אלי-אקספרס ~~ קניות מוצלחות!! המלצות מנסיון אישי בלבד! ~~

rabin

מנהל קהילת אוטומציה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
מוצרים מניסיון שהגיעו לי לאחרונה משלוח מהיר וחינם! ק"ש.
צינור שטיפה מתכווץ עם קצף לחץ עוצמתי.( אני הזמנתי אורך : 16ft-5m צבע: hose set )
1623176222909.png
מפזר אדים עם אורות עוצמתי עם מאוורר ופנס.(אני הזמנתי צבע: FFF )
1623176366032.png
מנורות עגולים צמודי תקרה אור עוצמתי( אני הזמנתי לפרוזדור צבע גוף: 15W White Type C )
1623176940334.png

rabin

מנהל קהילת אוטומציה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
עוד מוצרים שהגיעו לאחרונה. ק"ש.
לוח + עט דיגטלי עם אפשרות מחיקה לילדים. שעות של תעסוקה.
1623230708885.png
מושב עבור תינוק לאמבטיה (נכנס לי לתוך אמבטיה מתקפלת על רגליים של תינוקים) מדהים.
1623230923652.png

רחל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
ברז מטבח נשלף + ברז נוסף דק, מובנה למים מסוננים - חוסך לקדוח חור נוסף בשיש (וגם לסחוב שישיות עין גדי :) )
הגיע תוך שבוע עם שליח עד הדלת! התקנה קלה ופשוטה (התקנו לבד) חברה מעולה וידועה
יש אופציה של זרם רגיל או "מזלף" , יש אופציה נוחה בשליפה ללחוץ על כפתור שעוצר את הזרימה עד שמשחררים אותו (למשל למלא סיר על הגז בלי שיזרום כל הדרך)
1623325506990.png

זה מגיע בלי מסננים לברז הקטן, צריך לקנות בנפרד (אפשר גם כאן בטמבוריות זה עולה ממש זול)
בינתיים עוד סוחבת שישיות עד שאקנה פילטרים :) (אם אזמין באלי אכניס עדכון) ק.ש מניסיון

B&B

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כמה הזמנות , הכל הגיע ביחד תוך שבועיים
עגיל לילדה בת 4. המלצה מפרוג. מתוק. מתאים לילדות קטנות,
he.aliexpress.com

4.62US $ 30% OFF|Trusta 100% 925 סטרלינג כסף נשים תכשיטי אופנה זעיר 9mmX16mm חלול החוצה אדום לב Stud עגילים עבור בת בנות DS577|Stud Earrings| - AliExpress
Smarter Shopping, Better Living! Aliexpress.com
he.aliexpress.com
he.aliexpress.com

מחזיק למוצץ, חמוד מאוד
he.aliexpress.com

4.15US $ 45% OFF|חדש מוצץ קליפים תינוק אביזרי יפה שרשרת מוצץ תינוק מוצץ מוצץ פטמה מחזיק תינוק בקיעת שיניים צעצועי Dummy קליפ|Pacifiers Leashes & Cases| - AliExpress
he.aliexpress.com
he.aliexpress.com

עוד מחזיק, קצת ארוך יותר מהקודם.
he.aliexpress.com

3.09US $ 25% OFF|1pc תוספות סגנון אריגת את שרשרת מוצץ תינוק דמה קליפ Soother פטמות מחזיק יילוד צעצוע אביזרי האכלה|Pacifiers Leashes & Cases| - AliExpress
he.aliexpress.com
he.aliexpress.com

חולצה מבד ריב לילדות. הזמנתי בצבע לבן לראש חודש ומסיבות בגן. לקחתי מידה 4 לילדה בת כמעט ארבע, רזונת. עומד מהמם.
he.aliexpress.com

6.39US $ 35% OFF|תינוק אביב תינוק ארוך שרוולים השפל חולצה קוריאנית גרסה של לילדים המערבי סגנון בנות חולצה למעלה דק סעיף p4297|Tees| - AliExpress
he.aliexpress.com
he.aliexpress.com

rabin

מנהל קהילת אוטומציה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית

rabin

מנהל קהילת אוטומציה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
עוד מוצר מדהים שהגיע לי עלה 50 $ משלוח תוך 3 שבועות הגיע עם ציטה לנקודת חלוקה ליד הבית.
מפוח עוצמתי 1800 וואט + שואב אבק.
1623362058868.png
פעמון לאופניים של ילד 6.8 ש"ח הגיע תוך 3 שבועות לתיבת דואר.
1623362384824.png
איחסון משחקים לאמבטיה ממש חמוד 11 ש"ח הגיע תוך 3 שבועות לתיבת דואר.
1623362500002.png
ק"ש.

