קריאה למנהלים - תת פורום לשאלות אידישאיות

כתיבה וסיפורת >> תוכן מקצועי

הצעה לסדר - פרק 4
פרק 4 הם מגיעים לחתונה רק כדי לראות את הביסים האחרונים של מנת הקינוח המושקעת, ואת השולחנות מוזזים לצדדים, על מנת להכין את רחבת הריקודים. אומרים...
תשעה באב כיום תשובה
(רמב"ם) חלפו עברו להם שלושת השבועות - ימי בין המצרים. חלף עבר לו יום תשעה באב - היום המר ביותר בהיסטוריה היהודית. זהו? התאבלנו כיאה וכיאות במשך...
הצעה לסדר - פרק 3
פרק 3 מאבק המשך דבריו של הסוכן מתמהמהים. מיכה נותר לעמוד. הוא מופתע ומוטרד. עיניו נודדות אל השעון, כמו מצפה שממנו תצמח הישועה. המחוגים מיהרו...
הצעה לסדר - פרק 2
פרק 2 משימה "משהו לא נראה לי אצל הבחור הזה. יש בו משהו חשוד", יוגב יושב מול מסכי האבטחה עוקב בדריכות אחר דמותו של צעיר הפוסע הלוך ושוב...

מ"ם

משתמש סופר
מנהל
מנוי פרימיום גולד
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
לפענד, אפשר להכניס את כל השאלות באידיש לאשכול אחד גדול ורציף. אין צורך באשכול נפרד לכל שאלה, או בתת פורום.

מ"ם

משתמש סופר
מנהל
מנוי פרימיום גולד
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
בכל מקרה נראה שהאשכולות בעמוד הראשון בפורום הדקדוק - כולל אשכולות האידיש - מתפרסים על פני למעלה מחודש, כך שאין צורך בתת פורום מיוחד.

שיקול דעת

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
בכל מקרה נראה שהאשכולות בעמוד הראשון בפורום הדקדוק - כולל אשכולות האידיש - מתפרסים על פני למעלה מחודש, כך שאין צורך בתת פורום מיוחד.
הענין הוא לא הריבוי, רק הבידול. כלומר אני לא רשום למעקב על האשכול, כי אני לא מעוניין לקבל התראות על כל מיני דברים באשכול שלא שייכים אלי, אולם אם הייתי יודע שזה עוסק ב'אידיש' הייתי כן מבצע מעקב.

אולי הפתרון לזה, לזה מקדם נושא כמו בשאר חלקי הפורום. אפשר לעשות לדוגמה:
אידיש
עריכה לשונית
דקדוק
ניקוד

וכך אני יכול לעשות מעקב, ובפועל רק לפתוח האשכולות הרלוונטיים בשבילי, ע"פ המקדם נושא.

למעלה