אלי-אקספרס ~~ קניות מוצלחות!! המלצות מנסיון אישי בלבד! ~~

זבון וזבין

משתמש מקצוען
היות שהאשכול לא מתפתח,
רציתי להעלות פה את הגישה שלי לנושא ואולי זה יעזור,
אני אישית (בתור מי שקונה הרבה בעליאקספרס) הזדהיתי מאוד עם הצורך בפתיחת אשכול זה-מספיק לבדוק כמה מוצרים שהועלו באשכול האחר בשביל לראות בדיוק מה מניע את מפרסמיהם-וזה גם בהגדרה עדינה,
אך מצד שני הבנתי גם את הצד השני שאם אנחנו בין כך קונים-מה אכפת לנו שמישהו מרוויח קצת מזה ובפרט שהרבה פעמים ההוא טרח והשקיע כדי לעזור לנו,
ולכן היות שהאשכול לא מתפתח רציתי להציע שאולי נסגור את האשכול הזה ונגביל באשכול השני שבהודעות שלא מגיעים כמענה לבקשת עזרה וסיוע לא יועלו קישורים שיווקיים ללא תמונות (פרטיות-לא שהורדו מהאתר) ופירוט שיוכיח שמדובר בעזרה לסיוע ולא בעזרה אישית למפרסם,
גם אם לא נוכל לאכוף זאת בכ"ז זה יעזור וכמובן שכל מי שבדק בשבוע אחד את האשכול ההוא יידע להבחין בדיוק מי מהמפרסמים שייך לאיזה קטגוריה הוא שייך.

זושא כץ

משתמש מקצוען
בהמשך להודעה קודמת,
הבקשה ללא קישורים שיווקיים נכונה חלקית,
יש דברים שאנשים מעלים סתם ויש דברים שאנשים מעלים אחרי שימוש ונהנים לראות שהם הרויחו כמה דברים
לבקש מהם להעלות בלי קישורים זה ממש לא תחסום שור בדישו...
וגם זה לא עושה חשק להעלות

טוליפ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
כוסות מדידה מאוד מוצלחים. סוג טוב ולא מחליד. כמובן מנסיון.
https://www.aliexpress.com/item/32886455040.html?spm=a2g0o.cart.0.0.15ac3c0044EyDn&mp=1
נ.ב ביקשתם, אז צירפתי קישור רגיל, אבל מה הבעיה לצרף קישור קשבק? אם מישהי רשומה כבר אז אין רווח, כל הרווח זה אם מישהי תרשם בעקבות הקישור.

שלמה וייס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
נ.ב ביקשתם, אז צירפתי קישור רגיל, אבל מה הבעיה לצרף קישור קשבק? אם מישהי רשומה כבר אז אין רווח, כל הרווח זה אם מישהי תרשם בעקבות הקישור.
אפשר להוסיף קישור נפרד לרישום לקשבק.

הוא היה אומר

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
למי יש קישור לנרתיק עבור נוקיה החדש הכשר.
לא מגן לפלאפון אלא נרתיק לתלות בחגורה.

מרניניג

משתמש מקצוען
מחפשת המלצה מנסיון לבקבוקי שתיה לילדים מפלסטיק או חומר אחר לא שביר. קנינו בארץ ונשבר אחרי יום.

ליבי לב

משתמש רשום
תודה רבה על האשכול,
אני רוצה להעלות את הדברים המומלצים שלי,
שאלה טכנית:
איך להכניס את הקישור בתוך המלל?

Miriam schwartz

יוצרת באהבה חווית תמונה
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
תודה רבה על האשכול,
אני רוצה להעלות את הדברים המומלצים שלי,
שאלה טכנית:
איך להכניס את הקישור בתוך המלל?
כותבים מה שרוצים, לוחצים על המלל (מדגישים) ואז על הקישור ומוסיפים קישור, צילום מסך:
upload_2019-8-26_19-27-59.png

בעריש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אפשר להוסיף קישור נפרד לרישום לקשבק.
לרישום קאשבק על כל קניה, + קופונים בלעדיים היכנסו כאן
https://www.prog.co.il/threads/לכבוד-שבוע-המותגים-באליאקספרס-קופון-בלעדי-של-7-עד-8-קאשבק.474008/
(זה לא המלצה למוצר מסוים, אלא לקבלת קאשבק על קניות באתרים. אני מתוגמל אם תרשמו דרך הקישור שלי, אם זה לא עומד בכללים, תכתבו לי ואמחוק את ההודעה.)

שלמה וייס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
לרישום קאשבק על כל קניה, + קופונים בלעדיים היכנסו כאן
https://www.prog.co.il/threads/לכבוד-שבוע-המותגים-באליאקספרס-קופון-בלעדי-של-7-עד-8-קאשבק.474008/
(זה לא המלצה למוצר מסוים, אלא לקבלת קאשבק על קניות באתרים. אני מתוגמל אם תרשמו דרך הקישור שלי, אם זה לא עומד בכללים, תכתבו לי ואמחוק את ההודעה.)
לדעתי זה עומד, וחבל למי שלא משתמש בקשבק.

מוצג

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
אשמח לקבל קישור של תיק עם רצועה ארוכה יפה לסמינר
תודה

msc613

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה