מידע שימושי קנס קיים או לא?

תילתן

משתמש סופר מקצוען
רק עברתי ברפרוף על התגובות ולטעמי 99% לא ממש נכונות.
מעשה שהיה:
נהג צולם במצלמת מהירות, הוא ראה את הפלש והמשיך בדרכו
הוא חשב לעצמו שבטוח ישלחו לו רשום , הוא יתעלם והם יתיאשו..

אכן הדו"ח הגיע בדואר והוא זרק את הפתק האדום ששם הדוור בתיבה וחשב שזה נגמר..

לאחר תקופה הוא מקבל מכתב מהרשות לגביית חובות ובו נאמר שנשלח לו דו"ח וכו וכו והקנס עלה ב 50%
נשלח לו שובר לתשלום..

נבהל הבחור וטלפן ל 110 וטען שמעולם לא קיבל דו"ח..
הם גיחחו ונתנו לו את מספר הדו"ח (כי הוא לא קיבל ברשום..) והפנו אותו לאתר משטרת ישראל להגיש תלונה על "אי קבלת הדו"ח..

המשטרה לא כ"כ פריירית כמו שחושבים וענתה לו - המכתב מצורף:
המשמעות כן לקחת לא לקחת זה לא מעניין אותם, הם לא משחקים עם האזרח חתול/עכבר
הוצאת ושילמת את הסכום המקורי, נהדר
התעלמת, שילמת תוספת 50% על המקורי לפי הזמן שעבר.

ללא שם (Small).png
ללא שם1 (Small).png

טוב מאוד

משתמש מקצוען
מצטער שלא ראיתי עד עכשיו...
היה לי סיפור בדיוק כזה, קיבלתי דו''ח בטיילת בטבריה בשיא הסגר השלישי
(כמובן שיצאתי לספורט עם אישתי שהיה מותר באותה תקופה)
השוטר שאל אותי איפה אני גר ואמרתי לו שבצפת אז הוא אמר לי: תפסתי אותך! מותר לעשות ספורט רק מהבית ברגל ולא ליסוע ברכב ואז לעשות ספורט)
בקיצור הוא אמר לי שהוא ישלח בדואר וכמובן שלא הגיע
אני התקשרתי למשטרה נראלי 110 וביררתי ואמרו לי שיש דו''ח ואמרו לי את מספרו ואפשר להגיש ערעור ע''פ מספר הדו''ח הגשתי ערעור (אני לא זוכר עם במייל או באתר המשטרה, מה שבטוח שזה היה מהמחשב בבית)
ובערעור סיפרתי סיפור אחר לחלוטין (הלכתי עם אישתי במרחק 10 מטר אחד מהשני והשוטר אמר שזה מידי קרוב וזה נחשב ביחד...)
ו..... ביטלו לי את הדו''ח
תמיד לפני בקשה להישפט- שהיא גם מומלצת, חשוב להגיש בקשה לערעור.
איך הם הודיעו לך שהקנס בוטל?

מירער

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
גם אצלינו במשפחה היה אחד שקיבל דוח על אותו דבר. בפועל הדוח הגיע הביתה רק לאחר כחודשיים (זה כבר לא היה רלוונטי כיון שהספקתי עד אז להגיש עבורו ערעור ואף לקבל תשובה שהערעור התקבל)
איך הגשת ערעור? איזה דרך יש לברר? לפי הבנתי ב110 זה דוחות תנועה ולא קורונה, אני טועה? (כל הזמן אומרים שם דוחות תנועה)

A052

משתמש סופר מקצוען
110 זה מוקד מידע של המשטרה כולה, להבדיל מ100 שזה מוקד חירום.

איך הגשת ערעור? איזה דרך יש לברר? לפי הבנתי ב110 זה דוחות תנועה ולא קורונה, אני טועה? (כל הזמן אומרים שם דוחות תנועה)

מעלית

משתמש פעיל
הנדסת תוכנה
התקשרתי הבוקר למוקד 110 ונתתי את ת.ז. ואמרו לי שאכן מופיע קנס ע"ס 500 ש"ח, והנציגה אמרה שעד 30 יום מיום נתינת הדוח ע"י השוטר אפשר לערער. היא הביאה לי את מספר הדוח ואמרה לי לכתוב אותו על דף ולציין שלא קבלתי את הדוח. ולצרף את זה במקום בו צריך לצרף את הדוח. עשיתי כך, ואני מקוה שהערעור אכן יתקבל.

רפאל הגדול

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
התקשרתי הבוקר למוקד 110 ונתתי את ת.ז. ואמרו לי שאכן מופיע קנס ע"ס 500 ש"ח, והנציגה אמרה שעד 30 יום מיום נתינת הדוח ע"י השוטר אפשר לערער. היא הביאה לי את מספר הדוח ואמרה לי לכתוב אותו על דף ולציין שלא קבלתי את הדוח. ולצרף את זה במקום בו צריך לצרף את הדוח. עשיתי כך, ואני מקוה שהערעור אכן יתקבל.
ככה בדיוק אני עשיתי ולאחר כחודש + היגיע מכתב שהקנס בוטל כמו שכתבתי למעלה.
אז לביינתים אתה עם סיכוי טוב...

מ הלוי

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
יש לך מקור לזה? אז מה ההסבר לסיפור הזה
צ'מע, אני לא יכול להסביר כל מעיישה של כל אחד פה.
בדידי הוה עובדא שלא קיבלתי את הדוח בזמן, ואחר כך התקשרתי 110 והורידו לי את הקנס של הריבית מיד, וגם נתנו זמן לערער מחדש, (דו"ח רמזור אדום).
וכל אחד ישאל לרבותיו:):).....

מירער

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
לא הבנתי. איך היה לך מס' דו"ח, אם לא קיבלת אותו?

רפאל הגדול

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
@רפאל הגדול @רק לבין הסדרים.. אתם יודעים איך רואים את הדו"ח שנרשם? לפני שאני מבקש ערעור? אני רוצה לדעת מה בדיוק השוטר רשם.
אין לי מושג מה השוטר רשם ןאני לא יודע אם אפשר לדעת
ב110 קיבלתי רק את מספר הדו''ח ואותו רשמתי כשהגשתי את הערעור
לפי הסיפור שלי זה לא משנה בכלל מה הוא רשם. אני כתבתי סיפור אחר וזוכתי (מובא למעלה)

מירער

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
אחרי שהגשנו ערעור, הערעור נדחה.
כדאי לבקש להישפט?
1637187022707.png

רפאל הגדול

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
לדעתי ברור לבקש להישפט.
השופט לא יגיד בחיים לשלם יותר ;) ;) .
אפשר גם להבריז ולא להגיע למשפט ואז יקבע מן הסתם התשלום המלא כך שגם זמן זה לא יגזול מכם.
אולי השופט ישתכנע ... הסיכוי נמוך אבל קיים.
אולי יהיה ביטול קנסות עד אז .
בדוחות תנועה כשמבקשים להישפט אז הם מנסים להגיע לפשרה כדי להוריד מהעומס הקיים על מערכת המשפט,
אולי גם פה ...

A052

משתמש סופר מקצוען
לדעתי ברור לבקש להישפט.
השופט לא יגיד בחיים לשלם יותר ;) ;) .
אפשר גם להבריז ולא להגיע למשפט ואז יקבע מן הסתם התשלום המלא כך שגם זמן זה לא יגזול מכם.
אולי השופט ישתכנע ... הסיכוי נמוך אבל קיים.
אולי יהיה ביטול קנסות עד אז .
בדוחות תנועה כשמבקשים להישפט אז הם מנסים להגיע לפשרה כדי להוריד מהעומס הקיים על מערכת המשפט,
אולי גם פה ...
אתם עו"ד? מומחה לחוק הקורונה והקנסות? איך אתה יכול לכתוב דברים כאלו?
למה ששופט לא יגדיל את הקנס?
אתה מכיר אותו? ויודע על איזה צד הוא יקום בבוקר? ואם הוא לא חבר של ליברמן?
וזלזול ואי הגעה לדיון זה הדבר הכי חמור ש(לכאורה) יכול להיות,.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  19  פעמים

לוח מודעות

למעלה