קניית דומיין+אחסון - המלצות?

credit

משתמש צעיר
אשמח לקבל המלצות לאתר חדש, חברה זולה ואמינה

תודה!

חד וחלק

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עימוד ספרים
גם אני אשמח לקבל

צנצנת

משתמש פעיל
D I G I T A L
דומיינים - Box זול, ממשק נוח, מצוין באופן כללי.
אחסון - לSiteGround בינתיים לא מצאתי מתחרים, מכל הבחינות...

ניתן לפנות בפרטי להפניה והדרכה

בהצלחה!

חנה 1

משתמש פעיל
D I G I T A L
אני מאחסנת בfastComet. מהיר מאד, התמיכה שלהם יעילה, מהירה ומסביב לשעון (באנגלית).

יצא לי לעבוד גם מול light host - חברה ישראלית. לפעמים, תוך כדי עבודת הפיתוח (דרך file zilla) השרת נתקע לכמה דקות ולא זז, וכן התמיכה שלהם - לא בכל השעות. למרות שבשעות שהם כן פעילים - הם נתנו לי שרות חבל על הזמן (קבצים נמחקו מהשרת, ונציג שלהם עמד איתי על הקו עד שהבעיה נפתרה).

LowcHost

משתמש רשום
שלום,
אין הנחתום מעיד על עיסתו, לכן אציין אותנו כאן כחברת אחסון אתרים, מתמחים באחסון אתרים בכלל ואתרי וורדפרס בפר על גבי שרתים בישראל, מהירים ויחס אישי לכל לקוח.
ניתן גם לפתוח חבילת אחסון לשבוע ניסיון ללא עלות, ללא התחייבות וללא פרטי אשראי. אנו בטוחים כי תהיה מרוצה. כמו כן יש מספר לא מבוטל של לקוחות מהפורום :) אשמח לענות על כל שאלה.
כתובתנו:
https://lowchost.co.il

LowcHost אחסון אתרים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה