קניות מוצלחות ברשת! כנסו,שתפו ותזכו למצוות!

מצב
הנושא נעול.

תקוע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
לי זה גם קרה.....
בגלל שחלק מהדברים הגיעו נחמדים או פגומים אז לא חשבתי על הקטע הזה שלשלם להם כי בכל מקרה ההיתי פותחת סכסוך על מוצר פגום....
אבל קרה שקיבלתי מוצר ממש טוב וקיבלתי עליו החזר כי הוא לא הגיע,אבל בגלל שאלי גנבו ממני כ"כ הרבה כסף ופעם לא ידעתי לפתוח סכסוך אז פשוט ההיתי יושבת בשקט ולא מר=קבלת דברים או שהגיעו דברים פגומים ולא קיבלתי עליהם החזר,אז אני חושבת שאני לא צריכה לשלםלהם על כמה פריטים דלוחים שהגיעו וכבר קיבלתי עליהם החזר.....
זה לא קשור לאתר זה קשור לכל מוכר בפני עצמו, מוכר אחד לא אחראי על מה שלא תבעת את המוכר השני

תמי(ד) בחיוך!!!

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
תשלום פיפאל עולה עוד כסף?
מה ההבדל?
פעם שמעתי שזה יותר בטוח,נכון?
שווה בתכלס לשלם דרך זה?
עריכה:אני רואה שבאתר שיין יש כזה דבר ביטוח,זה שווה? מה זה אומר?
?
@GALAXY , @בעריש ???
משהוא יכול לעזור לי?
אני חייבת לסגור את ההזמנה.....
תודה!

בעריש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
?
@GALAXY , @בעריש ???
משהוא יכול לעזור לי?
אני חייבת לסגור את ההזמנה.....
תודה!
אני לא הכי מתמצא בתשלופ דרך פייפל, אני כן יודע שניתן לקבל אצלם איזה ביטוח על המוצר, כלומר אם המוצר לא כפי שהזמנתם, אז הכסף לא עובר למוכר, יותר פרטים נראה לי ש @משפחת רפאל יידעו לנדב, או שאני אמצא מה שהם כתבו בעניין.

אולי תראו כאן פרטים https://www.hon.co.il/כל-מה-שצריך-לדעת-על-תשלום-בפייפל-paypal/

תמי(ד) בחיוך!!!

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
אני לא הכי מתמצא בתשלופ דרך פייפל, אני כן יודע שניתן לקבל אצלם איזה ביטוח על המוצר, כלומר אם המוצר לא כפי שהזמנתם, אז הכסף לא עובר למוכר, יותר פרטים נראה לי ש @משפחת רפאל יידעו לנדב, או שאני אמצא מה שהם כתבו בעניין.
זה שווה את זה?
זה עולה עוד כסף?

תהילושש

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
הזמנתי בגד לתינוק מאליאקספרס, יום לפני שתקופת ההגנה הסתיימה פתחתי סכסוך כי הבגד לא הגיע
שבועיים אח"כ הבגד הגיע
מה אני אמורה לעשות? האם צריך לשלם למוכר על הבגד?
לא נראה לי , כי אם תקופת ההגנה הסתימה כבר המוכר אמור להחזיר את הכסף

בעריש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי

אולי תראו כאן פרטים https://www.hon.co.il/כל-מה-שצריך-לדעת-על-תשלום-בפייפל-paypal/
@רְפָאֵל

בעריש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי

mayer

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אם כבר מדברים על קניות מאתרים בארץ ובעולם אני רוצה לתת לכם המלצה לפני הבלאק פריידי
על אתר קאשבק שמשלם כמו שצרים וגם נותן 10$ מתנה ברכישה אחרי רישום של מעל 25$
וגם יש לו עכשיו הגרלה על 50,000 שקל בעוד שבועיים אני ממליץ עליו כי אני כבר קיבלתי החזר ממנו כמה פעמים אפשר לקבל הוכחות בפרטי
https://www.rakuten.com/r/YOHAI2?eeid=28187
שווה לגמרי! אני כבר שנים מקבל מהם (Ebates לשעבר).
אבל שימו לב, הם לא נותנים על נקסט ישראל.

qq

משתמש רשום
הזמנתי את הטפט הנ"ל כי רציתי לעשות קיר בריקים בבית מטפט דמוי בריקים
https://www.aliexpress.com/item/Wat...088.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.3da24c4dkAUpX1
(הימני בצבע אבן)
הגיע טאפט שטוח ולא דומה בכלל לבריקים מובלטים.
אני מציעה אותו למכירה כי אין לי מה לעשות איתו...
אולי זה טוב ליצירות. קישוטי כיתה.

נפלא

משתמש רשום
מחפשת קישור לשעון נשים איכותי
קניתי לפני כשנתיים משהו ב13 $ וזה החזיק יפה מאד מעל שנה
בתקופה האחרונה קניתי 4 שעונים חלקם מהמלצות כאן וכולן נשברו אחרי כמה שבועות
יש דרך לדעת על חנות מסויימת שהמוצרים אמינים???

מרחב

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
הזמנתי בגד לתינוק מאליאקספרס, יום לפני שתקופת ההגנה הסתיימה פתחתי סכסוך כי הבגד לא הגיע
שבועיים אח"כ הבגד הגיע
מה אני אמורה לעשות? האם צריך לשלם למוכר על הבגד?
אצלי זה קרה בקניה בזיפי, שאלתי בצ'ט של השירות לקחות , והנציגה אמרה שזה מאד הגון שאחזיר
ובאתר תחת קטגוריה של - צור קשר--זיכויים והחזרות--קבלתי מוצר לאחר שקבלתי עליו זיכוי--.

השבתי את הכסף למוכר.

ציינתי שאני דתיה ....

Art from the heart

משתמש פעיל
מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה