שמקבלים את התרומות היישר לכיסם לשם פיתוח תרופות חדשות. ניגוד אינטרסים אמרנו???

קודם כל אני מתנצלת אם אומר משהו פשוט ב"הרבה מילים". העברית שלי מעולה אבל לא "זורמת" כמו אנגלית אז לוקח לי זמן ומאמץ להסביר מה אני רוצה לומר.
אם דיברו כאן בעבר על "עוף מוזר" אז הנה עוד אחת (אבל אני לא ממש פרסומאית אז..). זה נכון שיש קומבינות וקונספירציות בעולם, וזה נכון שלא לתמימים הפרסום. אבל אני חושבת שכל אחד יוכל להסכים איתי מנסיונו האישי בעבודה זו, שככל שהוא מתוודע ליותר "קונספירציות" (ואקרא לזה כך לעת עתה למען הפשטות - אני מתכוונת לכל אלו שעושים דברים בצורה לא חלקה, או לכל התגליות שאנחנו מוצאים מאחורי פרסומים שונים וכל התככים... כ"א כאן יודע על מה אני מדברת) - כך הוא גם מוצא אותם יותר בחיי היום יום שלו. אנחנו מגלים לאט לאט עד כמה העולם "שחור", ואת הלכלוך הזה אנחנו מביאים גם לחיים שלנו, ואם לא שלנו אז של זולתנו. ולפני שתקפצו עלי במחאות אסביר למה הכוונה.
יש לי קרוב משפחה מבריק ביותר. השכל שלו הביא אותו להרבה הצלחות בחיים, והוא מומחה ממש בלגלות "מה עומד מאחורי..". אגב, בדרך כלל הוא צודק. אבל בלי לשים לב, הוא נסחף והתחיל לראות הכל תחת המשקפת הזו. אם מישהו במשפחה הכין הפתעה לסב המזדקן - - הוא מנסה לתפוס מקום גדול יותר בצוואה. אם אחרת מאריכה את חופשת הלידה כדי לנסות בינתיים עבודה שונה מהבית - היא מנסה לתפוס שתי עבודות ביד ועושה משחקי תלוש-עצמאי במס הכנסה. העולם לא לבן, זה נכון, וכולנו מצרים על כך. אבל הוא גם לא לגמרי שחור. וכן, בהחלט יש מקומות יפים וטהורים, בעיקר בציבור שלנו, בהם לא פשה הנגע הזה ובהם אנשים הם "חלקים" באמת, בלי סיפורים ובלי דרכים עקומות. יש עוד אנשים שמתכוונים למה שהם אומרים, שכוונותיהם טובות וטהורות, ושהמבט שלהם הוא לעבר העולם הבא ולא העולם הזה.

יש. אנחנו העובדים בפרסום (וכפי שכתבתי אני לא פרסומאית, אבל אני בהחלט עובדת בחלקים מסוימים בתחום) מודעים עד לכאב לעולם שבחוץ.

צריך לזכור שזכינו ויש לנו גם עולם אחר, נעלה יותר, משלנו.

Deena

משתמש פעיל
נכתב ע"י ונתנו10;169743:
פרסומת נגד טרמפים? פרסומת לאגד. בעצם, אולי לא, אבל למה לשכנע אותו חוץ מהסכנה שבדבר? אז שוב חזרנו למטרה האמיתית.
בעד לימוד דף היומי? פרסומת למאורות דף היומי. בעצם, ודאי לא, אבל למה לשכנע אותו? בשביל מה בדיוק. ואז שוב חזרנו למטרה האמיתית.
נגד פלאפון לא כשרים? פרסומת ל.. ול... בעצם, ודאי שלא רק להם, אבל במה תשכנע אותו? בסכנה שבדבר? רגע, איזה סכנה? קרינה? לא, אתה מתכוון למטרה רוחנית. אז שוב, חזרנו למטרה האמיתית.
זה לא קיצוני. אמת יש רק אחת. והסתכל מסביבך ותראה מה עשו עם האמת הזה.
ותפתח תעשיית כסף חדשה. יש לך הרבה סיכויים להצליח בענק. מילה שלי :)

ונתנו, זה שמישהו גם מרוויח מהקמפיין שלי עדיין לא פוסל אותו למטרה שורורור כתב... העיקר שאני, מפיק הקמפיין, הוא לא "חברת פלאפון" או "אגד". אז נו, הם גם ירוויחו מזה. אז מה??

ובקשר למטרה הרוחנית שהגדרתם - בוודאי שבסופו של דבר זו המטרה. אבל יש שלבים לסולם...

Deena

משתמש פעיל
הוספה:
בדיוק עכשיו קראתי ("חברותא קבועה":)) בספר PRAYER WITH FIRE מאמר מתאים. אני מתרגמת (באופן חופשי כי הבוקר שלי לא מתחיל כאן בגלל הפורום ;)):

הח"ח פעם הביע את קנאתו הרבה לרוקח בעבודתו, הנותנת לו אפשרויות אינספור בכל יום לחלק תרופות ולהציל חיים. הרוקח דחה את השבח, והודה שהמטרה האמיתית שלו אינה להציל חיים, אלא להשיג לעצמו פרנסה. הח"ח ייעץ לו שלא יבזבז את הפוטנציאל העצום של עבודתו. "כשאתה מחלק תרופה", הוא ייעץ," עשה זאת במטרה ש"אני מקיים מצוות חסד ומציל חיים". עצם זה שאתה גם מרוויח על זה משכורת לא מורידה מערך המצוה, כל עוד יש לך את הכוונות הרצויות."
הרוקח פעל לפי עצתו של הח"ח. הוא הפך למנהיג ציבור חשוב, שהכוונתו מבוקשת ביותר.
שנים לאחר מכן, הוא הודה שבזכות הכוונות לחסד בהן עשה את עבודתו כרוקח, הובילה למעמד מיוחד זה.

יצחק למפרט

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
נכתב ע"י Deena;169789:
הוספה:
בדיוק עכשיו קראתי ("חברותא קבועה":)) בספר PRAYER WITH FIRE מאמר מתאים. אני מתרגמת (באופן חופשי כי הבוקר שלי לא מתחיל כאן בגלל הפורום ;)):

הח"ח פעם הביע את קנאתו הרבה לרוקח בעבודתו, הנותנת לו אפשרויות אינספור בכל יום לחלק תרופות ולהציל חיים. הרוקח דחה את השבח, והודה שהמטרה האמיתית שלו אינה להציל חיים, אלא להשיג לעצמו פרנסה. הח"ח ייעץ לו שלא יבזבז את הפוטנציאל העצום של עבודתו. "כשאתה מחלק תרופה", הוא ייעץ," עשה זאת במטרה ש"אני מקיים מצוות חסד ומציל חיים". עצם זה שאתה גם מרוויח על זה משכורת לא מורידה מערך המצוה, כל עוד יש לך את הכוונות הרצויות."
הרוקח פעל לפי עצתו של הח"ח. הוא הפך למנהיג ציבור חשוב, שהכוונתו מבוקשת ביותר.
שנים לאחר מכן, הוא הודה שבזכות הכוונות לחסד בהן עשה את עבודתו כרוקח, הובילה למעמד מיוחד זה.

זה אחד הדברים שגורם לי לגלוש דווקא כאן ולהנות מזה...

ועוד משו - אני חושב שהקהל יעד הטבעי של מודעות כאלה... הוא מוסדות חינוך! הם הראשונים שיכולים לקפוץ (אם זה יהא בעלות הדפסה בלבד, ואנחנו נתרום את כשרוננו ומרצנו לעניין).

נכון שעם המצב הכלכלי הקשה, אני לא יודע אם המוסדות ירצו- אבל לפחות אפשר לנסות. מי מתגייס?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה