קניית מצלמת וידאו קטנה ומקצועית

LECHAIM

משתמש רשום
צילום מקצועי
שלום.

אני מחפש לקנות מצלמת וידאו קטנה ומיקצועית, (לא כף יד).
<O:p
עד היום הייתי משתמש ב TRV-900 של סוני, אבל היא הלכה לעולמה.<O:p
בעיקר בשביל אירועים שלא רוצים שאבלוט, וגם בשביל המסריטה בעזרת נשים בחתונות.<O:p
אני צריך שהיא תהיה מקצועית ואיכותית, עם פוקוס וסאונד אוטומטי,
לא חייב שיהיה כניסות XLR, <O:p
אני מתלבט אם לקנות עם כרטיס זיכרון.<O:p</O:p
המליצו לי על המצלמה של פנסוניק דגם HDC-TM300, השאלה אם אפשר להלביש על הדגם הזה תאורה? והאם אפשר לצלם בו בפורמט 3\4?<O:p</O:p
אשמח לקבל המלצות, אבל רק מנסיון...
<O:p</O:p
תודה<O:p</O:p

ASUS

משתמש צעיר
למה לא לתקן את הTRV900? היא מצלמה משובחת מאוד! ואם לקנות קח את הPD170 או את XR520 אם אתה לא צריך את הXLR

LECHAIM

משתמש רשום
צילום מקצועי
לתקן, לא נראה לי שכדאי, כי צריך להחליף ראש, וזה אמור לעלות בערך 3000 ש"ח.
וחוץ מזה, גם יש הרבה פעמים איבוד פוקוס באמצע הצילום האוטומטי, וגם הפייר ווייר לא עובד.

לגבי ה PD170, זה לא רלוונטי, כי אני צריך דווקא מצלמה קטנה, אבל מיקצועית.

ה XR520, של סוני, היא 3CCD?
והאם יש לך נסיון איתה, והיא איכותית מספיק לצילום אירועים?

מה עדיף הפנסוניק שכתבתי או הסוני?

תודה לך

ASUS

משתמש צעיר
קודם כל, שאני החלפתי ראש קריאה לTRV900 עלה לי 1300 שקל, דבר שני, אני לא בטוח שהXR520 מספיק מהירה בשביל חתונות, אני כן יודע שהיא קיבלה ביקורות מדהימות, והצבעים שלה טובים ושיש לה גימיק GPS שכותב איפה צולם כל קטע, אבל לחתונות, לא ניסיתי לא יודע, ולא יודע על מישהו שניסה

LECHAIM

משתמש רשום
צילום מקצועי
איפה תיקנת כל כך בזול?

ה XR520, של סוני, היא 3CCD?

ASUS

משתמש צעיר
לא, אבל הCCD שלה גדול, בנוגע לתיקון, בקומבינה דרך המנהל מעבדה של חברת ישפאר

yosale

משתמש פעיל
צילום מקצועי
אם כבר אתה מדבר על צילום חתונות בעזרת נשים.. הXLR לכניסת סאונד ממערכת ההגברה הכרחי מאוד לקבלת סאונד נורמלי. בניגוד לגברים, שם הרמקולים חזקים יותר וממוקמים לכיוון הקהל, בנשים ללא כניסת אודיו איכותית ישמעו גרוע במקרה הטוב(כשהמצלמה ממוקמת גבוה בכיוון של הרמקול) וגועל נפש במקרה הפחות טוב(כשהצלמ/ת נכנס לתוך רחבת הריקודים-מה שקורה זה ששומעים את הקהל חזק ויורד כל הטרבל שמגיע מהרמקולים שכן במיקום נמוך.. בקיצור לא אסבך אותך)
במיוחד בנשים אני ממליץ לא לוותר על אלחוטי ולעבוד כמו שצריך, ואם משלמים לכם מחיר כמו שצריך ואתם עובדים כך בשביל לחסוך כמה אלפי שקלים אתם לא בסדר כלפי הלקוחות. ואל תחשוב לך שהצופה מטומטם ולא יודע להבחין בעבודה מקצועית שכוללת סאונד איכותי, הוא לא תמיד יודע להגדיר זאת אך הוא מרגיש הכל!
לחתונות תשקיע ותקנה מצלמה מקצועית משומשת ומשדר אודיו-זו העצה שלי והיא שווה המון..
בהצלחה

LECHAIM

משתמש רשום
צילום מקצועי
יוסלה, קודם כל תודה על ההתיחסות.

ולענינינו, אני בדרך כלל מצלם במסרטה מיקצועית של סוני, עם סאונד אלחוטי, וכל מה שצריך, ואני בעצמי מסריט גם בנשים,
אבל יש אירועים יחידים שרוצים דווקא מסריטה בנשים, עם מצלמה שלא תבלוט, וגם אז אני מסריט בגברים עם סאונד אלחוטי.

yosale

משתמש פעיל
צילום מקצועי
מצלמה שלא תבלוט זה הפלאפון...
זו ההמצלה שלי: תקנה מצלמה בסגנוןהDVX100/PD170/Z1/Z7 , משומשת אפשר להשיג בכמה אלפי שקלים. ואם לא רוצים שתבלוט אז או שתעמוד על סולם או על חצובה. עכשיו קח בחשבון שתצטרך מצלמה עם תאורה חזקה מאוד שכן אתה תעבוד ללא פנס(כדי לא לבלוט). כמו כן אני ממליץ לך על מצלמה עם אודיו אוטומט(במצלמות שאין אודיו אוטומט ניתן בתוספת של עוד כמה גרושים לסדר את זה אצל איש מקצוע, אייל מלמד-דור מערכות עושה את זה)

LECHAIM

משתמש רשום
צילום מקצועי
מה אתה אומר על ה-TRV-900 של סוני?
האם שווה לי לתקן אותה?
צריך להחליף שם ראש קריאה, והיא גם מאבדת לפעמים, את הפוקוס במצב אוטומטי.

yosale

משתמש פעיל
צילום מקצועי
אם אתה שואל אותי-אני בכלל ממליץ לעבור למצלמה עם כרטיס זיכרון
אך לא נראה לי שיתאפשר לך לקנות מצלמה יקרה. בכ"א אני ממליץ לך לא לתקן את המצלמה הזו אלא להשתמש איתה לדגימות ולמעגל סגור שלא מבקשים הקלטה.
איבוד הפוקוס במצב אוטומט זו בעיה ידועה במצלמות סוני PD170. זה קורה כשעושים זום יותר מידי
עכשיו אני יתן לך כמה טיפים לצילום נכון:
א. באופן כללי לא כדאי להשתמש יותר מידי בזום. (הכי טוב זה לעבוד עם עדשה רחבה ולהתמקם כמה שאפשר יותר קרוב). גם אם אתם עובדים עם עדשה לא רחבה, אל תעשו זום קרוב מידי ובטח שלא להתקרב מידי לפנים, אני כמעט ולא עובר עם הזום את מעגל הריקודים הפנימי, זה לא יפה לדעתי.. למעט מקרים מיוחדים כשהכלה על קרש שגם אז לא מומלץ להתמקד על הפנים שלה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה