אלי-אקספרס ~~ קניות מוצלחות!! המלצות מנסיון אישי בלבד! ~~

זזזז

משתמש פעיל
עוד דברים
ארנק חמוד וקומפקטי

מחזיק טבעת לפלאפון

שרשרת יפה אני קניתי זהב

מחזיק מוצץ

אוזניות שמע טוב

מגן לC2

חלקים לC2 משלוח מהיר! כולל חותמת ועד הרבנים

ק.ש

rabin

מנהל קהילת אוטומציה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
טוב אנסה שוב.
ק"ש מומלץ מאד בדרך כלל משלוח חינם ושירות ואיכות מניסיון.

סנדלים איכותיים מומלץ להזמין שני מידות מעל.

שקע WIFI

בקבוק מילוי לבושם לתיק

סוגר לשקיות

פיגמות לילדים

קופסאות איחסון

ברזים למטבח

רובוט שאיבה ושטיפה!

תמונות קנבס בהדפסה אישית!

כספת למפתחות

פד לעכבר בהדפסה אישית!

משחק לגו איכותי

מצלמה לילדים

rabin

מנהל קהילת אוטומציה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
@rabin איך המידות של הסנדל
וכמה זמן לקח להגיע?
הגיע תוך שבועיים, יש טבלה של המידות אבל אני הזמנתי 2 מידות מעל, נגיד למידה 23 במקום 130 הזמנתי 150.
זה תלוי, בכל אופן החזרות בחינם.
1620827199821.png

rabin

מנהל קהילת אוטומציה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית

rabin

מנהל קהילת אוטומציה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
איך זה הולך שולחים לו תמונה?
וזה גודל טוב?
שאלתי אותו קודם איזה גודל תמונה לשלוח בצאט עם המוכר ושם יש אפשרות גם להוסיף תמונות, נראה לי שיש גם מייל, יצא מאד יפה.

vigi

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים

rabin

מנהל קהילת אוטומציה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
איך הברז? מומלץ?
כמה זמן יש לך אותו?
תודה

צבע: TYPE A Chrome
המחיר כרגע 120 ש"ח משלוח חינם נשלח מישראל בדרך כלל תוך 4-5 ימים מגיע עד הבית,
הברז עצמו מאד יפה אבל הוא נראה קצת שברירי.. ועדין אבל מחזיק כבר אצלי כחצי שנה, מאד נח ברז נשלף ושני מצבי זרימה.
1620860595342.png

rabin

מנהל קהילת אוטומציה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
טוב אנסה שוב.
ק"ש מומלץ מאד בדרך כלל משלוח חינם ושירות ואיכות מניסיון.

סנדלים איכותיים מומלץ להזמין שני מידות מעל.

שקע WIFI

בקבוק מילוי לבושם לתיק

סוגר לשקיות

פיגמות לילדים

קופסאות איחסון

ברזים למטבח

רובוט שאיבה ושטיפה!

תמונות קנבס בהדפסה אישית!

כספת למפתחות

פד לעכבר בהדפסה אישית!

משחק לגו איכותי

מצלמה לילדים

עוד מוצרים מניסיון ומשלוח חינם ק"ש
שעוני GUESS חיקוי ברמה גבוהה! במכירה נסתרת! לבחור לפי המספר של השעון בתמונה.
הערה: לא לשאול את המוכר בצאט כלום בקשר למוצר.... באם מישהו יצטרך אני יכול לתת מס' להתכתב עם המוכר! שירות מדהים!!
1620930760638.png

צמיד פנדורה חיקוי ברמה גבוהה!! מכירה נסתרת! לבחור לפי המס' של הצמיד בתמונה.
הערה: לא לשאול את המוכר בצאט כלום בקשר למוצר.... באם מישהו יצטרך אני יכול לתת מס' להתכתב עם המוכר! שירות מדהים!!
1620931126226.png

כהנית

משתמש מקצוען
עוד מוצרים מניסיון ומשלוח חינם ק"ש
שעוני GUESS חיקוי ברמה גבוהה! במכירה נסתרת! לבחור לפי המספר של השעון בתמונה.
צפה בקובץ המצורף 887498

צמיד פנדורה חיקוי ברמה גבוהה!! מכירה נסתרת! לבחור לפי המס' של הצמיד בתמונה.
צפה בקובץ המצורף 887506
מה האיכות של השעון?
וכמה הוא שוקל?

rabin

מנהל קהילת אוטומציה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית

animator

משתמש פעיל
אז לפני הלידה רציתי ממש דונה...אממה לא התחשק לי לשלם 1690 ש"ח
חיפשתי באלי אקספרס, ומצאתי ב-630 כולם אמרו לי את עושה שטות לא קונים עגלות באלי...וגם המכס יעלה לך,
בסוף החלטתי לנסות מקסימום אקבל החזר...
אז המוכר היה ממש נחמד, מראש התכתבתי איתו ושאלתי אם אפשר שיכתוב לי 75 דולר בשביל המכס, ביקש שאזכיר לו שוב אחרי הקניה, תאמת לא בניתי על זה...אבל אמרתי מקסימום עוד 200 ש"ח ילך על מכס עדין שווה...
אקיצור שגעתי אותו כמה פעמים כשחיכיתי לעגלה מתי היא כבר באה...תמיד ענה לי היא כרגע פה ופה...והראה לי מעקב,
תאמת לקח זמן לא יודעת אם זה היה בגלל הספינה שנתקעה כי זה היה בדיוק אז...אבל אחרי חודש וחצי כשכבר התיאשתי בעלי פתאום נכנס הביתה עם קרטון ענק והעגלה שלמה מהממת ובול כמו המקור בפנים!!!
קיצור בינתיים מרוצה עד הגג נוסעת חלק קלילה וכיף כל כך עם האוטו:rolleyes:
אח"כ הבנתי מסתבר שהתקשרו אליו מהנקודת מסירה ברגע שהעגלה הגיעה לשם (חנות פיצית ממש) אמרו לו השניה אתה בא לקחת את הקרטון הענק אין לנו מקום פה בגללה:p זה היה לנו ממש מוזר מה עם המכס? לא שילמנו שקל...
חיפשנו בין המסמכים וגילינו שהמוכר פשוט כתב שהעגלה עלתה 50 דולר:cool: אין לי שמץ איך זה עבד עליהם אבל תכלס הגיעה מושלמת רק במחיר הקניה.
ממליצה ממש. (אם רוצים תמונה ממה שהגיע תכתבו ובעז"ה אעלה...)

ק.ש.

אלינור הרוש

משתמש פעיל
אז לפני הלידה רציתי ממש דונה...אממה לא התחשק לי לשלם 1690 ש"ח
חיפשתי באלי אקספרס, ומצאתי ב-630 כולם אמרו לי את עושה שטות לא קונים עגלות באלי...וגם המכס יעלה לך,
בסוף החלטתי לנסות מקסימום אקבל החזר...
אז המוכר היה ממש נחמד, מראש התכתבתי איתו ושאלתי אם אפשר שיכתוב לי 75 דולר בשביל המכס, ביקש שאזכיר לו שוב אחרי הקניה, תאמת לא בניתי על זה...אבל אמרתי מקסימום עוד 200 ש"ח ילך על מכס עדין שווה...
אקיצור שגעתי אותו כמה פעמים כשחיכיתי לעגלה מתי היא כבר באה...תמיד ענה לי היא כרגע פה ופה...והראה לי מעקב,
תאמת לקח זמן לא יודעת אם זה היה בגלל הספינה שנתקעה כי זה היה בדיוק אז...אבל אחרי חודש וחצי כשכבר התיאשתי בעלי פתאום נכנס הביתה עם קרטון ענק והעגלה שלמה מהממת ובול כמו המקור בפנים!!!
קיצור בינתיים מרוצה עד הגג נוסעת חלק קלילה וכיף כל כך עם האוטו:rolleyes:
אח"כ הבנתי מסתבר שהתקשרו אליו מהנקודת מסירה ברגע שהעגלה הגיעה לשם (חנות פיצית ממש) אמרו לו השניה אתה בא לקחת את הקרטון הענק אין לנו מקום פה בגללה:p זה היה לנו ממש מוזר מה עם המכס? לא שילמנו שקל...
חיפשנו בין המסמכים וגילינו שהמוכר פשוט כתב שהעגלה עלתה 50 דולר:cool: אין לי שמץ איך זה עבד עליהם אבל תכלס הגיעה מושלמת רק במחיר הקניה.
ממליצה ממש. (אם רוצים תמונה ממה שהגיע תכתבו ובעז"ה אעלה...)

ק.ש.

וואו איזה אומץ
זה מקורי?

animator

משתמש פעיל
ווא

וואו איזה אומץ
זה מקורי?

זה נראה בול כמו המקורי רק במקום שיהיה כתוב דונה אין שום זכר לשום סמל או חברה כנראה כדי שלא יעשו להם בעיות...
אגב תבדקו אחרי שבדקתי גיליתי שבדונה מקורי כתוב made in china אז מאמינה שזה מאותו מקור...
מעלה תמונה: (שימו לב שלא כתוב איפה שתמיד כתוב דונה אבל בכל זאת העגלה נראית בול אותו דבר אחד לאחד.

דונה.jpg

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה