קניות מוצלחות ברשת! כנסו,שתפו ותזכו למצוות!

מצב
הנושא נעול.

תמרים

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
אתר לרכישת משקפי ראייה מחו"ל:
https://www.zennioptical.com/

יש לי מספר ממש גבוה וגם צילינדר וכו' וכו' ובארץ עולה לי לפחות 1000 ש"ח משקפיים - עלה לי שם 300 +.

אבל:
צריך לדעת מה המידות שלך וזה קצת מסובך. צריך אולי לבקש מהאופטיקה את הבדיקה האחרונה שעשית, והם לא תמיד מוכנים לתת. והם גם תמיד אומרים שאולי השתנה המספר..
חיפשתי פתרונות שונים... האפשרויות הן - או לשלם כאן בארץ לאופטיקה בערך 200 שח על בדיקת ראייה (ככה הם לוקחים אם לא עושים אצלם משקפיים) ואפשרטות נוספת בררתי במכללת הדסה בירושלים הם עושים ב 30 שח בדיקת סטודנט בנוכחות רופא אך זו בדיקה מקיפה של העין שאורכת כשעה וחצי. לא עשיתי את זה כך שאין לי המלצה או דיס.

אולי יש עוד מקומות בארץ אך אין לי מידע על כך.

תמרים

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
נכון, אך צריך עוד מידות - מרחק בין האישונים וכדומה. כל מיני מונחים מקצועיים. ייתכן שגם זה כל אופטיקה יכולה לעשות על פי משקפיים קיימים.

לצערי, לי אבדו המשקפיים ולא היה לי לפי מה למדוד. המשקפיים הישנות יותר לא היו רלוונטיות.

זהר מושקוביץ

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים

יש לי מספר ממש גבוה וגם צילינדר וכו' וכו' ובארץ עולה לי לפחות 1000 ש"ח משקפיים - עלה לי שם 300 +.

אבל:
צריך לדעת מה המידות שלך וזה קצת מסובך. צריך אולי לבקש מהאופטיקה את הבדיקה האחרונה שעשית, והם לא תמיד מוכנים לתת. והם גם תמיד אומרים שאולי השתנה המספר..
חיפשתי פתרונות שונים... האפשרויות הן - או לשלם כאן בארץ לאופטיקה בערך 200 שח על בדיקת ראייה (ככה הם לוקחים אם לא עושים אצלם משקפיים) ואפשרטות נוספת בררתי במכללת הדסה בירושלים הם עושים ב 30 שח בדיקת סטודנט בנוכחות רופא אך זו בדיקה מקיפה של העין שאורכת כשעה וחצי. לא עשיתי את זה כך שאין לי המלצה או דיס.

ואיך אפשר לדעת איך המשקפיים יושבות על האף בלי למדוד?
ואם הן מתאימות לפנים?
תודה

תהילושש

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מישהו יודע על אוזניה אלחוטית באלי אקספרס,לטלפון נוקיה 220. משהו טוב, עד 15 שח, תודה

פונקציונלית

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים

אבל:

אני עשיתי אצל ד"ר יצחק סוויד בגאולה בדיקה מטעם הקופה, יש לו תורים פנויים והמחיר היה משו כמו 18 ש"ח לא זוכרת מדויק

lovely

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
מישהו קנה באלי כיסוי לבריכה? אני צריכה כיסוי לבריכה עגולה, קוטר 1.5 אשמח לקבל קישורים, ע"ס ניסיון אישי בלבד!
בינתיים אני לא מוצאת שם מוכרים עם מס' הזמנות גדול.

דבר נוסף איך המצוף כלור הזה:
https://he.aliexpress.com/item/5-De...007.13338.122670.0&scm_id=1007.13338.122670.0

והמלצות על כדורי כלור.
תודה!
אף אחד?

דבורי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים

סוסיתא

משתמש צעיר
אם כבר מזמן הרגשתם שאת צריכים שינוי.
כך תהנו מחידוש וריענון בבית שלכם ( וגם מנוחות...).
כל חודש צבע אחר בבית...;)
כריות נוי זה הפיתרון . יש הרבה צבעים וסוגים ממש במחיר מצויין
הגיע ומעולה!! קניתי כמה סוגים . כולם עם פידבקים מצויינים
לקנות מילוי בנפרד כמובן.

איפה אפשר לקנות מילוי?

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה