קניית מסך קבוצתית - שלב א'

• פותח הנושא prog
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

אלף

משתמש מקצוען
אני התקשרתי לזירוקס 6668* והם הסבירו בטוב טעם איך להתגבר על כל הבעיות. את הצבעים סידרתי ע"י לחיצה על MENU במסך ולהגיע לADVENCE ושם יש כמה הגדרות לצבעי המסך, צבעים חמים צבעים קרים צבעים נייטרליים או USER ששם אתה יכול לבחור לבד את הרמה של כל האחד מצבעי המסך RGB. הצבעים אצלי היו שונים מאוד ולקחתי קובץ מודפס והורדתי את כמות הצבע עד שהיה נראה כמו בדף המודפס וכעת זה מצוין. מעט מואר יותר אבל אחרי ההתרגלות זה לא מפריע.
המסך נפלא וישר כח לפרוג ולכל העוסקים המלאכה

bris

משתמש סופר מקצוען
כל הכבוד לזירוקס. זה נקרא שירות לקוחות.

kcbv

משתמש צעיר
D I G I T A L
כל הכבוד לפרוג
ותודה רבה על ההתארגנות, זה נראה מדהים.

דייקן

משתמש רשום
האם אפשרי ויעיל לשנות אפשרויות דרך המאפיינים של כ. מסך?

נכתב ע"י bris;85296:
כן, הבהירות קשורה ל BRIGHTNESS ול CONTASRT שזה הניגודיות. בקשר לאיך משנים, אני בטוח שאתם משכילים מספיק להבין את זה לבד (גם אם הייתי רוצה להגיד לכם בדיוק "לחצו כאן ועכשיו כאן" לא הייתי יכול שאין כזה מסך מולי) בכל אופן העיקרון די פשוט, יש תפריט בוחרים את מה רוצים לשנות (עם אחד הכפתורים) ואז יש + ו - ואז יש כפתור שחוזר אחורה (זה בד"כ אותו כפתור שנכנס למצב השינוי) וזהו.

אני גם חושב שזה לא יעיל להכניס לאנשים בכפית לפה. יש ביטוי באנגלית No pain, No gain.
בס"ד
האם זה יעיל, זה אפשרי - אני יודע, אולם מה יותר יעיל? דרך מאפייני כ. המסך, או דרך כפתורי המסך, שזה סיפור די מעצבן???

הביטוי באנגלית מקביל לאמירה העברית על "ניסוי וטעייה"?

דייקן
:)

bris

משתמש סופר מקצוען
הכיוונים דרך הדרייבר של כ.המסך מוגבלים יותר מטבעם והם משמעותיים בעיקר בחיבור אנאלוגי (דהיינו דרך הכבל מסך הרגיל - עם הראש הכחול ולא החיבור הדיגיטלי - הלבן בד"כ) .
עדיף לכוון דרך המסך. אפילו שזה לא כ"כ נוח, זה רק פעם אחת ודי.

ובקשר לביטוי הנ"ל , זה מקביל יותר למצאת ולא יגעת אל תאמין.

אהרן2

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
תודה בריס

אנסה מחר בעז"ה להתקשר לזירוקס

בהצלחה

דייקן

משתמש רשום
בס"ד
לבסוף הענין הסתדר, ע"י RESTART, ולאחריו האותיות חזרו לקדמותן...

דייקן

משתמש רשום
נכתב ע"י bris;86023:
הכיוונים דרך הדרייבר של כ.המסך מוגבלים יותר מטבעם והם משמעותיים בעיקר בחיבור אנאלוגי (דהיינו דרך הכבל מסך הרגיל - עם הראש הכחול ולא החיבור הדיגיטלי - הלבן בד"כ) .
עדיף לכוון דרך המסך. אפילו שזה לא כ"כ נוח, זה רק פעם אחת ודי.

ובקשר לביטוי הנ"ל , זה מקביל יותר למצאת ולא יגעת אל תאמין.
בס"ד
אם כוונתך לכך, שחיבור המסך נעשה בכבל זה או זה, הריני לבשרך כי כבל ה-DVI עוד מונח אצלי, כי המתקין אמר שלא כדאי להתקינו משום מה.... (איני זוכר משום מה.).

זו אניאני

משתמש פעיל
סוף כל סוף!!!
המסך מותקן אצלי ונראה במיטבו!!!

- היתי צריכה את הדרייבר העדכני של הכרטיס מסך - ועד שהטכנאי הוריד לי אותו ... ובא להתקין אצלי ,
בינתיים אני איזה שבוע היתי עם מסך מפוקסל...

- זה נראה מצוין!!! אנ ממש מרוצה!!!

ותודה ענקית לפרוג על הרמת הכפפה וכל הלוגיסטיקה מסביב לרכישה!!!
כה ליחי!!!

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  36  פעמים

לוח מודעות

למעלה