עזרה קניתם מצעים מנומרים במשנת יוסף?

פסיה

משתמש מקצוען
אולי מכאן תצמח הישועה...
קניתי במכירה של החגים 2 סטים של מצעים מנומרים (כמו בתמונה) ובאחד מהם היה חסר ציפית כרית. מבחינת משנת יוסף אני יכולה להחזיר ולקבל זיכוי אבל חבל לי.. זה סט שאהבתי והתאים לי בול לחדר. (או שאחרי החגים יחפשו וכו'. לא מבטיחים...)
השאלה שלי אם יש פה מישהו שמתכוון להחזיר את שלו או שאולי במקרה למישהו היה 2 ציפיות בסט שלו.
תודה!
Screenshot_2020-09-15-15-53-25.png

שבש

משתמש פעיל
אולי מכאן תצמח הישועה...
קניתי במכירה של החגים 2 סטים של מצעים מנומרים (כמו בתמונה) ובאחד מהם היה חסר ציפית כרית. מבחינת משנת יוסף אני יכולה להחזיר ולקבל זיכוי אבל חבל לי.. זה סט שאהבתי והתאים לי בול לחדר. (או שאחרי החגים יחפשו וכו'. לא מבטיחים...)
השאלה שלי אם יש פה מישהו שמתכוון להחזיר את שלו או שאולי במקרה למישהו היה 2 ציפיות בסט שלו.
תודה!
צפה בקובץ המצורף 728176
שימי לב שהסט המנומר מופיע במכירה של ערב סוכות...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  22  פעמים

לוח מודעות

למעלה