רכבים קניתם/עומדים לפני קניית רכב יד 2 - כנסו...!!!

Panda

משתמש מקצוען
לא מכיר, לא המלצתי,
רק אמרתי שיש...
המחיר של טסלה y בארצות הברית יקרה ב 15 אלף דולר מטסלה 3.
גרסת הלונג של טסלה 3 בארץ עולה באזור ה 210k. אז אם ה y יעלה באזור ה 250k זה יהיה מציאה של ממש.

TAKT

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
המחיר של טסלה y בארצות הברית יקרה ב 15 אלף דולר מטסלה 3.
גרסת הלונג של טסלה 3 בארץ עולה באזור ה 210k. אז אם ה y יעלה באזור ה 250k זה יהיה מציאה של ממש.
זה יהיה להיט במגזר

כותב מוסמך

ה
מוזיקה ונגינה
לגבי הפוקוס שהושמצה פה למעלה.
יש לי אחת כזו (סטיישן 2012 רובוטית) כבר כשנתיים, וחוץ מכיוון גלגלים שעשיתי פעם אחת, לא היתה שום הוצאה חוץ מטיפולים תחזוקתיים גמו פנצ'ר וטיפול 10k.
הרכב במחיר מצחיק בגלל המנוע הרובוטי שלו, ובאמת כשיצא לשוק היו בעיות, וברוב הרכבים החליפו את התוכנה שתדע לווסת את ההילוכים נכון, ולשמור על הגיר, רכב שעודכן לא אמור להיות בבעיה.
בתכלס בנהיגה עצמה, רוב הזמן ממש לא מורגש שזה רובוטי, רק בעליה בתחילת נסיעה.
לגבי צריכת הדלק ידוע שפוקוס שותה, אבל בגלל שזה רובוטי זה מאזן, עדיין בעיר הוא לוקח יחסית הרבה, בינעירוני די קלאסי.
נוחות נסיעה מאוד טובה, והביצועים לא רעים.
יחסית לשנה שלו יש בו הרבה פונקציות.

פרקטית

משתמש מקצוען
לנו יש קורולה - מרוצים מאוד.
מה ממולץ ל7 מקומות?
המליצו לנו על יונדאי סנטה פה - אשמח לשמוע ממי שמכיר.

למד מכל אדם

משתמש פעיל
לנו יש קורולה - מרוצים מאוד.
מה ממולץ ל7 מקומות?
המליצו לנו על יונדאי סנטה פה - אשמח לשמוע ממי שמכיר.
לא מכיר אישית את יונדאי סנטה פה, אבל התעניינתי בו כי הוא נראה ממש טוב, מרווח, גדול, הבעיה בו זה שתיית דלק גבוהה, וגם צריך לשקול את זה שזה ג'יפ, ואחזקה של ג'יפ היא הרבה יותר יקרה, (לדוגמה צמיג חדש יעלה כ800 ש"ח, במקום כ250 ברכב רגיל).

הטיוטה ורסו הכי מומלץ ונחטף בקטגורית 7 מקומות. אחרי הכל טיוטה. ומי שמשקיע בדגמים חדשים יחסית יש גם את הפריוס+ שהיא היברידית וממילא מאוד חסכונית.
אחרי זה יש את המיצובישי גרנדיס, שגם מאוד אמינה.
המאזדה 5 כבר פחות איכותית.

באופן כללי, הדירוג הוא טיוטה, אח"כ מיצובישי ויונדאי/קיה (ששתיהם בעצם אותו דבר), ולגבי האיכות של מאזדה שמעתי ממישהו שמתעסק בתחום שמסביבות שנת 2005 הולך ויורד. פורד יותר חלש מהנ"ל.
בהצלחה

הנמצא

משתמש מקצוען
לגבי הפוקוס שהושמצה פה למעלה.
יש לי אחת כזו (סטיישן 2012 רובוטית) כבר כשנתיים, וחוץ מכיוון גלגלים שעשיתי פעם אחת, לא היתה שום הוצאה חוץ מטיפולים תחזוקתיים גמו פנצ'ר וטיפול 10k.
הרכב במחיר מצחיק בגלל המנוע הרובוטי שלו, ובאמת כשיצא לשוק היו בעיות, וברוב הרכבים החליפו את התוכנה שתדע לווסת את ההילוכים נכון, ולשמור על הגיר, רכב שעודכן לא אמור להיות בבעיה.
בתכלס בנהיגה עצמה, רוב הזמן ממש לא מורגש שזה רובוטי, רק בעליה בתחילת נסיעה.
לגבי צריכת הדלק ידוע שפוקוס שותה, אבל בגלל שזה רובוטי זה מאזן, עדיין בעיר הוא לוקח יחסית הרבה, בינעירוני די קלאסי.
נוחות נסיעה מאוד טובה, והביצועים לא רעים.
יחסית לשנה שלו יש בו הרבה פונקציות.
לפי מה שידוע בשוק, הגיר בפוקוס הזה בעייתי ויכול להיות תקלות למרות שעדכנו וכו'
עלות תיקון יכולה להגיע גם ל7000 אם מתקנים במוסך מורשה, וגם אז זה לא אומר שהתקלה לא יכולה לחזור שוב.
ראה למשל פה:

או פה:

יש שם בפורום עוד הרבה חומר על הפוקוס כולל אחד שקנה והיה בטוח שיהיה בסדר למרות שהזהירו אותו שזה מועד לתקלות.
והוא חזר לעדכן אחר כך את התקלות והתיקונים.
בקיצור, לא תענוג גדול. אי אפשר לסמוך על כזה רכב לנסיעות בין עירוניות. מקסימום בתוך העיר.

נערך לאחרונה ב:

כותב מוסמך

ה
מוזיקה ונגינה
לפי מה שידוע בשוק, הגיר בפוקוס הזה בעייתי ויכול להיות תקלות למרות שעדכנו וכו'
עלות תיקון יכולה להגיע גם ל7000 אם מתקנים במוסך מורשה, וגם אז זה לא אומר שהתקלה לא יכולה לחזור שוב.
ראה למשל פה:

או פה:

יש שם בפורום עוד הרבה חומר על הפוקוס כולל אחד שקנה והיה בטוח שיהיה בסדר למרות שהזהירו אותו שזה מועד לתקלות.
והוא חזר לעדכן אחר כך את התקלות והתיקונים.
בקיצור, לא תענוג גדול. אי אפשר לסמוך על כזה רכב לנסיעות בין עירוניות. מקסימום בתוך העיר.
יש לי אותו שנה ו10 חודשים, 30 אלף קילומטר, עם הרבה נסיעות בינעירוניות. בלי עין רעה נוסע אחלה.

הנמצא

משתמש מקצוען
יש לי אותו שנה ו10 חודשים, 30 אלף קילומטר, עם הרבה נסיעות בינעירוניות. בלי עין רעה נוסע אחלה.
אני שמח בשבילך :) אבל המצב הוא שגם אחרי העדכון תוכנה יש תקלות רבות.
רק שבוע שעבר חבר שלי שיש לו כזו פוקוס התחיל בעיות בגיר וכל מי שהתייעץ איתו אמר לו שלא שווה לתקן אפילו את האוטו כי זה יכול לחזור שוב.

נערך לאחרונה ב:

למד מכל אדם

משתמש פעיל
גם במנוע דיזל?
כי הבנתי שהוא צורך 1/9

1/9 זה המון, בטח ביחס לורסו או אולי לג'יפ זה נורמלי, לא יודע.
אפשר לראות את הנתונים האלו במחירון רכב יד 2 בלשונית 'מפרט טכני ואבזור', אם כי נראה לי זה לא תמיד מדויק.
אגב, קיה סורנטו (כמו הג'יפים של המשטרה) זה כמעט אחד על אחד אותו דבר.

מנוע דיזל זה טוב בעיקר כשהרכב חדש, כשהוא מתיישן ומתחיל בעיות זה בעיות הרבה יותר מקיפות.

ציפור לילית

משתמש צעיר
צילום מקצועי
D I G I T A L
אנחנו מעוניינים לקנות רכב טויוטה קורולה,
בתקציב של כ-30.000 ש"ח.
לא ליסינג, קילומטראג' של עד 130K.

נשמח אם יש פה למישהו מידע על רכב כזה.
תודה

mg3

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
באופן כללי, הדירוג הוא טיוטה, אח"כ מיצובישי ויונדאי/קיה (ששתיהם בעצם אותו דבר), ולגבי האיכות של מאזדה שמעתי ממישהו שמתעסק בתחום שמסביבות שנת 2005 הולך ויורד. פורד יותר חלש מהנ"ל.
מסביבות 2005 הולך ויורד = כוונתך לקנות רק מ2005 ומעלה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה