רכישות בחו"ל ~~ קניות מוצלחות ברשת!! המלצות מנסיון אישי בלבד! ~~

השקעות וכלכלה

אוטוטו חגים! 8 סיבות למה דווקא עכשיו חובה לטפל בחיפוש העבודה הראשונה שלך
אני יודעת שהכי מתאים לתכנן עכשיו ארוחות לחגים, להתכונן לימים שמתקרבים אלינו בצעדי ענק ולשים ב'הולד' את כל ענין חיפוש העבודה. אבל- 1. אם לא מתחשק...
זכויות העובד בתקופת החגים
בס"ד כעובד - מה הזכויות שלי במהלך החגים ? ערב חג שעות עבודה לא יעלו על 7 שעות, מה שמעבר ייחשב כשעה נוספת. ישנם עסקים שיש להם הסכמים קיבוציים...
הקמפיין האדיר להרמת קרן הזוה"ק בעולם - מגיע לפעילות שיא בימים אלה
חיים קוטלר אחרי הכנות קדחתניות וערבי רתימה סוחפים, עם מאות שגרירים נאמנים ונמרצים, הקמפיין האדיר 'מאירים בקדושה - נושאים בעול הפצת הזוה"ק בעולם'...
שמחונים ממליצה: שש מתנות נהדרות לראש השנה ולחגי תשרי
מציאות החיים ההפכפכה של התקופה התקופה האחרונה מבלבלת את כולנו. אף אחד לא יודע אם נחגוג את החג ביחד עם המשפחה המורחבת או לבד עם המשפחה הגרעינית, אם...

זזזז

משתמש פעיל
עוד דברים
ארנק חמוד וקומפקטי

מחזיק טבעת לפלאפון

שרשרת יפה אני קניתי זהב

מחזיק מוצץ

אוזניות שמע טוב

מגן לC2

חלקים לC2 משלוח מהיר! כולל חותמת ועד הרבנים

ק.ש

rabin

משתמש פעיל
טוב אנסה שוב.
ק"ש מומלץ מאד בדרך כלל משלוח חינם ושירות ואיכות מניסיון.

סנדלים איכותיים מומלץ להזמין שני מידות מעל.

שקע WIFI

בקבוק מילוי לבושם לתיק

סוגר לשקיות

פיגמות לילדים

קופסאות איחסון

ברזים למטבח

רובוט שאיבה ושטיפה!

תמונות קנבס בהדפסה אישית!

כספת למפתחות

פד לעכבר בהדפסה אישית!

משחק לגו איכותי

מצלמה לילדים

vigi

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים

rabin

משתמש פעיל
איך הברז? מומלץ?
כמה זמן יש לך אותו?
תודה
צבע: TYPE A Chrome
המחיר כרגע 120 ש"ח משלוח חינם נשלח מישראל בדרך כלל תוך 4-5 ימים מגיע עד הבית,
הברז עצמו מאד יפה אבל הוא נראה קצת שברירי.. ועדין אבל מחזיק כבר אצלי כחצי שנה, מאד נח ברז נשלף ושני מצבי זרימה.
1620860595342.png

rabin

משתמש פעיל
טוב אנסה שוב.
ק"ש מומלץ מאד בדרך כלל משלוח חינם ושירות ואיכות מניסיון.

סנדלים איכותיים מומלץ להזמין שני מידות מעל.

שקע WIFI

בקבוק מילוי לבושם לתיק

סוגר לשקיות

פיגמות לילדים

קופסאות איחסון

ברזים למטבח

רובוט שאיבה ושטיפה!

תמונות קנבס בהדפסה אישית!

כספת למפתחות

פד לעכבר בהדפסה אישית!

משחק לגו איכותי

מצלמה לילדים
עוד מוצרים מניסיון ומשלוח חינם ק"ש
שעוני GUESS חיקוי ברמה גבוהה! במכירה נסתרת! לבחור לפי המספר של השעון בתמונה.
הערה: לא לשאול את המוכר בצאט כלום בקשר למוצר.... באם מישהו יצטרך אני יכול לתת מס' להתכתב עם המוכר! שירות מדהים!!
1620930760638.png

צמיד פנדורה חיקוי ברמה גבוהה!! מכירה נסתרת! לבחור לפי המס' של הצמיד בתמונה.
הערה: לא לשאול את המוכר בצאט כלום בקשר למוצר.... באם מישהו יצטרך אני יכול לתת מס' להתכתב עם המוכר! שירות מדהים!!
1620931126226.png

כהנית

משתמש מקצוען
עוד מוצרים מניסיון ומשלוח חינם ק"ש
שעוני GUESS חיקוי ברמה גבוהה! במכירה נסתרת! לבחור לפי המספר של השעון בתמונה.
צפה בקובץ המצורף 887498

צמיד פנדורה חיקוי ברמה גבוהה!! מכירה נסתרת! לבחור לפי המס' של הצמיד בתמונה.
צפה בקובץ המצורף 887506
מה האיכות של השעון?
וכמה הוא שוקל?

animator

משתמש צעיר
אז לפני הלידה רציתי ממש דונה...אממה לא התחשק לי לשלם 1690 ש"ח
חיפשתי באלי אקספרס, ומצאתי ב-630 כולם אמרו לי את עושה שטות לא קונים עגלות באלי...וגם המכס יעלה לך,
בסוף החלטתי לנסות מקסימום אקבל החזר...
אז המוכר היה ממש נחמד, מראש התכתבתי איתו ושאלתי אם אפשר שיכתוב לי 75 דולר בשביל המכס, ביקש שאזכיר לו שוב אחרי הקניה, תאמת לא בניתי על זה...אבל אמרתי מקסימום עוד 200 ש"ח ילך על מכס עדין שווה...
אקיצור שגעתי אותו כמה פעמים כשחיכיתי לעגלה מתי היא כבר באה...תמיד ענה לי היא כרגע פה ופה...והראה לי מעקב,
תאמת לקח זמן לא יודעת אם זה היה בגלל הספינה שנתקעה כי זה היה בדיוק אז...אבל אחרי חודש וחצי כשכבר התיאשתי בעלי פתאום נכנס הביתה עם קרטון ענק והעגלה שלמה מהממת ובול כמו המקור בפנים!!!
קיצור בינתיים מרוצה עד הגג נוסעת חלק קלילה וכיף כל כך עם האוטו:rolleyes:
אח"כ הבנתי מסתבר שהתקשרו אליו מהנקודת מסירה ברגע שהעגלה הגיעה לשם (חנות פיצית ממש) אמרו לו השניה אתה בא לקחת את הקרטון הענק אין לנו מקום פה בגללה:p זה היה לנו ממש מוזר מה עם המכס? לא שילמנו שקל...
חיפשנו בין המסמכים וגילינו שהמוכר פשוט כתב שהעגלה עלתה 50 דולר:cool: אין לי שמץ איך זה עבד עליהם אבל תכלס הגיעה מושלמת רק במחיר הקניה.
ממליצה ממש. (אם רוצים תמונה ממה שהגיע תכתבו ובעז"ה אעלה...)

ק.ש.

אלינור הרוש

משתמש פעיל
אז לפני הלידה רציתי ממש דונה...אממה לא התחשק לי לשלם 1690 ש"ח
חיפשתי באלי אקספרס, ומצאתי ב-630 כולם אמרו לי את עושה שטות לא קונים עגלות באלי...וגם המכס יעלה לך,
בסוף החלטתי לנסות מקסימום אקבל החזר...
אז המוכר היה ממש נחמד, מראש התכתבתי איתו ושאלתי אם אפשר שיכתוב לי 75 דולר בשביל המכס, ביקש שאזכיר לו שוב אחרי הקניה, תאמת לא בניתי על זה...אבל אמרתי מקסימום עוד 200 ש"ח ילך על מכס עדין שווה...
אקיצור שגעתי אותו כמה פעמים כשחיכיתי לעגלה מתי היא כבר באה...תמיד ענה לי היא כרגע פה ופה...והראה לי מעקב,
תאמת לקח זמן לא יודעת אם זה היה בגלל הספינה שנתקעה כי זה היה בדיוק אז...אבל אחרי חודש וחצי כשכבר התיאשתי בעלי פתאום נכנס הביתה עם קרטון ענק והעגלה שלמה מהממת ובול כמו המקור בפנים!!!
קיצור בינתיים מרוצה עד הגג נוסעת חלק קלילה וכיף כל כך עם האוטו:rolleyes:
אח"כ הבנתי מסתבר שהתקשרו אליו מהנקודת מסירה ברגע שהעגלה הגיעה לשם (חנות פיצית ממש) אמרו לו השניה אתה בא לקחת את הקרטון הענק אין לנו מקום פה בגללה:p זה היה לנו ממש מוזר מה עם המכס? לא שילמנו שקל...
חיפשנו בין המסמכים וגילינו שהמוכר פשוט כתב שהעגלה עלתה 50 דולר:cool: אין לי שמץ איך זה עבד עליהם אבל תכלס הגיעה מושלמת רק במחיר הקניה.
ממליצה ממש. (אם רוצים תמונה ממה שהגיע תכתבו ובעז"ה אעלה...)

ק.ש.
וואו איזה אומץ
זה מקורי?

אולי מעניין אותך גם...

שיתוף ציורי דיוקן שציירתי לאחרונה
היי לכל המאיירים/ות המוכשרים פה בפורום. טוב, שמי איריס ג’פרי, והאמת שאני די ישנה, אבל גם די חדשה כאן כיוון שזו הפעם הראשונה שמשתפת פה. מצרפת פה...
אוהבים לגוון את החג?
בכל הנוגע לארוחות חג, האנושות מתחלקת לשניים. למחצית מהאנשים אין בעיה לחזור על האוכל המוכר והמסורתי במשך כל ארוחות החג, ואילו אנשי המחצית השניה...
<<< פרויקט מיוחד - סיכום תשפ"א בקהילת הכתיבה >>>
'מה כבר עשינו?' - פרויקט סיכום השנה - וואו. איזו שנה שזו הייתה, תשפ"א. היה לנו בחירות, היו חילופי שלטון בישראל, בארה"ב ובאירן, הייתה קורונה...
עלילות מד"א והברסלבים, סיפור אקשן בהמשכים. פרקים ראשונים
פרק 1 - ידיעה חדשותית חולי קורונה מאומתים חזרו מאומן עם אישורים מזוייפים – ונעצרו בנתב"ג מתוך עשרות אלפי החסידים שנסעו לשהות במהלך ימי ראש השנה...

דירות לחגים

המספרים של פרוג:

337,452

משתמשים נכנסו לפרוג בחודש האחרון

501

משתמשים מבקרים ברגע זה באתר

4,986

הודעות נכתבו בממוצע ליום בחודש האחרון

לוח נדל"ן | למכירה והשכרה

לוח דרושים

למעלה
לשיחת ווטסאפ עם בית פרוג