אלי-אקספרס ~~ קניות מוצלחות!! המלצות מנסיון אישי בלבד! ~~

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
אוקי לא ידעתי שזה הרווח...
אז השאלה זועקת למה אנשים מנסים להרויח 0.0002.... מה הם משועממים...? גם אם נכפיל במאה עדיין זה שעמום...
כתבת את התשובה בגוף השאלה.

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L

אפיקים RA

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אז השאלה זועקת למה אנשים מנסים להרויח 0.0002.... מה הם משועממים...? גם אם נכפיל במאה עדיין זה שעמום...
אני חושבת שאני יכולה לענות:)
אם מדובר במוצר זול אז באמת סכום הרווח הוא מועט אך אם המוצר יקר יותר הרווח גדול יותר.
בד"כ מי שמצטרף לשיווק שותפים לא מסתמך על השיווקים שהוא מעלה בפרוג , אלא יש לו עוד דרכים לשווק את הקישורים שלו.
ולכן אם לפעמ' מעלים קישור למוצר מאוד זול אפשר להבין שזה באמת לא הרווח אבל אם אני כבר מעלה מוצר וגם קניתי אותו ואני קשורה לתכנית שותפים אז ברור שאני לא יעלה אותו בלי גם אם זה 0.00000002 אג' (מצטערת אם הוספתי מידי הרבה אפסים:p)

נערך לאחרונה ב:

חצקלוברינדל

משתמש פעיל
צילום מקצועי
סליחה על השאלה...
כשאחד כותב שזה מנסיון איך אפשר להאמין לו? הרי זה שיווקי ויש לו אינטרס מובהק...
אני מבקש לא להפגע... אני שואל עניינית... לא כדי להכנס במישהו. אולי אם יעלו תמונה זה יוכיח. (בתקוה שהתמונה לא מועתקת מחוות דעת באלי...)
אני איבדתי אמון. מצטערת, שיווקי מרגיש לי כמו מוכר בחנות שמשכנע לקנות מוצר.....

חצקלוברינדל

משתמש פעיל
צילום מקצועי
מי מוכן להרים את הכפפה ו
שימו לב מה רשום בפתיחת האשכול.
שניתן להעלות רק דברים מנסיון אישי ואם זה שיווקי לציין זאת.
אז בבקשה אל תוסיפו כללים על הכללים הקיימים.
אין שום בעיה להעלות מוצר אם הוא מניסיון אישי !!
סליחה. לצערי את צודקת.

bat-el-g

משתמש פעיל
הזמנתי בקיץ. הילדים התלהבו מאד!! אפשרי להחתים עם אצבעות או חותמות.
הגודל כמו בתמונה...כף יד של מבוגר פתוחה.
אני הזמנתי את הצבעוני.
שיווקי מנסיון
upload_2019-12-15_11-37-12.png

יהודה לייב

משתמש פעיל
מכירים את זה שמחכים למים חמים באמבטיה וכל שנייה נוגעים במים לראות אם הם כבר התחממו?
הטוש הזה [קישור שיווקי מנסיון שלי ושל עוד כמה שכנים שהתלהבו ובקשו שאזמין גם להם] חוסך את הנגיעה במים.
פשוט הצבע של הלדים משתנה לפי הטמפרטורה וככה אפשר לראות בלי להרגיש על היד את מידת החום של המים.
(הילדים שלי יודעים להיכנס לאמבטיה רק כשהכחול נדלק )
למי שרוצה לראות יותר טוב איך זה עובד אפשר ללחוץ על התמונה עצמה

32784385118

רמיזא

משתמש מקצוען
מכירים את זה שמחכים למים חמים באמבטיה וכל שנייה נוגעים במים לראות אם הם כבר התחממו?
הטוש הזה [קישור שיווקי מנסיון שלי ושל עוד כמה שכנים שהתלהבו ובקשו שאזמין גם להם] חוסך את הנגיעה במים.
פשוט הצבע של הלדים משתנה לפי הטמפרטורה וככה אפשר לראות בלי להרגיש על היד את מידת החום של המים.
(הילדים שלי יודעים להיכנס לאמבטיה רק כשהכחול נדלק )
למי שרוצה לראות יותר טוב איך זה עובד אפשר ללחוץ על התמונה עצמה

32784385118
מה הכתובת באלי לזה ?

בעריש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
סרבל סריג יפה וחורפי לילד בן שנתיים (יש שם לעוד גילאים) (הוזמן בעקבות המלצה באשכול הוותיק).
קנינו את הדגם עם הכפתורים והכיס, עומד מאוד יפה, ונראה טוב!.
קישור שיווקי - מנסיון!
קישור לסרבל סריג בזיפי.
קישור לסרבל סריג באליאקספרס.

(יש עוד כמה דברים שהזמנו, חלקם עוד לא הגיעו... וחלקם הגיעו, אך לא שווים פרסום... ויש שכן שווים אבל כבר העלתי בעבר כבר, כמו המשאבות, הזמנו עוד 2 והגיעו, כמובן שהם עובדים מעולה, ואלו שקיבלו ממש מרוצים! למי שמעוניין - המשאבה פורסמה כאן)

Panda

משתמש מקצוען

הרבה אנשים מסתנוורים מהצלחה של הגדולים. האתר שהתחיל עם השיתופים היה האתר ebates וכבר בשנה הראשונה שלהם חילקו כמה מיליוני דולר לקונים דרכם. ממש מעטים מרוויחים מיזה

Alistyle

משתמש מקצוען
גמבוי קומפקטי עם 268 משחקים, כמה סוגים של מריו.
קיים אצלי כבר כמה חודשים והילדים מרוצים!!
אני משתמשת עם סוללות נטענות-מומלץ.
שיווקי מנסיון

2.JPG

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  18  פעמים

לוח מודעות

למעלה