קניית מקצבים לימהה

זה העיקר

משתמש צעיר
מוזיקה ונגינה
אני רוצה לקנות מקצבים (פריילאך, דאנס ומה שהולך היום) לימהה - יש לי PSR S775, אם מישהו יכול להעלות מידע בענין, אצל מי אפשר לקנות, איפה כדאי, מחירים וכו' אני יודה לו מאד.
תודה מראש!

horseman

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
ממליץ על עדי נתנאלי יש לו חומרים ברמה גבוהה
שמעתי את של עדי נתנאלי אצל אריק דביר בטיירוס 5 לא משהו....יכול להיות שבקורג הוא טוב יותר.
השאלה גם כמה כסף אתה רוצה להשקיע 1000 ש"ח או 4000 ש"ח
וגם איזה סגנון חסידי או ליטאי וכו'
לחסידי יש הרבה אחרים שיותר מתאימים כמו ארי פרקש שהוא גם מוכר לפי תקציב מ1000 ש"ח וכו'

זה העיקר

משתמש צעיר
מוזיקה ונגינה
שמעתי את של עדי נתנאלי אצל אריק דביר בטיירוס 5 לא משהו....יכול להיות שבקורג הוא טוב יותר.
השאלה גם כמה כסף אתה רוצה להשקיע 1000 ש"ח או 4000 ש"ח
וגם איזה סגנון חסידי או ליטאי וכו'
לחסידי יש הרבה אחרים שיותר מתאימים כמו ארי פרקש שהוא גם מוכר לפי תקציב מ1000 ש"ח וכו'
מה שאני צריך זה מקצבים לאירועים כמו בר מצוות וכו', צריך כמה בשביל דאנס וכמה לפריילך, לא הבנתי מה ההבדל בין חסידי לליטאי.
אתה יכול להביא את המספר של פרקש?
תודה.

אייזיק

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
מה שאני צריך זה מקצבים לאירועים כמו בר מצוות וכו', צריך כמה בשביל דאנס וכמה לפריילך, לא הבנתי מה ההבדל בין חסידי לליטאי.
אתה יכול להביא את המספר של פרקש?
תודה.
ההבדל הוא בסוג הדגימות, לחסידי - תוף וסאונדים (קטרון x1)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה