קניית דומיין ושרת אחסון

shira

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
איפה עדיף ומומלץ?
מה אני צריכה לבדוק כשאני הולכת לקנות דומיין/מקום אחסון בשרת?

תודה למשיבים:)

uda

משתמש רשום
D I G I T A L
דומיין ישראלי (co.il/org.il) אני רוכש ב-livedns.co.il, אני מסתדר טוב עם הממשק למרות כמה חסרונות, לא משתמש בשירות ה-DNS שלהם.
משהו אחד, אני ממליץ לא לרכוש דרך internic.co.il, הניסיון שלי ושל עוד כמה שאני מכיר לא ממש טוב איתם.
דומיין בינלאומי אני רוכש ב-godaddy.com ושוב, לא משתמש בשירות ה-DNS שלהם, למרות הנוחות של הממשק שלהם.

אחסון, כרגע אני מאחסן ב-dreamhost.com אני מאד מרוצה בשלב זה, הוא נוח למומחים וגם למתחילים, הרבה פעולות הן אוטומטיות מצד שני ניתן גם להתאים אישית. אני מכיר מישהי שמאחסנת ב-hostgator.com גם מאד מרוצה ולפי הפירוט נשמע גם מעולה מבחינת היצע.

shira

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
תודה על התשובה המפורטת.
אני מתחילה בנושא בניית אתרים, אז סליחה על הבורות אבל מה זה שירות DNS?

גרפיקנער

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
אני מניח שהשאלה היא על מחיר דומיין ואחסון.

מחיר דומיין - 40 - 80 ש"ח
מחיר אחסון - החל מ 4 דולר לחודש בחו"ל, או 30 ש"ח לחודש בארץ.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה