דרוש מידע קניית רכב

estiesti

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
טויטה משנים קודמות עדיין טובה?
נגיד טויוטה של 2002 זה טוב? או גרוטאה? - כמובן שמורה עם קילמוטרג' נמוך...

estiesti

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
יש ענין שהרכב יהיה דווקא יד ראשונה?

דניאל.

משתמש פעיל
צילום מקצועי
יש ענין שהרכב יהיה דווקא יד ראשונה?
ברכב משנתונים כאלו (2006/7) לא משמעותי כ"כ אם זה ראשונה שניה או שלישית (כמובן שראשונה זה יותר טוב) ברכב חדש יחסית היד חשובה יותר כיון שאנחנו מקבלים קצת מושג לגבי הרכב (אם הרכב טוב נוח ותקין אז למה החליף כ"כ הרבה בעלויות בקצת שנים)

דניאל.

משתמש פעיל
צילום מקצועי
טויטה משנים קודמות עדיין טובה?
נגיד טויוטה של 2002 זה טוב? או גרוטאה? - כמובן שמורה עם קילמוטרג' נמוך...
ב-15-20 אלף, מציעה לקחת שנים כמו 2006-2007, אפשר למצוא משהו טוב.
מסכים עם קיש
יש לשים לב בטויוטה קורולה - שבשנות 2003 ו 2004 הרכבים הורכבו בטורקיה (ולא ביפן כמו בשאר השנים) ולכן הרכבים האלו קצת חורגים מההמלצה הגורפת על קורולה

Idjdjdjshjs

משתמש מקצוען
מסכים עם קיש
יש לשים לב בטויוטה קורולה - שבשנות 2003 ו 2004 הרכבים הורכבו בטורקיה (ולא ביפן כמו בשאר השנים) ולכן הרכבים האלו קצת חורגים מההמלצה הגורפת על קורולה
ובנוסף, טויוטה 2002 היא עדיין בעיצוב הישן מ97'' אאל"ט ומ2003-2007 זה עיצוב שונה ויחסית חדש יותר.

עבד ה'

משתמש חדש
מילה נוספת על קורולה,
הרכב הפך לפסל, הוא לא מצדיק את מחירו כיד 2.
יש רכבים לא פחות אמינים ממנו.
השוק מוצף בלנסר מהשנתונים האלו ולכן (אין ביקוש ו)הם נמכרים ממש בזול אז אם אתם רוצים להשתמש ברכב שנים ארוכות אפשר אולי למצוא ברכב הזה מציאות.
א. יש גם מציאות בקורולה צריך רק להתמיד בחיפוש.
ב. לדעתי כדאי להשקיע ברכב גם יותר ממחיר המחירון בשביל לקבל במצב כמו חדש (למה יותר מהמחירון? כי בשנים כמו 2007 ומטה המחירון כמעט לא מתחשב בקילומטרז' נמוך ומוכרים את הרכבים פעמים רבות מעל המחירון)

חנצי

משתמש פעיל
אם את חברה בהסתדרות המורים,
יש להם דילים טובים בביטוחים, בחברת איילון.
וגם ראיתי בAVIS דילים טובים לחברי הסתדרות המורים - יד שניה.

ואם את לא, אלי מישהו מהמשפחה יכול לעזור.

BEST STUDIO

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
גם אני "חפרתי" רבות על הנושא, עם חושבים על רכב מיני אז במקום יאריס אפשר למצוא הונדה ג׳אז במחירים טובים, מאוד אמין, (במבחן כללי של אמינות הונדה ניצחו את טויוטה, אבל טויוטה נשאר מותג אמין יותר) הכי מרווח בקטגוריה, וצריכת דלק מאוד נמוכה.
בדגם הקודם עשו גירסא היברידית, ובדגם החדש הפסיקו כי לא צריך! לוקח 1/17!!!

דניאל.

משתמש פעיל
צילום מקצועי
גם אני "חפרתי" רבות על הנושא, עם חושבים על רכב מיני אז במקום יאריס אפשר למצוא הונדה ג׳אז במחירים טובים, מאוד אמין, (במבחן כללי של אמינות הונדה ניצחו את טויוטה, אבל טויוטה נשאר מותג אמין יותר) הכי מרווח בקטגוריה, וצריכת דלק מאוד נמוכה.
בדגם הקודם עשו גירסא היברידית, ובדגם החדש הפסיקו כי לא צריך! לוקח 1/17!!!
צודק בקטע החיסכון בדלק, אבל המחיר.. הונדה ניצחו את טויוטה במחיר כלפי מעלה בהרבה ואין כמעט אפשרות למצוא מציאות לעומת הטויוטה.

BEST STUDIO

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
100 אלף קמ פלוס מינוס יש די הרבה באזור ה15 אלף שח, מציאות צריך לחפור הרבה

יאן

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
ממליצה בחום על מיצובישי לנסר (2008) מעבר לטיפול שנתי לפני הטסט לא היה לי שום תיקון איתה בשלש השנים האחרונות. כל שנה מחדש המוסכניק שלי מציע לי לקנות אותה.... שווה היום באזור ה14,000.

גם לי יש כזה
בתוך העיר שתיין דלק
מחוץ לעיר יותר טוב

שואפת ליותר

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
ממליצה מאד על הונדה אינסייט - היברידית. הרכב לוקח ליטר לכל 16 ק"מ. חסכוני מאד!

ANONYMUS

משתמש מקצוען
אנחנו קנינו לפני 5 שנים מיצובישי לנסר 2005 , וחוץ מטסט שנתי(וממילא טיפול שוטף) לא היה איתה שום בעיה!
אנחנו עושים כ10 אלף ק"מ בשנה.
עלה 23 אלף. כיום לא יודעת אם אפשר לקבל על הרכב הזה משהו, אבל אותנו הוא משמש נאמנה!

מא95

משתמש רשום
אם דברו על האמינות של טויוטה קבלתי קורולה 2003 מאדם שכלל לא השקיע בה וגם טסטים עשה ב... וכבר שנתיים שאין לה תקלות והטיפולים ממש שואפים לאפס ואני ספציפית עושה לה בדיקות יותר מאשר פעם בשנה בטסט (משהו כמו ארבע פעמים בשנה) והכל מעולה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  22  פעמים

לוח מודעות

למעלה