דודקע

משתמש פעיל
אז לפני הלידה רציתי ממש דונה...אממה לא התחשק לי לשלם 1690 ש"ח
חיפשתי באלי אקספרס, ומצאתי ב-630 כולם אמרו לי את עושה שטות לא קונים עגלות באלי...וגם המכס יעלה לך,
בסוף החלטתי לנסות מקסימום אקבל החזר...
אז המוכר היה ממש נחמד, מראש התכתבתי איתו ושאלתי אם אפשר שיכתוב לי 75 דולר בשביל המכס, ביקש שאזכיר לו שוב אחרי הקניה, תאמת לא בניתי על זה...אבל אמרתי מקסימום עוד 200 ש"ח ילך על מכס עדין שווה...
אקיצור שגעתי אותו כמה פעמים כשחיכיתי לעגלה מתי היא כבר באה...תמיד ענה לי היא כרגע פה ופה...והראה לי מעקב,
תאמת לקח זמן לא יודעת אם זה היה בגלל הספינה שנתקעה כי זה היה בדיוק אז...אבל אחרי חודש וחצי כשכבר התיאשתי בעלי פתאום נכנס הביתה עם קרטון ענק והעגלה שלמה מהממת ובול כמו המקור בפנים!!!
קיצור בינתיים מרוצה עד הגג נוסעת חלק קלילה וכיף כל כך עם האוטו:rolleyes:
אח"כ הבנתי מסתבר שהתקשרו אליו מהנקודת מסירה ברגע שהעגלה הגיעה לשם (חנות פיצית ממש) אמרו לו השניה אתה בא לקחת את הקרטון הענק אין לנו מקום פה בגללה:p זה היה לנו ממש מוזר מה עם המכס? לא שילמנו שקל...
חיפשנו בין המסמכים וגילינו שהמוכר פשוט כתב שהעגלה עלתה 50 דולר:cool: אין לי שמץ איך זה עבד עליהם אבל תכלס הגיעה מושלמת רק במחיר הקניה.
ממליצה ממש. (אם רוצים תמונה ממה שהגיע תכתבו ובעז"ה אעלה...)

ק.ש.
אם כבר דנים על הדונה, אשמח לשמוע עליה פרטים:
זה שהיא אופנתית וחמודה אני רואה, אבל תכלס מה מיוחד בה? היא הרי לא משמשת במקום העגלה, אלא בנוסף, לא?
האם היא נשכבת ל-180?
תודה מראש

animator

משתמש פעיל
אם כבר דנים על הדונה, אשמח לשמוע עליה פרטים:
זה שהיא אופנתית וחמודה אני רואה, אבל תכלס מה מיוחד בה? היא הרי לא משמשת במקום העגלה, אלא בנוסף, לא?
האם היא נשכבת ל-180?
תודה מראש

יש את האשכול הזה:

מעלים שם מעלות וחסרונות לדונה.

פייגלה

משתמש צעיר
כיסוי לעגלת דונה - למי שדהה - איכותי ממש רק ללא הסמל.. קניתי שחור. הגיע מהר

ידיות לספרית ילדים. רכשתי אחד אחד בנפרד כי אם רוכשם כמה יש עלות משלוח -הראשון מימין

מנורה שנדלקת רק כשיש חושך. שמתי מדבקה על החיישן כדי למנוע זרמים..

בידן איכותי מאד קנית את השני מימין

מגן לקיר מידית הדלת- מעל שנתיים בשימוש.

ברז מטבח מעולה.

אותיות למקלדת -עכשיו יש משלוח..

תחתית קצרה -ברך

קסדה לאופניים לילד

זהו לבנתיים. ותודה לכל המשתפים.
האם הקסדה מגיע עם רצועות קשירה?
לא רואים בתמונה

rabin

מנהל קהילת אוטומציה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
שעות של תעסוקה לילדים. ק"ש
בריכת כדורים מתקפלת מתאים לילד גדול או שני ילדים קטנים, משלוח חינם הגיע תוך שבועיים.
1623590464633.png
כדורים לבריכה אני בחרתי גודל 7 ס"מ 50 יחי'( בכדי למלאות את הבריכה צריך כ 200 כדורים 7 ס"מ) משלוח חינם 3 שבועות.
1623590572170.png

לימונצ'לו

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
דברים שהגיעו לי לאחרונה-

מד חום מצח, לקחתי את הדגם הרביעי מימין (בדיוק באמצע). עלה לי 16 שח כולל משלוח ועכשיו עלה המחיר. (מצאתי עכשיו אחד נוסף בזול אבל לא מנסיון-
https://cashdoclick.com/link/baEJLB/1/94953?url=https://he.aliexpress.com/item/1005002024025330.html )

קרוקסים מושלמות לילדים. לקחתי מידה 140 לתינוק מידה 21 וזה מחזיק לו מעולה את הרגל ויש עוד טיפה מקום לגדול...

סרט קטיפה לפאת לייס. איכות נחמדה לא מעבר.

ק.ש. מנסיון!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  19  פעמים

לוח מודעות

למעלה