מאחורי הקלעים קרה לכם שהיה לכם טעות עם לקוחה? מה עושים?

הילה פוטוגרפי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
לקוחה נזכרה לבחור תמונות אחרי חצי שנה אצלי רשום שהיא רוצה כמות מסוימת של תמונות בפיתוח רגיל עם אלבום אני שולחת לה תתמונות ופתאום מתקשרת הלקוחה התמונות ממש יפות אבל אני נורא מאוכזבת אני הזמנתי אלבום דיגיטלי אצלי לא רשום כזה דבר בכלל ובדכ אני רושמת כאלה דברים מה אני עושה בכזה מצב? לא נעים

LIZ__ 054-8442909

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
לקוחה נזכרה לבחור תמונות אחרי חצי שנה אצלי רשום שהיא רוצה כמות מסוימת של תמונות בפיתוח רגיל עם אלבום אני שולחת לה תתמונות ופתאום מתקשרת הלקוחה התמונות ממש יפות אבל אני נורא מאוכזבת אני הזמנתי אלבום דיגיטלי אצלי לא רשום כזה דבר בכלל ובדכ אני רושמת כאלה דברים מה אני עושה בכזה מצב? לא נעים
אם רשום לך ככה ואת יודעת בוודאות שאת בדרך כלל לא עושה טעות במה שאת כותבת- את צריכה לומר לה את זה אין מה לעשות.....גם לה אין איזשהי הוכחה בשבילך. וכמו שרותי אמרה- תבדקי כמה היא שילמה לך ולפי זה אולי תדעי.
ואם את רוצה אולי את יכולה לתת לה עוד איזה כמה תמונות כדי לתת לה הרגשה טובה בכל זאת...

הילה פוטוגרפי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
את זוכרת כמה היא שילמה?
לפי זה תדעי מה החבילה שהיא לקחה
היא לא סימה לשלם .....לקחה את זה מהבית של אמי כשישנתי ושכחה לשלם היא טוענת שאמרתי לה מחיר של אלבום דיגיטלי אבל אני זוכרת שאמרתי לה מחירון אבל ממש לא סכמה איתי

רותי המניק

צלמת סופר מקצוענית (;
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
תגיעי איתה להסדר שתצא מרוצה
והתשלום שאת תקבלי זה ללמוד לכתוב הכל מסודר

מהיום כל לקוחה עם חוזה / הסכם צילומים מסודר!
-כתוב במייל!

אי אפשר לסמוך על זיכרון או על דיבורים בעל פה
ותמיד גם אם אמרת משהו אחד יכול להיות אי הבנות.

לגבי תשלום: טבלת אקסל מסודרת כמה שילמו וכמה נשאר לתשלום.

היא לא סימה לשלם .....לקחה את זה מהבית של אמי כשישנתי ושכחה לשלם היא טוענת שאמרתי לה מחיר של אלבום דיגיטלי אבל אני זוכרת שאמרתי לה מחירון אבל ממש לא סכמה איתי
לא משחררים חומר בלי תשלום

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה